День Народження 6 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Народилися 6 липня люблять спілкуватися і не виносять самотності. В першу чергу ви думаєте про сім’ю — небудь про свою власну, або про загальну сім’ї людей, а також жадаєте уваги і любові оточуючих. Неважливо, наскільки ви зайняті, — ви завжди знайдете час допомогти друзям і колегам. Тонка інтуїція дозволяє вам передбачати людські реакції, а тому ви звичайно знаєте, як вчинити або що сказати для розв’язання складної ситуації.

Народженим 6 липня періодично потрібно перерву в роботі і у взаємовідносинах з партнерами. Єднання необхідно для розвитку самоконтролю і для самооцінки. Як вже було зазначено, народжені в цей день занадто захоплені життям, тому їм слід виявляти особливу обережність у плані звикання до її спокусам. Слід побоюватися пристрасті до алкоголю і переїдання, не варто також зловживати дієтами з метою схуднення. По можливості харчування має бути збалансованим і здоровим, надмірності тут недоречні.

Народжені 6 липня так чи інакше виявляються залученими у взаємини і сфери діяльності, неодмінно передбачають взаємне тяжіння до об’єкта свого бажання. В житті народжених 6 липня завжди присутній якийсь наліт фаталізму, і будь-які ситуації вони сприймають як якусь неминучість. Пристрасть, яку демонструють народжені 6 липня до предмета свого інтересу, здається якоюсь константою, закладеної ще в ранні роки життя.

Знак Зодіаку 6 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку належить до знаків Води, які сильні домовитостью, патріотизмом, романтичністю, вірністю.

Планета Управитель: Місяць. Її «дари» Ракам — дбайливість, виживаність. Ця планета — головний покровитель для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідає за невміння абстрагуватися від емоцій, м’який характер.

Народилися 6 липня Раки в дитинстві вразливі, замкнуті і люблять усамітнення. Але з плином часу ці риси відступають, і вони стають товариськими, впертими і цілеспрямованими. Дорослий Рак-«шістка» являє собою досить суперечливу особистість: з одного боку – іноді надмірна наполегливість, з іншого – уразливість і вразливість. Це Рак, який не завжди вміє керувати своїми бажаннями. Домагаючись мети, така людина може нажити собі ворогів. У разі невдачі Раки цієї групи глибоко переживають свої провали, але оговтуються від них швидко і знаходять новий об’єкт бажань. Така поведінка часто проявляється в любові, секс і прагненні до грошей.

справді, для народжених 6 липня чільним є мотив, спонукання здійснити той або інший вчинок, а не доцільність такого кроку. Скажімо, їм може прийти в голову без видимих причин змінити партнера, друга або коханця. Або, наприклад, вони раптом стають одержимі бажанням домогтися призи, нагороди, визнання. Можливо також і їх тяжіння до грошей або плотської любові — безвідносно до якогось конкретного об’єкта або людини. На цій стезі народжених 6 липня підстерігає безліч небезпек. Шок, розчарування, гіркота від втрати предмета своєї пристрасті можуть обернутися катастрофою. До того ж, одного разу кинувшись до єдиної мети, вони ризикують пропустити набагато більш цінний і вартий уваги об’єкт. Вже потім вони можуть гірко пошкодувати про це. Якщо предметом особливого інтересу для народжених 6 липня стають, скажімо, гроші або плотська любов, їм, безумовно, доводиться витрачати багато енергії. Люди, підпорядковуючі свою душу і тіло єдиної мети задоволення власних не завжди обґрунтованих примх, можуть пожертвувати багатьма ідеалами і в кінцевому рахунку навіть повагою до себе.

З плином часу більшість народжених в цей день, купуючи певний досвід, виявляють значно більш зважений підхід до тим чи іншим справам. Найбільш освічені особистості вже в зрілі роки нарешті усвідомлюють, що бажання вже саме по собі може бути позитивним, але одержимість, як правило, обертається деструктивними наслідками. Набивши чимало гуль, вони починають розуміти, що потрібно просто рухатися по життю, а не потопати в тенетах власних пристрастей, не стає бранцем емоцій. Зробивши непрості для себе висновки, ці люди спрямовують свої магнетичні здібності в процес пізнання, духовного самовдосконалення. Основний урок, який повинні засвоїти для себе народжені 6 липня, полягає в тому, що потрібно цінувати кожну хвилину, кожну людину, з якою доводиться спілкуватися, дорожити ними, а не витрачати всю свою енергію лише на єдиний предмет обожнювання (що рано чи пізно призводить до ревнощів, соб-ственничеству, подразнення).

Чоловік Рак — народився 6 Липня

Чоловіки, c датою народження 6 липня — володіють наступними характеристиками: такий кавалер — домашній, ностальгічний, розуміє, стійкий. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 6 Липня

Жінки, народжені 6 липня, характеризуються такими властивостями: така дама — інтуїтивна, ніжна, відкрита. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 6 Липня

Ті, хто відзначає день народження 6 липня, наділені складним і суперечливим характером. Їх натура – це поєднання вразливості та жорсткості, мрійності і честолюбства. Дитячі роки цих людей пройшли в сором’язливості, а іноді і замкнутості. Знак зодіаку, що впливає на тих, хто народився в цей день, робить їх настільки задумливими, що часто вони живуть в світі своїх ілюзій, ховаючись в ньому від недосконалості світу. Правда, з віком поведінка таких особистостей змінюється, причому так кардинально, що їх стає просто не дізнатися. У характері дорослих Раків, народжених 6 липня, з’являються такі риси, як завзятість, рішучість і неймовірна цілеспрямованість. При цьому цілі, до яких вони прагнуть, як правило, високі, і для їх досягнення будуть використовуватися всі мислимі і немислимі засоби, що, зрозуміло, може спричинити за собою різного роду конфлікти і назавжди зіпсувати репутацію.

Життя людей, народжених 6 липня знак зодіаку Рак, проходить під знаком якогось фаталізму, змушуючи їх з неминучістю приймати все, що відбувається навколо них. При цьому в їх житті неодмінно існує об’єкт, до якого вони відчувають надмірну пристрасть. Це не обов’язково повинен бути один або любовний партнер – предметом їх інтересу може стати якась бажана нагорода (як грошова, так і нематеріальна) або суспільне визнання. Характерним у цьому відношенні для народжених 6 липня є те, що їм не важливо, навіщо вони роблять той чи інший вчинок, а важливий мотив, який спонукає їх це зробити. Тому найближчого оточення цих людей потрібно бути готовим до того, що вони можуть раптово захотіти змінити ділового або любовного партнера, змінити коло друзів або змінити свої життєві цілі взагалі.

Найчастіше народженим 6 липня вдається реалізувати все, що вони задумали, оскільки захищаючий їм Рак повертає обставини в їх користь і «змушує» долю надавати цим людям шанс за шансом для здійснення їх ідей. Однак, незважаючи на широкі можливості, такі особи дуже вибірково ставляться до того, що їм надається: на їхнє переконання, вони гідні тільки самого кращого, включаючи положення в суспільстві. Зрозуміло, не у всіх народжених 6 липня знак зодіаку Рак, виходить реалізувати свої грандіозні плани, і, зазнавши розчарування і навіть шок у разі невдачі, вони можуть впасти в задуму, проте здатність легко перемикатися на інший об’єкт жадання дозволяє їм забути про все, що було, і кинутися вперед за новою мрією. Така наполегливість у досягненні постійно мінливих цілей часто призводить до того, що народжені 6 липня ризикують пройти повз чогось дійсно цінного і гідного уваги, після дуже сильно про це пошкодувавши.

Якщо народжені 6 липня знак зодіаку Рак, усвідомлюють, що краще для них – просто йти по життю, не залежачи від власних пристрастей і емоцій і виявляючи повагу до тих, хто знаходиться поруч (а це усвідомлення часто приходить з віком), їх чекає по-справжньому благополучна життя в гармонії і щастя.

Любов і Сумісність

Сім’я і друзі грають у вашому житті дуже важливу роль. У близькому союзі ви проявляєте любов, чуттєвість, розуміння, турботу і неймовірну щедрість. Ви на все готові заради своїх близьких, однак, якщо вас ранять або розчарують, турбота може перетворитися на ревнощі або почуття власності по відношенню до партнера.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Ця група Раків не обділена талантами. Вони вміють заробляти гроші, але часто витрачають їх нераціонально. Їхня кар’єра майже завжди успішна, але далеко не завжди Раки займають високі посади. Рухаючись по службовій драбині, Раки часто йдуть на компроміси між своїми переконаннями і практичними вимогами. Це викликає у них внутрішній розлад, але бажання успіху настільки велике, що Раки поступово знаходять розумний баланс між ідеалами і життям.

Здоров’я і Хвороби

Ракисклонны до шкідливих звичок і часто переїдають або захоплюються алкоголем. Деякі впадають в іншу крайність: слідують жорстким дієтам, доводячи себе до анорексії. У зрілому віці Ракам вдається впоратися з собою за підтримки близьких і друзів, і не впадати в крайнощі. Ряд людей, народжених в цей день, схильні до захворювань шлунково-кишкового тракту через те, що вони зроблять все, щоб спробувати незнайому їжу.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, у яких буде складне життя. Будуть злети і падіння, протистояння, недруги і заздрісники. Складна відпрацювання карми. Але, незважаючи на всі складності життя, присутня стабільність в матеріальній сфері. В родині будуть складнощі, розбрат, але, тим не менш, саме родичі будуть надавати підтримку у важкі періоди життя.

Поради Ракам, Народженим 6 Липня

Ракам, що народилися в цей день, необхідно вчитися самоконтролю і виробляти силу волі. Не слід сприймати невдачу як катастрофу і піддаватися депресії. Рада Ракам: радійте кожному дню і ставте перед собою реальні цілі. Якщо виникає тяга до поганим звичкам, намагайтеся вчасно зупинитися і звертайтеся за психологічною підтримкою до сім’ї і друзям.


Залишити відгук