Знак Зодіаку водолій в Астрології

Значення Імені: Людина, що тримає дві посудини — з живою і мертвою водою

Водолій Дати: 21 Січня – 18 Лютого

Символ Водолія:

Тип Знака: Повітря – Фіксований – Позитивний

Планета Водолія: Уран

Щасливий Колір: Синій, Синьо-зелений, Сірий, Чорний

Щасливий День: Неділя та Субота

Щасливі Числа: 4, 8, 13, 17, 22, 26

Квіти Знака Водолій: Орхідея

Камінь Водолія: Аметист

Відповідний Знак Китайського Зодіаку: Тигр

Водолій — одинадцятий знак Зодіаку. Народжені в знаку Водолія управляються енергією незалежної планети Уран, люди, що з’явилися на світло в цей період, володіють чудовою здатністю планувати розвиток подій своїм унікальним, тільки їм притаманним способом, недоступним для розуміння іншим представникам зодіак.

Ніхто не в змозі сказати Водолію, як жити, тому що з раннього віку вони широкі в пізнанні, і навіть у юному віці здатні визначити слабка ланка в ланцюзі прийдешніх подій. Швидше за все, типовий Водолій волів би бачити себе як автономний і самостійної людини, ніж загрузнути в безодні чужих сумнівів.

Спілкування — сильна сторона Водолія, їх сприймають як комунікабельного і приємного співрозмовника, з яким цікаво провести час. Уран, ваш правитель, є різким і захоплюючим за своєю природою і має тенденцію заповнювати життя Водолія великою кількістю несподіванок.

<-IMAGES->

Люди, народжені під знаком зодіаку Водолій — особистості суперечливі. З одного боку, вони завжди цінують наявне, з іншого — відкриті для нового і не бояться експериментів. Люблять йти наперекір громадській думці, хоча готові прислухатися до людей, чий авторитет визнають. Серед своїх знайомих часто вважаються оригіналами: незвичайні речі викликають їх щирий інтерес, захоплення вони обирають нестандартні, і навіть гардероб підбирають, виходячи з власного, часом химерного смаку.

Іноді перебувати поруч з Водолієм важко: він настільки непередбачуваний, що непідготовленій людині може здатися навіженим, зайво метушливим і неорганізованим. Це враження оманливе: незважаючи на всі внутрішні протиріччя, Водолії зазвичай знають, чого хочуть, і йдуть до своєї мети. Інше питання полягає в тому, що мета ця обивателю може здатися незрозумілою і дивною.

Емоції та враження народжені під знаком зодіаку Водолій цінують набагато вище матеріальних цінностей, і можуть всі накопичення витратити на захоплюючу поїздку або вподобану їм річ. Втім, щоб розважатися, Водолію зовсім не обов’язково мати щось за душею: він уміє бачити красиве. Цікаве і яскраве в самих звичайних речах. Дитяча безпосередність Водоліїв іноді набридає їх близьким, яким доводиться брати повсякденні турботи на себе, проте Водолії готові віддячити тим щирою прихильністю, а так само навчити також легко і весело дивитися на навколишню дійсність.

Сильні сторони знака зодіаку Водолій

Знак Зодіаку Водолії легко сходяться з людьми. І хоча справжню насолоду доставляє їм бути поруч з тими, до кого вони давно прив’язані (а прихильності Водолії зберігають все життя), так само легко вони знайомляться з новими людьми. Вони з задоволенням даруючи оточуючим частинку свого чарівного світу, з-за чого спілкування з ними перетворюється в такий собі «свято кожен день».

Творча натура Водоліїв допомагає їм генерувати ідеї з небувалою швидкістю. Вони звикли мислити художніми образами, тому легко можуть втілити свої фантазії та мрії в зрозумілу оточуючим форму. Нерідко Водолії обдаровані в тому чи іншому плані: музика, танці, малювання, прикладне мистецтво дають їм можливість розкритися. Це варто врахувати батькам маленьких Водоліїв: якщо вчасно віддати дитину займатися відповідає його інтересам гурток, його таланти отримають можливість максимально розкритися.

Слабкі сторони знака зодіаку Водолій

У навчанні, кар’єрі і взаєминах Водоліям часто заважає їх незібраність і відірваність від реальності. Вони постійно спізнюються, відкладають важливі справи на останній момент, забувають подзвонити, написати, приїхати. Впоратися з цим допоможе ведення планувальника і постійний самоконтроль. Водолії легко переключають увагу на речі, які здаються їм в даний момент більш цікавими, не замислюючись про наслідки.


Залишити відгук