Сни з Четверга на П’ятницю — Тлумачення Снів

Навіть люди, які не захоплюються тлумаченням сновидіння, чули, що сон наснилося під п’ятницю, повинен бути «в руку». Такі сни відповідають за почуття людей, сімейні та любовні відносини, творчу і матеріальну сферу. Чуттєва Венера посилає нам сни, пов’язані з особистим життям і творчістю. Вони розкривають наші справжні бажання і навіть вказують на термін їх виконання. Якщо Вам приснився сон з четверга на п’ятницю, постарайтеся запам’ятати його у всіх найдрібніших подробицях, так як він з найбільшою ймовірністю збудеться. Помічено, що сон в цю ніч часто має якоїсь невідомої містикою. Передбачається, що це пов’язане з тим, що саме у п’ятницю був розп’ятий Ісус Христос. Тому іноді цей день називається Святою п’ятницею, що породило безліч вірувань: вона допомагає жінкам, молодим мамам, швачкам. Існує також повір’я, що у п’ятницю не слід починати жодних справ, так як ні до чого хорошого це не призведе і всі починання приречені на провал. На особливій пошані 12 п’ятниць у році, сни, після яких вважаються віщими.

Венера – це символ любові і гармонії, вона наділяє людей м’яким і витонченим сприйняттям навколишнього світу. Вважається, що на п’ятницю сни збуваються, часто бувають пророчими, так як інтуїція людини в цей час гранично загострена. Сни в цю ніч розповідають про способи і терміни виконання будь-яких бажань. Якщо у снах ми щось купуємо чи отримуємо гроші, значить, наші почуття будуть задоволені. Придбати в нічних мареннях з четверга на п’ятницю яку-небудь річ — вірний знак, що заповітна мрія скоро здійсниться. Якщо ви ще самотні, то такий сон обіцяє швидку зустріч з коханим. А ось втратити щось- труднощів, особливо у фінансовому плані, не минути, так і сфера романтичних відносин буде нудною, нам доведеться обмежувати свої потреби.

Якщо сон в цю ніч чорно-білий, то нас чекає важка робота, яку доведеться виконати, щоб досягти бажаного. Часто саме з четверга на п’ятницю ми бачимо улюблених людей. Оцініть, залежали ви уві сні від коханої людини. Навіть в єднанні з коханою людиною треба залишатися відокремленим — тільки тоді спілкування з ним буде максимально приємним і, головне, безпечним для здоров’я. Якщо сон на п’ятницю сниться яскравий і приємний, і при цьому Ви отримуєте або купуєте бажане, значить, бажання збудеться і насправді. І навпаки, якщо Ви щось втрачаєте або не отримуєте, і, що ще гірше, сновидіння не кольорові, а чорно-біле, – попереду чекають нелегкі часи.

Сновидіння п’ятниці завжди несуть будь–якої, шлях навіть незначний сенс. Розгадати таємне послання небес допоможуть конкретні тлумачення сонника, але особливу увагу приділіть розшифровці емоцій. Саме вони в цьому випадку відіграють вирішальну роль.

Емоції – в п’ятничному сні можна сповна відчути будь-яку емоцію, що, до речі, практично неможливо в будь-який інший день. В повній мірі ви можете відчути ніжність, турботу, відчути дотику. І все це настільки реально, наче наяву. Раніше вже згадувалося, що сни з четверга на п’ятницю наповнені романтичними сюжетами і, отже, любовними емоціями. Найкраще в цих мріях відчувати приємні відчуття і почуття. Радість і навіть ейфорія обіцяють позитивні зміни, які вказують, що і далі все буде йти як не можна краще. Поганим знаком є емоції негативні. Злість, ревнощі, заздрість, страх – все це ознаки конфліктів, погіршення справ і відносин. Якщо приснився коханий в компанії з суперницею, то це не означає, що так і є насправді. Проте, почуття його не так міцні і щирі, як того хотілося б. Незвичайний аспект у п’ятничних видіннях здобуває прихильність до певного персонажу. Якщо в ночі вам довелося стежити за коханим, то ймовірно, в реалі ви відчуваєте сильну від нього залежність. Якщо навпаки, хтось переслідував вас, то ви ризикуєте стати жертвою і підкоритися чужій волі. Незалежність, деяка холодність і навіть відчуженість між партнерами – це ідеальна ситуація, яка вказує на гармонійні відносини.

Любов – До наших часів дійшла традиція замовляти вночі в четвер сни про кохання і судженого. Сьогодні можна відшукати масу ритуалів, що дозволяють побачити подібне бачення. І найдивніше те, що Венера з прихильністю ставиться до таких прохань, правда, не завжди замовлений сон приходить в ту ж ніч. Іноді для цього потрібні деякий час. Тут важливо не відступати від мети і вибирати найкращі дні (наприклад, напередодні вищезгаданих свят). Крім того, якщо приснилася повний місяць, то незабаром ви закохаєтесь. Трапилося бачити білі квіти – буде весілля, червоні – пристрасний роман без шлюбу. Добре, якщо в мріях були гори, вкриті зеленим лісом, або повноводні ріки з чистою прозорою водою. Все це ознаки великого почуття. Якщо приснилася власна весілля, то не поспішайте в магазин за сукнею. Найчастіше в п’ятницю це бачення має зворотний сенс. Ще гірше бачити, як обранець одружується на інший. Це явна ознака швидкого розриву.

Робота – в цю ніч цілком може приснитися віщий сон, що характеризує кар’єрне зростання і грошове становище. Подібні видіння в п’ятницю приходять рідко, але, що називається влучно. Однак не можна сприймати мрії з абсолютною точністю. Найчастіше це лише символічні натяки на майбутні події. Так закиди начальника або сварки з колегами можуть не мати ні найменшого відношення до потрібної сфері. Добре літати, підніматися вгору, плисти по спокійному морю, їхати в автобусі і т. д. Ці образи обіцяють позитивні зміни. Падати, тонути, губитися, блудити в лісі – усе це недобрі знаки. А ось будь-які натяки на прибуток та отримання грошей можна сприймати як конкретне передбачення збагачення.

Відпочинок – з четверга на п’ятницю навіть відпочинок і розваги найчастіше проходять в компанії з коханою людиною. По суті, в п’ятничних снах немає місця роботи, клопотів та іншим побутовим проблемам. Венера подбала про те, що б ви добре відпочили. На жаль, нічний відпочинок найчастіше не гарантує такої радості в дійсності.

Померлі люди – найчастіше з’являються саме з четверга на п’ятницю, особливо якщо сновидіння має пророчий, суворо негативний характер. Їх присутність підтверджує, що може статися якесь лихо або ви самі зробите щось непотрібне. Якщо після пробудження залишилося гнітюче, тужливе почуття, то в наступні 3-5 місяців постарайтеся продумувати кожну свою дію. А також проявіть максимальну обережність у всьому, будь то перехід через дорогу або використання дрібної побутової техніки. Небіжчики також можуть заглянути в сновидіння з цілком добрими намірами. Не дарма сни на п’ятницю характеризуються як містичні і чарівні. Можливо, саме сьогодні ви побачите потойбічний світ, де ваші померлі близькі стануть надійними провідниками.

Інші образи – іноді п’ятничні мрії дають зрозуміти, що існує якась проблема, від якої ви намагаєтеся відмахнутися. Наприклад, зламаний холодильник, згорів телевізор і навіть сломавшаяся на дорозі машина в черговий раз закликає приділити увагу чогось, що ви вважаєте маловажним. Якщо ви і далі продовжите ігнорувати ситуацію, то в реальності відбудуться неприємності. Розібратися в символіці п’ятничних сновидінь досить складно, але як показує практика, майже кожне друге з них несе сенс. Не варто нехтувати цими знаками, тим більше, що використовуючи їх, є відмінна можливість внести поправки в долю і уникнути серйозних бід.

чи Збуваються сни в ніч з четверга на п’ятницю?

Як показує досвід, практично кожен сон з четверга на п’ятницю має важливе значення. Сновидіння, побачені вами в цей день збуваються значно частіше, ніж сни з решти днів тижня і часто бувають віщими. Незважаючи на те, що сни з четверга на п’ятницю часто іменують віщими, це зовсім не означає, що вони збуваються точності. В даному випадку все набагато складніше, адже як вже говорилося, має значення забарвлення картинки і особисті емоції, а не її точний зміст.

Якщо ж говорити про час виконання таких видінь, то найчастіше це відбувається за наступною схемою. Сон приснився до опівночі четверга — здійсниться протягом приблизно року. Ви побачили його в середині ночі (до 3–х ранку) — на виконання можна відводити наступні 2-3 місяці. Сновидіння, яке прийшло під ранок, виповнюється буквально в найближчі дні. В середньому ж можна чекати виконання від декількох днів до трьох років, пізніше бачення стає не актуальним. Але найцікавіше, що станеться це з великою ймовірністю в понеділок.

Якщо п’ятнична ніч припадає на 7, 13, 15 і 27 числа, то мрії повідають про стосунки з коханою людиною і в сім’ї, а також про матеріальну стабільності та ймовірної прибутку. Якщо вас цікавить саме ця сторона життя, то варто шукати в сюжетах специфічні грошові символи. До речі, п’ятничні бачення, особливо ті, що наснилися в березні, наповнені особливим містичним змістом. Вони допомагають у духовному розвитку, показують інші світи, розкривають магічні таємниці. Навіть людина, не пов’язаний з магією, в ці ночі може відчути себе справжнім чарівником. Це говорить про те, що в кожному з нас є певний екстрасенсорний потенціал. І тільки від людини залежить, чи зможе і чи захоче він його розвивати.

Сон з Неділі на Понеділок — знаменує оновлення і настання нового етапу в житті.

Сон з Понеділка на Вівторок — є застереженням: попереду важливі події в долі.

Сон з Вівторка на Середу — вказує на суспільні зв’язки, а також відображає добробут.

Сон з Середи на Четвер — уособлює особисті переживання і проблемні ситуації.

Сон з Четверга на П’ятницю — відповідає за почуття і любовні відносини, творчу і матеріальну сферу.

Сон з П’ятниці на Суботу — віщує випробування, які спричинять кардинальні зміни в житті.

Сон з Суботи на Неділю — є орієнтиром і показує – здійсняться сподівання і мрії.


Залишити відгук