Знак Зодіаку Овен в Астрології

Значення Імені: Баран — вказує на дух суперництва

Овен Дати: 21 Березня – 20 Квітня

Символ Овна:

Тип Знака: Вогонь – Кардинальний – Позитивний

Планета Овна: Марс

Щасливий Колір: Червоний

Щасливий День: Вівторок

Щасливі Числа: 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72

Квіти Знака Овен: Жимолость

Камінь Овна: Алмаз

Відповідний Знак Китайського Зодіаку: Дракон

Весняне рівнодення 21 березня — початок нового зодіакального року, і Овен, перший із знаків зодіаку, є тим самим початком почав, знаком всього нового, знаком відродження. Овен є заповзятливим, честолюбним, імпульсивним, захопленим і повним енергії людиною. Овен — піонер і в думки і дії, дуже відкритий для нових ідей, волелюбна людина. Такі люди вітають виклики долі, і не будуть відхилятися від наміченої мети.

Овни — природжені, хоробрі лідери, що володіють справжньою турботою про тих, ким вони керують, однак вони не будуть соромитися використовувати підлеглих, у досягненні власних цілей. Як підлеглі, Овни можуть доставляти своїм керівникам безліч неприємностей, такі люди схильні до необдуманих вчинків, непомірні у вираженні своїх думок і емоцій. Величезна енергія власників знаку Овен, робить їх агресивними і неспокійними, наполегливими і швидкими в справах, і здатними до явного показу свого невдоволення, якщо вони відчувають себе ображеними.

Овен — знак стихії вогню, і народжені під цим елементом вважаються в астрології як заповзятливі й активні люди. Овен — унікально наївний знак, хоча вони є незалежними і життєствердними, вони напрочуд довірливі, часто безневинно не помічають найбільш явних речей відбуваються прямо перед їх очима.

Незалежно від того, який поворот долі очікує Овна, такі люди мають чудову здатність прийти в норму, і, взявши себе в руки, знову відновити сили, їх віра в життя прекрасне майбутнє, залишається недоторканою тимчасовим утрудненням. В глибині душі вони завжди діти, а навколишній світ — чарівне місце, де їм завжди раді.

Багато якості характеру Овнів дозволяють їм досягати вагомих успіхів у спорті, під цим знаком народжені багато олімпійських призерів. Овен розцінюється як самий обдарований з фізичної точки зору знак зодіаку, знак обдарований найбільшою кількістю чоловічої енергії. Не дивно, що жінки, народжені в Овні, динамічні і агресивні натури, і в результаті такі жінки часто стикаються з дилемами, оточуючими їх любовні відносини. Для таких жінок дуже важливо знайти сильного духом партнера, справжнього чоловіка, інакше відносини приведуть до повного домінування з боку жінки-овна, що рідко позначається позитивно на романтичній зв’язку. І, навпаки, для чоловіка Овна, жінка повинна бути справжньою жінкою, жінкою з великої літери. З таким чоловіком не можна перечити, однак жінка повинна бути для нього не тільки другом, а й партнером у справах, помічником у його починаннях.

У цілому, для багатьох люди, народжені в цей період, є досить загадковими особистостями з досить заплутаним характером, складною комбінацією дуже сильних чоловічих і жіночих якостей об’єднаних разом.

<-IMAGES->

Овни дуже запальні і імпульсивні, природжені лідери, енергійні і егоїстичні. Їх тваринні інстинкти переважають над іншими. Вони відрізняються від всіх інших знаків Зодіаку цією особливістю. Це не ті люди, які прислухаються до чужої думки чи пропозиції. Овни з тих хто діють тільки за своїм наміченим планом і якщо Ви спробуєте перешкодити їм у цьому, то потрапите на грубість як мінімум.

Але якщо не зможете заперечити йому або послати його, то він Вас не буде поважати. Овни це ті люди, які люблять і поважають силу. І якщо Ви її покажіть, то будуть Вас як мінімум поважати. Тільки потрібно це робити делікатно не в лоб як діють він сам, інакше Ви наживете собі ворога або разорвете з ним усілякі відносини.

Знак зодіаку Овен: хороші риси

Овен при всій своїй імпульсивності і зайвої упертости, є прекрасним другом і соратником. Якщо у вас, щось сталося в житті, то сміливо телефонуйте йому і він прийде до Вас на допомогу скоріше за все один з перших.

Якщо в гороскопі Овна переважає більший вплив Марса то перед вами буде типовий лицар, борець зі злом і несправедливістю. Також як я і казав в Овнах переважає якість явного лідера, не приховане як в інших знаках зодіаку, які іноді нагадують Сірих Кардиналів. Тому якщо потрібно вивести людей на площі, подвоїти зарплату співробітникам через розмова з начальством або влаштувати страйк в ім’я добра, рівності і братерства, то Овен-це той, хто Вам потрібен.

Негативні риси знака зодіаку Овен

Ви, напевно, чули вислів «впертий як баран» це вірно уособлює знак зодіаку-Овен. Народжені під цим знаком, є уособленням чоловічої сили та війна. Їх покровитель по давньогрецькій міфології є бог Арес або римський Марс. Марсіанська тінь, яка відкладається на знак Овна має свої сильні і слабкі сторони. І на цьому можна описувати Овна, але є декілька підводних каменів, які слідують розглянути.

гороскоп Овна є дуже сильне переважання таких негативних емоцій: лють, пристрасть, запальність і ревнощі. З іншого боку народжені під знаком зодіаку Овен мають дуже яскраву натуру лідера, вождя, є дуже енергійними та впевненими у собі людьми.


Залишити відгук