Сни з П’ятниці на Суботу — Тлумачення Снів

В суботу після складної тижня, не потрібно поспішати на роботу і можна додивитися сон до кінця, що дозволить краще його запам’ятати і зрозуміти значення. Такі видіння можуть кардинально вплинути на ваше життя і долю, не варто ставитися до них зневажливо. Сатурн , покровитель суботи, керує долею, тому підказує нам, як будуть розвиватися події. Сновидіння з п’ятниці на суботу – це не тільки передбачення для вас, вони можуть торкнутися самих близьких вам людей, друзів і родичів. Так що будьте уважні і запам’ятовуйте деталі.

Сновидіння в суботу розповідають нам про перспективу на майбутнє, закликаючи до стриманості і терпіння. Ніяких необдуманих вчинків – тільки розрахунок і обережність в діях, і тоді удача вам обов’язково посміхнеться. Яскраві сни – відмінний знак, який свідчить, що вас чекає удача й успіх у всіх важливих починаннях. Похмурі сни, наповнені символічними перешкодами (стіни, хрести, обриви) – шлях до вашої мрії буде складним і тернистим. Доведеться долати себе, багато працювати.

Сатурн лише допомагає людині розібратися з проблемами, що накопичилися, не прирікаючи його на безвихідь. Вранці прокинулися з неприємним осадом, тривогою і навіть острахом – можливо, вас чекають серйозні проблеми, втрати, крах вашої мрії, або ви незабаром дізнаєтеся про неприємності з вашими близькими. Але не варто зневірятися, якщо вам приснилися погані події – у вас є шанс змінити їх: робіть спроби поліпшити становище, заводите нові знайомства, станьте добрішими до людей, будьте активні і життєрадісні.

Сон з п’ятниці на суботу завжди закликає стати мудрішими, скористатися життєвим досвідом. Підказки допоможуть вам зрозуміти, як вести себе в суспільстві, як цінувати відносини і навчитися обмежувати себе в бажаннях, які можуть вам нашкодити. Не знаєте, до чого сниться сон про випробування і проблеми? Всесвіт намагається сказати, що ви йдете неправильним шляхом. Проаналізуйте, чому ви зазнаєте невдачі, вступаєте в конфлікти.

Як і більшість сновидінь суботні не містять прямих вказівок. В основному це завуальовані в образах і персонажів знаки і символи. Однак не забувайте, що сни з п’ятниці на суботу збуваються дуже швидко, тому й розшифровку потрібно робити в короткі терміни.

Емоції – один з найбільш значущих факторів в суботньому баченні. Досить точно відновити власні відчуття і можна отримати вірну, нехай і непрозору трактування. Емоційний стан уві сні демонструє ті риси, які ви ретельно приховуєте в реальності як від інших, так і від самого себе. За особистим настроєм можна характеризувати відносини з близькими, майбутні невдачі або досягнення. Сатурн закликає проявити мудрість і застосувати життєвий досвід, обмежити свої бажання і проявити терпіння.

Любов – сни про кохання з п’ятниці на суботу можна назвати віщими, бо вони, як уже говорилося неодноразово, мають доленосне значення. Якщо в мріях довелось бачити кохану людину (навіть якщо насправді у вас немає відносин), то будьте впевнені, йому доведеться в тій чи іншій мірі розділити вашу долю. Однак це зовсім не означає, що ви станете парою до кінця життя. Можливо, ви будете разом лише певний термін, зате отримаєте один від одного щось дуже важливе. Якщо приснилося, що коханий зробив поганий вчинок чи змінив, то для вас же буде краще, якщо ви припините стосунки негайно. Він не тільки не зробить вас щасливою, але і неабияк подратує нерви. Бачити уві сні колишнього хлопця або чоловіка зовсім не означає, що він думає про вас або сподівається на відновлення відносин. Швидше за все, з якоїсь причини ви досі пов’язані. Швидше за все, у вас є спільні діти, інтереси, друзі і т. д. Так само можлива наявність більш високої зв’язку, кармічної. Якщо в ніч з п’ятниці на суботу з’явилася реальна або уявна суперниця, то це натяк на те, що вам потрібно берегти свої почуття і відносини. Однак небезпека може з’явитися зовсім з іншого боку. Постарайтеся знайти вказівку на це все в тих же мріях.

Робота – всі позитивні сновидіння, пов’язані з роботою, несуть позитив. Вони запевняють, що найближчим часом все буде добре і спокійно. Якщо ж у ніч на суботу приснився тривожний, а більше того наповнений неприємностями і конфліктами сон, то це вірна ознака того, що приблизно теж саме чекає насправді. Подумайте, може, ви зневажаєте своїми обов’язками або недостатньо добре виконуєте роботу? Найчастіше причини кар’єрних невдач криються саме в особистому зневагу. Якщо у суботню ніч вам знову довелося стати студентом або учнем, то це красномовний ознака того, що пора задуматися про зміну сфери діяльності, місця роботи або взагалі професії. Саме час підвищити або отримати нову кваліфікацію. Присвятіть час читання книг, самоосвіти і отримання знань з будь-яких доступних джерел.

Відпочинок – якщо з п’ятниці на суботу ви провели час в дозвільному байдикуванні, розважалися і відпочивали, то в реальності ви занадто безтурботні і несерйозні. Сатурн натякає, що потрібно більше думати про справи та роботу, проявити тверезість і розсудливість. Приблизно таку ж інтерпретацію має і сон, у якому ви розважалися, забувши про все на світі. Годі марнувати життя, зупиніться, подумайте над своєю поведінкою, знайдіть більш серйозне заняття. Це ж сновидіння вказує на те, що ви збилися з істинного шляху або попали під поганий вплив. Після нього варто відкласти на час запланований відпочинок, він не принесе належного задоволення і розслаблення.

Померлі люди – в день, підлеглий Сатурну, поява померлих не випадково. Якщо небіжчик кликав з собою або в баченні були присутні інші «смертельні» знаки, то постарайтеся максимально себе убезпечити. Є ймовірність потрапляння в екстремальні ситуації та нещасні випадки. Про це ж говорять сновидіння про власну смерть або похоронах. Хоча б на тиждень відмовтеся від ризиків будь-якого плану. Якщо ж небіжчик був веселий і щасливий, то переживати не з–за чого. Приснилося, що помер ще жива людина чи ви дізналися про чиюсь смерть? Приділіть увагу дорогим для вас людям, подбайте про них, а краще влаштуйте маленьке свято. Якщо уві сні вам довелося оживляти мерця, то з близькою людиною може трапитися біда, але ви зумієте його врятувати. Звичайно, дане значення більшою мірою символічно. Хтось просто потребує вашої допомоги, тому постарайтеся не відмовляти.

Інші образи – якщо з п’ятницю на суботу приснилося, що ви захворіли певним недугою, то в реальності можете підчепити саме цю болячку. Загальне погіршення самопочуття говорить про те, що ви спокійно ставитеся до здоров’я і свого тіла. Саме час змінити спосіб життя або хоча б розпорядок дня. І пам’ятайте, при тлумаченні суботніх снів можна і навіть потрібно кілька перебільшувати їх значення, особливо, якщо трактування має негативний характер. Цей той випадок, коли краще перестрахуватися, ніж загрузнути в біди і неприємності!

чи Збуваються сни в ніч з п’ятниці на суботу?

Сатурн рідко показує порожні, нічого не значущі сни. Однак людині властиво просто забувати або навіть не звертати уваги на нічні підказки. Пам’ятайте, те, до чого сниться сон, може статися вже найближчим часом. Більш того, у суботніх сновидінь є особливі нюанси, про які буде сказано трохи нижче. Суботній сон, безумовно, буде віщим для тих, хто святкує в цей день свого народження. Крім того великим змістом наділені бачення, зі сну з п’ятниці 13–го числа і на великодньому тижні. Причому в обох випадках частіше збуваються негативні сюжети, що попереджають про трагічні випадковості, хворобах і інших бідах. Є велика ймовірність і того, що кошмар, побачений у ніч з Різдвяною п’ятниці на суботу, збудеться в повній відповідності.

А от в грудні можна особливо не переживати з приводу самих кошмарних видінь суботи. З усіх збуваються тільки ті, які пророкують про сімейних радощах, дружніх зустрічах і романтичних побаченнях. З суботніми сновидіннями пов’язаний ще один нюанс. Вони збуваються протягом дуже короткого періоду – в основному це тиждень, максимум дві. По закінченні цього часу можна забути про самому жахливому сні. Ймовірно, ви змогли правильно розшифрувати сноведийный знак і зробити щось, що відвернуло від вас можливу біду.

Сон з Неділі на Понеділок — знаменує оновлення і настання нового етапу в житті.

Сон з Понеділка на Вівторок — є застереженням: попереду важливі події в долі.

Сон з Вівторка на Середу — вказує на суспільні зв’язки, а також відображає добробут.

Сон з Середи на Четвер — уособлює особисті переживання і проблемні ситуації.

Сон з Четверга на П’ятницю — відповідає за почуття і любовні відносини, творчу і матеріальну сферу.

Сон з П’ятниці на Суботу — віщує випробування, які спричинять кардинальні зміни в житті.

Сон з Суботи на Неділю — є орієнтиром і показує – здійсняться сподівання і мрії.


Залишити відгук