Сни по Знаках Зодіаку — Тлумачення Снів

У снах одних людей предмети, пейзажі, рослини, тварини не несуть ніякого сенсу, у снах інших є знаками — сприятливими або не дуже. Морфей, бог сновидінь, посилає їх не випадково. Для кожної зодіакальної стихії у нього припасені особливі пророчі символи. У сновидіннях кожної зодіакальної трійці, об’єднаної під знаком стихії Води, Вогню, Повітря та Землі, можна виділити особливі знаки і символи. Щасливі — сприяють прийняття важливого рішення, підказують, як поступити в складних життєвих ситуаціях. Несприятливі, навпаки, — попереджають сновидця про труднощі і різких змінах, віщують проблеми.

Представникам знаків водної стихії (Рак, Скорпіон, Риби) частіше за інших сняться віщі сни. Особливу увагу слід приділяти дивним місцях, в яких вони опиняються в нічних мареннях. Велике значення мають навколишнє середовище і атмосфера, в якій вони перебувають у сні, а також те, які емоції викликає у них ця обстановка.

Рибам властиво бачити як конкретні сни, так і повністю розмиті. Їх сни часто говорять про почуття і стосунки між людьми, про проблеми з дітьми. Ракам сняться пророчі сни, в яких йдеться про дороги, подорожі, плани на близьке майбутнє. Дуже велике значення мають сни, пов’язані з релігією. Вони дуже часто бачать уві сні Ангелів. Скорпіонам слід звертати особливу увагу на сни про кар’єру, їм може приснитися квиток, який випаде на іспиті або можливі проблеми в бізнесі.

Велике смислове навантаження несуть природні ландшафти, особливо водойми і характер води в них. Тиха, спокійна вода символізує гармонію в особистому житті і благополучне вирішення робочих питань. Водоспади, хвилі, шторм — провісники майбутніх бурхливих подій початку і пристрасних стосунків. Зустріч з труднощами віщує сон, в якому сновидець потрапляє під холодний дощ. Втім, якщо це не викликає у нього неприємних відчуттів, то подолати ці труднощі йому не складе особливої праці.

Щасливі знаки для Раків, Скорпіонів, Риб: метелики, дельфіни, собаки, фруктові дерева, мед, солодощі, красиві пейзажі.

Несприятливі знаки: кров (своя чи чужа), м’ясо (бачити або є його).

Овнам, Левам і Стрільцям ні в якому разі не можна ігнорувати повторювані сновидіння. Потрібно неодмінно задуматися про те, що з їх допомогою хоче сказати підсвідомість. Також сновидінню варто звернути увагу на сни, які здаються зовсім вже неймовірними. Так, з’явилися йому в нічних мареннях сцени, що нагадують сюжет фільму «Зоряні війни», можуть бути кодом до розуміння його внутрішніх проблем.

Овни рідко бачать ці віщі сни, частіше це лише продовження денних справ або побаченого сюжету кінофільму. Але якщо таке трапляється, вони бачать яскраві картини, і здатні їх чітко описати. Леви рідко запам’ятовують свої сни, але якщо пам’ятають, то точно перекажуть весь сценарій і зроблять висновки, правда, не завжди вірні. Стрільці можуть народжувати геніальні ідеї і створювати уві сні нові релігії, а на ранок забувати про це.

Навколишній світ у снах вогненної зодіакальної трійці не несе великого смислового навантаження. Набагато важливіше дії і почуття самого сновидца. Сни, в яких він пливе, піднімається в гору, летить, тікає або б’ється, трактуються відповідно, без всяких упереджень. Важливий підсумок цих дій. Сновидінню вдалося піднятися на вершину? Добре. Немає — погано. Переміг у бійці — знак удачі, програв — поразка чекає і в реальності.

Щасливі знаки: сонце, вогонь, яскраве світло, будь-які предмети жовтого, золотистого і помаранчевого кольору.

Несприятливі знаки: сиве волосся, випадання зубів, хвороба очей, рани, особливо в області голови, сльози (свої або чужі.)

Сни Близнюків, Терезів і Водоліїв найбільш складні в тлумаченні. Найважливіша інформація в них нерідко міститься в найдрібніших деталях. Пейзажі, великі події, люди — все це часто виступає лише в ролі фону, а знаки долі слід читати в непримітних об’єктах, цифри або букви.

Водолії здатні зробити наукові відкриття уві сні. Близнюкам сновидіння допомагають розібратися зі своїми психологічними проблемами і знайти найкраще рішення у заплутаних сімейних відносинах. Терезам сняться сни, передвіщають зустріч з майбутнім коханим або коханою.

Пов’язані з відносинами сни повітряної зодіакальної трійці нерідко бувають перевертнями. Наприклад, зрада і зрада уві сні наяву обернуться радісною зустріччю, приємними любовними переживаннями, а поцілунок, навпаки, передвіщає сварки і скандал на грунті ревнощів.

Щасливі знаки у сні: музичні інструменти і красива музика, театр, вистава, маски, рукавички, ювелірні прикраси.

Несприятливі знаки: гострі предмети, пошкодження грудної клітки, поганий запах, гучна, неприємна музика, задуха, кашель.

Практичним і ґрунтовним Дівам, Козерогам і Тельцям часто сняться сни, в яких фігурують будинок, квартира або кімната. Щоб прочитати підказки долі, потрібно звернути особливу увагу на інтер’єр і дизайн цих приміщень, згадати, в якому стані перебували меблі, стелі, стіни, вікна, дах і т. д.

Для Тельців характерні сни, говорять про фізичному стані, вони можуть попередити про хвороби. Діви здатні прокинутися з готовим рішенням проблем на роботі. Козероги бачать складні заплутані сни, але в них з’являються конкретні образи, які підказують правильний шлях.

Так, зламані ліжка і столи символізують втрати і втрати, що протікає дах — можливості, якими так і не вдасться скористатися, будинок без дверей — безвихідну ситуацію, розбиті вікна — беззахисність і ризик стати жертвою обману. Порваний одяг може символізувати зниження соціального статусу.

Щасливі знаки у сні: багато накритий стіл, апетитні страви, ягоди, фрукти, красиві меблі (особливо коричневого кольору), предмети одягу (у гарному стані), дзеркало.

Несприятливі знаки: природні катаклізми (землетруси, урагани, повені), пожежа, похилений будинок, сходи, бруд, травми спини і живота.

Тлумачення снів за місячним гороскопом

Астрологи повідомляють, що кожному знаку Зодіаку відповідають віщі сновидіння певної тематики: одні бачать подорожі, інші – виграші в лотерею, а треті можуть взагалі забувати свої сни відразу після пробудження. Тому перш ніж почати вірити у всі свої сновидіння, слід спробувати пов’язати те, що ви бачили в сні, з тим, що кажуть астрологи про знаки Зодіаку. Це дозволить позбутися від зайвих хвилювань і точно знати, коли слід готуватися до виконання сну.

Сни з Місяцем в Овні про особистий успіх – налаштовують нас на отримання підказок належать до перемог і змагань, в яких ми беремо участь, будь то конкурентна боротьба в офісі, або змагання за увагу вподобаного людини, в них містяться натяки на ті ситуації і відносини в яких «йде війна», і до таких якостей особистості, як нестійкість, напруженість, захисні функції, як фізіологічні – імунітет, так і соціальні, воля до перемоги, лідерство.

Сни з Місяцем у Тельці про матеріальне благополуччя – налаштовують нас на отримання підказок що відносяться до фінансової сфери і станом здоров’я, і до таких якостей особистості, як спокій і впевненість, інтелектуальні здібності, зайва турбота про гроші і тяга до комфорту.

Сни з Місяцем у Близнюках про дружньому спілкуванні – налаштовують нас на отримання підказок належать до нашого кола спілкування, способів спілкування, до того яка інформація нам потрібна, або до того як ми її отримуємо і як розпоряджаємося нею, і до таких якостей особистості, як мінливість і непередбачуваність, легкість у спілкуванні з людьми, а так само оцінки ваших якостей і поведінки.

Сни з Місяцем в Раку про дім і сім’ю – налаштовують нас на отримання підказок належать до дому, сім’ї та господарства, а так само до побутових питань та родовим проблем, і до таких якостей особистості, як чутливість, зв’язок з підсвідомістю,стосунки в сім’ї, з родичами. А так само на отримання інформації з питань спадщини, нерухомості, якою ми володіємо, збираємося купити, або продати.

Сни з Місяцем у Львові про любов і творчість – налаштовують нас на отримання підказок належать до нашої творчості, або його відсутності, до наших любовних відносин і улюбленим людям, а так само до визнання або не визнання наших заслуг навколишнім світом і людьми, і до таких якостей особистості, як талант, здатність до творчості, виразність, краса та загальна привабливість людини в цілому.

Сни з Місяцем в Діві про обов’язки – налаштовують нас на отримання підказок належать до порядку, або його відсутності в нашому житті, до режиму і розпорядку нашого життя, роботи, відносин, до важливих дрібниць, з яких життя складається, а так само до стану здоров’я, і до таких якостей особистості, як обачність, критичність, скурпульозність.

Сни з Місяцем у Вагах про партнерів – налаштовують нас на отримання підказок належать до нашого кола спілкування, способів спілкування, до того яка інформація нам потрібна, або до того як ми її отримуємо і як розпоряджаємося нею, і до таких якостей особистості, як мінливість і непередбачуваність, легкість у спілкуванні з людьми, а так само оцінки ваших якостей і поведінки.

Сни з Місяцем в Скорпіоні про пристрасті і багатство – налаштовують нас на отримання підказок належать до нашій сексуального життя, до глибинних кармічних завдань і вузлів, до особистих відносин і відносин зі «старшими за званням» (з чиновниками, поліцією, податкової тощо), і до таких якостей особистості, як неврівноваженість, сильні пристрасті, наслідки стресів.

Сни з Місяцем у Стрільці про подорожі – налаштовують нас на отримання підказок належать до нашого духовного світу, до нашої зв’язку, або її відсутності з вищими силами, а так само тим «прикладам для інших людей», якими ми можемо, чи повинен стати, і до таких якостей особистості, як вразливість і позитивний настрій, імідж, враження, яке людина справляє на оточуючих людей.

Сни з Місяцем у Козерозі про роботу і кар’єру – налаштовують нас на отримання підказок належать до нашим стратегічним планам, кар’єрі, місця на соціальних сходах, вагу в суспільстві тощо, а так само може містити підказки про те, як стати «відмінницею», попелиці де ми вже є «відмінниками» і можна розслабитися, і до таких якостей особистості, як замкнутість і холодність, на соціальний статус, довгострокові стратегічні плани і їх исполнимость.

Сни з Місяцем у Козерозі про винаходи – налаштовують нас на отримання підказок належать до наших думок, свідомості: як ми думаємо, про що ми думаємо, куди спрямована сила нашої думки і до чого наш спосіб мислення може нас привести і до таких якостей особистості, як тонкість сприйняття, альтуизм, зв’язок з вищими силами.

Сни з Місяцем в Рибах про стан душі – налаштовують нас на отримання підказок належать до нашого майбутнього і до таких якостей особистості, як сприйнятливість, вразливість, мрійливість, розуміння і прояв своїх здібностей.


Залишити відгук