Сни за Місячним Діб — Тлумачення Снів

З Місяцем з давніх-давен пов’язували всілякі містичні явища, вважалося, що вона здатна впливати на долю людини, символізуючи душевний світ людини, приховані межі його свідомості. Прийнято вважати, що саме це світило впливає на самі головні повороти людської долі, направляє потоки, що впливають на стан людей, їх стан здоров’я. Ця планета впливає на риси характеру, відтінки темпераменту, потенціал використання інтуїції, навіть на то якою мірою людина володіє здібностями до предсказыванию майбутнього. Саме Місячний сонник здатний надати допомогу в тлумаченні сновидінь, спираючись на знання про вплив цього світила. Цей збірник тлумачень сновидінь включає в себе так само спеціальний покажчик, який зіставляє місячну добу і ступінь важливості або побочности того чи іншого сну. Цей так званий місячний календар так само може служити додаток до будь-якого іншого сонником.

Таємницю снів можна відкрити, заглянувши на нічне небо. В залежності від місячного дня, однакові сновидіння, можуть означати абсолютно протилежні речі. Припустимо, вас сьогодні стривожив сон, у якому ви спізнюєтеся на літак. Ви в поспіху збираєте речі, чекаєте таксі, а воно не приходить, потім біжите на реєстрацію, але все одно літак відлітає без вас. Вранці прокидаєтеся пригнобленим, очікуючи, що вас чекає море неприємностей. Не впадайте в паніку. З початку варто пошукати відповіді в місячному календарі, і визначити який же місячний день сьогодні. Можливо, ваші переживання марні і сон взагалі ніколи не збудеться.

чи Збуваються сни на убуваючу Місяць?

Сни, які наснилися в цей період, означають те, що скоро втратить для нас сенс і покине наше життя. Якщо ми бачимо негативний сон, в сірих фарбах, який викликає страх, тривогу та смуток, то такий сон в реальному житті є гарним символом. Ці сни очистять нас від усіх неприємностей і проблем, залишаючи душевну гармонію та впевненість у завтрашньому дні. Ну а позитивним сновидінь, не судилося здійснитися в дні спадною Місяця. Засмучуватися не варто, адже в цих снах ми можемо побачити, що є в нашому житті. Можливо, ви зміните свою думку, подивившись на ситуацію з іншого боку.

Сни на зростаючу Місяць

Такі сни віщують настання нового періоду в житті. Ви можете побачити, де саме потрібно щось міняти – на роботі чи в бізнесі, в особистому житті або в сім’ї, в матеріальному і фінансовому становищі. Вони дадуть підказку, з чого потрібно почати рухатися вперед. Сни в цей період можуть бути як звичайними, так і казковими. Але який би фантастичний сюжет вони не мали, є велика ймовірність, що ці сновидіння здійсняться. Адже багато езотерики вважають, що такі сни дивляться у майбутнє.

Значення сну в повню

Саме в повний місяць людям сняться цікаві і дивовижні сни. І це не дивно, адже при повному Місяці навіть природа наповнюється натхненням і енергетикою, в морях починається приплив, річки, озера теж по максимуму наливаються водою. Сни в такі дні вказують на такі ситуації, які нас сильно вражають або морально збуджують. Варто задуматися, чи треба так витрачати енергію на те, що змінити нам не під силу. Потрібно приділити увагу таким снам і постаратися стримати бурхливу хвилю емоцій.

Сни, які сняться в молодика

Саме в молодика найтемніші ночі. Це час народження чогось нового. Повня відповідає за емоції, а молодик приділяє більше увагу спокою, думок і роздумів. Такі сни показують приховані і найпотаємніші куточки нашого внутрішнього світу. Сновидіння в молодика допомагають розібратися в собі і готують вас до підказок, які будуть нести сни в інші дні.

Вплив Місяця і її циклів на життя людини набагато більше, ніж ми собі уявляємо. Місячні дні здатні безпосередньо впливати на самопочуття і настрій людей. Знаючи, який сьогодні за рахунком місячний день, можна легко керувати своїми емоціями і намірами. Вміючи правильно тлумачити сни в той чи інший місячний день, можна осягнути таємниці власної підсвідомості, яке і породжує образи у снах. Сни і місячні добу — коли збуваються сни за місячним календарем:

1 місячний день: сьогодні сни можуть бути віщими. Уважно поставтеся до того, що побачили уві сні. Постарайтеся грамотно аналізувати і розтлумачити сон — це може принести Вам велику користь, дозволить побачити вирішення поточних проблем. Найчастіше сни 1-го місячного дня пророкують щось хороше, але якщо раптом Вам в 1 місячний день приснився тяжкий сон, який обіцяє щось недобре, не слід його нікому розповідати, інакше це може зробити виконання недоброго більш імовірним.

2 місячний день: як правило, не є інформативними. Проте, сьогодні все ж в дуже зашифрованою формою можуть прийти керівництва до дії в житті. Але якщо у Вас немає великого досвіду розшифровки снів, то не тратье на це свій час, або зверніться до фахівців, оскільки в цю добу занадто високий ризик нафантазувати собі бажане замість отримання істинних висновків.

3 місячний день: як правило, сьогоднішні сни не збуваються і не несуть особливо важливої інформації. Однак, оскільки символ дня — сніговий барс, і весь день так чи інакше відсилає нас до сили і боротьбі, то навіть уві сні цих доби не слід здаватися на ласку кому б то не було — будьте готові до серйозних кармічним випробувань.

4 місячний день: у цей день сни бувають віщими, однак те, що в них було донесено, як правило, збувається дуже нескоро. Ці сни несуть в собі великий запас часу. Якщо в 4 місячні добу Ви побачили в сні своїх батьків (незалежно від того, живих або померлих), це означає, що у Вас є труднощі, які потребують вирішення, а Ваші близькі Вам у цьому допомагають. Так само зі сну померлі близькі люди в цей день — до добра, вони Вас оберігають.

5 місячний день: відмінний знак, якщо сьогодні Вам присниться, що Ви подорожуєте. Або навіть якщо Ви просто побачите себе в дорозі у сні — до добра. Не дуже добрим знаком сьогодні буде кошмарний або тяжкий сон. Швидше за все, це сигнал про прихованої хвороби. Якщо у Вас є якісь підозри щодо свого організму — сходіть до лікаря.

6 місячний день: сьогоднішні сни нікому не можна розповідати, якими б вони не були. Дуже часто сни 6 місячного дня несуть важливу інформацію, як правило, вона зашифрована, сповнена символів. Не намагайтеся у снах 6 місячних діб шукати відповідь на поверхні. Сни цього дня можуть бути не тільки пророчими, але і напоминательными. Можливо те, що Ви побачили в сні, є знаком, що у Вас залишилося щось важливе і незавершене, про що Ви встигли забути.

7 місячний день: сни 7 місячний день дуже інформативні і часто пророчі. Інформація снів сьогоднішнього дня, як правило, легко розшифровується, що дозволяє людині максимально швидко застосувати узнанное під час сну — в житті. Дуже скоро збуваються. Найчастіше, сприятливі. Але про них не можна нікому розповідати.

8 місячний день: сни поточного дня є віхами, на які можна орієнтуватися в життєвому шляху. Вони, як правило, вказують Вам, куди саме слід рухатися далі. Однак, сни 8 місячних діб хитрі. Незважаючи на те, що часто вони бувають пророчими, однак здогадатися про те, що саме було передбачене уві сні, частіше всього Ви зможете тільки після того, як передбачена подія вже збулося.

9 місячний день: сни, як правило, в цей день сняться неприємні, тяжкі. Але, можете бути спокійні, насправді, вони нічого не передбачають. Так що, яким би страшним не був Ваш сон, постарайтеся його просто як можна швидше забути і не піддаватися цим темним чарам. Збуваються лише сновидіння передвіщають успіх.

10 місячний день: добу красивих і, на жаль, марних снів. Найчастіше сновидіння в цей день бувають дуже приємними, легкими, яскравими і радісними. Однак, не несуть абсолютно ніякої інформації, тому немає сенсу витрачати час і сили на їх розшифровку. Єдине, що дуже важливо в цю добу: якщо в сні Ви побачите когось із предків. Предки в цей день несуть важливу інформацію. Якщо є можливість звернутися до професіонала або є власний навик, то саме в цю добу можна спробувати спровокувати зустріч з пердками, щоб отримати важливі знання.

11 місячний день: не так важливі сьогодні деталі сну, а важливо настрій і відчуття, що залишилися після пробудження. Якщо Вам сняться приємні і гарні сни в 11 місячні добу, значить, Ви в житті на вірному шляху. Якщо сон залишає тяжке відчуття, значить, десь Ви заплуталися, і Вам слід ретельніше переглянути плани, цілі та стосунки. Вам не потрібно ніяких навичок з розшифровки снів, просто оцініть свої відчуття. Найбільш тривожним дзвінком у цю ніч буде сон, у якому Ви самі є джерелом зла. Це привід серйозно задуматися про власної духовності.

12 місячний день: звертайте увагу тільки на гарні сни — лише вони мають шанс втілитися в реальності. Кошмари ж, якими б яскравими і реалістичними вони не були, не несуть ніякої важливої інформації.

13 місячний день: сни в цей день вказують на невирішені проблеми, які краще усунути максимально швидко. Заковика лише в тому, що сни ці, як правило, символічні. І часом доведеться поламати голову, щоб зрозуміти, про що саме був сон. Але якщо після сну, незалежно від того, що снилося, у Вас в голові є чітка думка, то вона зовсім правдива.

14 місячний день: сьогодні не так просто зрозуміти. Можливо, Вам доведеться звернутися за допомогою для їх розшифровки. Висока ймовірність того, що уві сні сьогодні Вам відкриється те, що було глибоко заховане у Вашому підсвідомості. Якщо зумієте правильно витлумачити отримані знання, отримаєте великий крок вперед в життя.

15 місячний день: сни сьогодні дуже важливі. Вам варто заглянути в сонники-тлумачі, або спробувати самостійно розшифрувати сон, т. к. сьогодні інформація рідко приходить в очевидному вигляді. Швидше за все, сон прийде якимось шифром, який необхідно правильно витлумачити, щоб вирішити поточні проблеми і труднощі.

16 місячний день: сни сьогодні є очисними. З ними людини покидає негатив. Хворій людині сни шістнадцятого місячного дня приносять швидке одужання. Здорова людина, завдяки своїм снам, позбувається ого напруги, яке накопичилося у нього всередині.

17 місячний день: сни значущі. Важливо навіть не стільки зміст сну, скільки відчуття після пробудження. якщо після сну вам добре, значить, в житті Ви йдете в правильному напрямку і можете розраховувати на реалізацію себе у відносинах з людьми. Якщо ж після пробудження у Вас на душі обтяжливо або тривожно, це означає, що ви занадто закриті і вам слід переглянути деякі життєві позиції. Як мінімум, в життя слід додати більше творчості.

18 місячний день: у сні сьогодні можете побачити те, що перешкоджає Вашому руху вперед. Вони часто показують особливість проблему і яким чином її вирішити, або вилікуватися, якщо є хвороба. Однак, сни 18-х місячних діб позбавляють організм сил, тому чим менше Ви поспіть, тим краще.

19 місячний день: сни сьогодні можуть бути страшними. Однак, вони можуть показати Вам те, чого Ви сам про себе не знали. Однак, надто легко зробити хибний, помилковий висновок після сну, тому тлумачити сни 19-х місячних діб рекомендується лише тим, хто має в цьому великий досвід.

20 місячний день: сни особливі, можуть виявитися віщими, можуть принести Вам вкрай корисну інформацію. Снами сьогодні можна управляти, а якщо є достатній досвід, то й увійти в чужий сон. Перед тим як заснути, поставте питання і налаштуйтеся побачити в сні відповідь. Якщо питання серйозне, велика ймовірність, що відповідь уві сні до вас прийде. Сни цього дня виконуються швидко.

21 місячний день: сновидіння часто приємні, але до реальності відносини мають мало і швидко вилітають з голови. Це і добре, оскільки вони все одно не збуваються.

22 місячний день: сни збуваються. 22 місячний день — день мудрості, інтуїції, підказок. Майже завжди у них є відповідь на хвилюючі Вас в поточний період запитання, підказки для вирішення нагальних проблем, якщо зумієте розшифрувати свої сни, неодмінно зумієте і поліпшити життя. Дуже корисна інформація може приснитися.

23 місячний день: оскільки день складний і непростий, само собою, вихід напруги трапиться з Вами у снах. Найчастіше сни двадцять третього місячного дня неприємні, лякаючі і обтяжливі. Однак, у них може бути важлива інформація, яку слід розшифрувати. Зовсім не обов’язково, що це пророцтво негативу, посил може бути абсолютно творчим, навіть у такій негативній оболонці. Однак, розгадати сни 23-го місячного дня вдається лише тим, у кого в цій сфері досить великий досвід.

24 місячний день: день тісно пов’язаний з любовної енергією, то сни сьогоднішніх місячних діб відображають, чи все у Вас в порядку в цій галузі. Як у чоловіків, так і у жінок. Самі деталі сну мають мало значення. Важливіше те враження, яке залишив сон. Тяжкі і жахливі сни свідчать про те, що в сексуальній сфері у Вас є проблеми, які слід вирішувати, не відкладаючи. Відповідно, сприятливі сни говорять про те, що у Вас все в порядку в інтимній сфері. Також сни 24-х місячної доби можуть проявити події минулих життів.

25 місячний день: сни не збуваються, хоча можливо, що найближчим часом вас спробують обдурити. Якщо приснився поганий сон, вранці помоліться і скажіть 3 рази : «Куди ніч, туди і сон». До полудня відкрийте кран з холодною водою, перекажіть їй свій сон і уявіть собі, як він йде разом з водою у водостік, вода віднесе його.

26 місячний день: якщо вдень занадто великий ризик спотворити оновлювану інформацію і зробити хибні висновки, то сни 26 місячних діб правдиві та абсолютно прямі. Все, що Ви бачите сьогодні у сні, є прямим, без шифрів, відображенням Вашого життя. Які якості ви побачите у себе уві сні, такими і ви володієте. Тому варто до них прислухатися і зробити висновки. Сни цього дня сняться незвичайні. Часто покращують настрій.

27 місячний день: сни збуваються. Часто вони плутані, заплутані, але несуть в собі інтуїтивні прозріння, відкривають справжню сутність людей і ситуації. Як правило, сни 27-х діб показують, як сильно Ваше життя відрізняється від Ваших фантазій про власне життя. Сни ці символічні, вкрай важливо розтлумачити їх максимально точно, інакше важко витягти користь з цих сновидінь.

28 місячний день: сни віщі і несуть підказки. Віщують перешкоди, труднощі в справах. У снах на 28-й місячний день люди часто бачать себе в незвичних для себе образах, в чужому тілі. Вважається, що «скасувати» їх можна, втративши гроші, таким чином принісши жертву в якості компенсації.

29 місячний день: важкий і дуже складний день у всьому місячному циклі, насичений переважно негативною енергією. Як і в інші сатанинські місячні дні, сни сьогодні неспокійні, страшні, лякаючі, але абсолютно помилкові. Вони не збуваються.

30 місячний день: сновидіння 30-го місячного дня рідко бувають віщими. Фантастичні, але правдиві по своїй суті, у них є раціональний сенс, який треба лише правильно витлумачити.

Треба мати на увазі, що віщі та інші значущі сни нам частіше сняться на зростаючому Місяці і чим ближче до повного місяця, тим більша ймовірність побачити саме такий сон. Якщо вірити східної астрології, то здійсняться сни, які наснилися в 14, 15, 16, 24, 28-е місячна доба. Не варто приділяти увагу сновидінь на 2, 9 і 13-й день Місяця, адже найчастіше, такі сни не збуваються. В інші місячні дні сняться малозначні сни, ймовірність їх виконання становить 50 на 50. Варто задуматися, якщо це тільки сни «в руку», вони можуть потрапити на будь-який день, не залежно від місячного календаря. Сни, які наснилися до шістнадцятого місячного дня (повного місяця), збудуться найближчим часом, а ті які наснилися після – можуть здійснитися через певний час, інколи навіть дуже довгий. Але не варто забувати, що термін втілення сну в реальність у кожного свій.

Якщо у місячні дні, які обіцяють високу сбываемость сновидінь, Місяць буде знаходитися в знаки водної стихії (Рак, Скорпіон або Рибах), ймовірність реалізації віщого сну зросте ще більше. Крім того, зверніть увагу, в який час ночі приснився вам сон. Як правило, чим ближче до ранку, тим більше значення має сон. До того ж майте на увазі: чим більш яскравий, ніж більш запам’ятовується сон вам приснився, тим більше шансів, що він виявиться віщим. Такі сни, зі сну після 3 годин ранку, збуваються дуже швидко, як правило, протягом дня. Сни, зі сну від 0 до 3 годин, збуваються в середньому протягом трьох місяців, а сни, зі сну до півночі, або не здійснюються взагалі, або збуваються через дуже тривалий час. Якщо у вас є звичка спати вдень, пам’ятайте, що денні сни, як правило, взагалі нічого не значать. Отже, підійдіть до цієї інформації творчо, не сприймайте її як догму, тобто занадто буквально. Адже тлумачення снів — справа творча, те саме що мистецтву!


Залишити відгук