Сни по Дням Тижня — Тлумачення Снів

На ймовірність виконання сновидінь впливає безліч різних чинників. Тлумачення снів дуже тісно пов’язане з днем тижня, коли він приснився. А все тому, що на кожен день тижня впливає рух певних небесних тіл і планет. Зіставляти кожному дню конкретну планету сонячної системи почали ще у східній культурі. Наприклад, в Індії назви днів тижня абсолютно співзвучні з іменами конкретних планет. Подібні відповідність є і в інших культурах, так в англійській мові Неділю це Sunday, яке навіть з мінімальним знанням мов, очевидно, перекладається як «День Сонця».

Крім того, щоб визначити значимість снів конкретного тижня використовувалися і безпосередні висновки, зроблені на практиці при довгостроковому аналізі. Фундаментом для такого аналізу є скоріше психологія, ніж езотерика. Даний підхід обумовлений тим, що в різні дні тижня підсвідомість людини сконцентровано на різних темах. Так, наприклад, сни понеділка є спробами мозку проаналізувати події минулого тижня та спланувати те, що належить зробити на майбутній.

Сни середи та четверга є складними, тому що припадають на середину тижня, яка в деякому роді вважається піком напруги і втоми для людини. Тоді як сни останніх днів тижня, як правило, пов’язані з чим-то відчуженим від побуту і потаємним для сновидця. Слід мати на увазі й те, що ті люди, чий спосіб життя далекий від поняття робочий тиждень, вихідні або відгул не можуть повною мірою бути впевнені в тому, що при вище викладеному підході вони зможуть знайти відповідь на питання про те, чи важливий його сон чи ні.

Сон – таємниця, вивченням якої займається не одне століття. Вважається, що сновидіння несуть інформацію, спроможну дати відповіді на багато питань і передбачити найближче майбутнє. Однак не всі сни збуваються однаково. Втілення одних відбувається вже на наступний день сну, інших – через багато років. Деякі сновидіння зовсім не збуваються, змушуючи нас вважати їх безглуздими. Справа в тому, що достовірність сну залежить від дня тижня, в який ми його бачили.

Сни з Неділі на Понеділок

Планета понеділка – Місяць . Сни з неділі на понеділок несуть психологічну та емоційну характеристику сплячого. Через картинки, що з’явилися під час сну, можна проаналізувати ступінь завантаженості, гострих переживань і стан нервової системи. Чим сильніше навантаження на психіку в житті, тим дивніше і незрозуміліше бачаться сни. Як правило, вони не збуваються в дійсності. Однак якщо таке і трапиться, подія не буде доленосним. Рекомендовано не приділяти значну увагу снам, що з’явився на початку робочого тижня.

Сни з Понеділка на Вівторок

Планета вівторка – Марс . День сну з понеділка на вівторок виражає творчий потенціал сновидця. Як правило, він яскравий і емоційний. Тут вже варто приділити увагу предзнаменованиям, які сновидіння хотіла донести. Якщо ніч викликала у вас масу приємних вражень, то сьогодні сміливо можете починати втілювати в життя нові ідеї, активно братися за роботу. Або ж ви прокинулися з неприємним осадом на душі, то братися за нові справи небажано. Бачити перемогу у сні в цю ніч вважається віщим знаком. Здійснення подібних сюжетів відбувається протягом найближчих десяти днів. Якщо вже пройшло більше часу, то чекати втілення не варто.

Сни з Вівторка на Середу

Планета середовища – Меркурій . Сон з вівторка на середу переповнений активністю і великою кількістю різноманітних сюжетів. Знайти єдино правильну смислове нитку в цьому хаосі практично нереально. Такі сни не збуваються в дійсності. Проте є маленька ймовірність здійснення деяких окремих частин сновидінь, які ніколи не містять в собі нічого поганого.

Сни з Середи на Четвер

Планета четверга – Юпітер . З’явилися сни з середи на четвер мають велике значення. Велика ймовірність, що саме ця ніч допоможе знайти рішення давно поставленого завдання, відповісти на важливі питання. Бачення здатне мати по-справжньому доленосне значення, показуючи методи виходу з фінансової кризи або способи вирішення конфліктів.

Сни з Четверга на П’ятницю

Планета п’ятниці – Венера . Наступна ніч важлива для тих, кого цікавить особисте життя більше, ніж робота. Сон з четверга на п’ятницю віщий. Справа в тому, що в цей період відбувається загострення інтуїції, яка демонструє результати допомогою сновидінь. Всі сюжети, які вам вдасться запам’ятати до ранку, знайдуть собі місце в реальному житті. Значення емоційного фону ночі п’ятниці демонструє майбутні хороші або погані події. Якщо снилося вам щось приємне, то в житті варто чекати удачі.

Сни з П’ятниці на Суботу

Планета суботи – Сатурн . Сон з п’ятниці на суботу також може знайти собі застосування в дійсності. Велика кількість щасливих подій і приємних вражень, подарованих Морфеєм, говорить про отримання маси позитивних емоцій в найближчі дні. Часто бачення в цю ніч характеризують події найближчого майбутнього не лише для самого сновидца, але і для його близьких друзів або членів сім’ї.

Сни з Суботи на Неділю

Планета неділі – Сонце . Увидевшийся сон з суботи на неділю збувається в цей же день. Події, які він віщує, залежать від настрою сновидіння. Якщо ви побачили щось хороше, то напевно варто чекати втілення. У разі негативної забарвлення бачення, воно ніяк не може проявити себе в реальному житті.

Якщо проаналізувати побачене вночі, можна дізнатися про майбутні події.

Понеділок – сни розповідають про ситуації, які відбудуться протягом тривалого часу. Вівторок – побачене показує думки і переживання, сни часто исполнются протягом 10 днів. Середа – ніч на піку психологічної активності приносить інформацію про те, що буде завтра. Четвер – звичайні сни, можуть збутися протягом декількох днів. П’ятниця – в цю ніч побачене обов’язково здійсниться найближчим часом. Субота – після важкої тижня мозок відпочиває, сни рідко віщують щось незвичайне. Неділя – день святковий, інформація отримана вночі станеться вже в першій половині дня.

Так само, ні в якому разі не можна забувати про те, що саме по собі співвідношення дня тижня, в який трапився сон, не є ключовим, тому як календарна дата сновидіння і місячні добу, на які припав сон, мають набагато більший вплив на його исполнимость. Таким чином, матеріал, що описує значення снів в залежності від дня тижня, представлений на цій сторінці, є результатом гармонійного синтезу досвіду езотериків минулих років і висновків, зроблених психологами сучасності. Такий підхід до питання дозволяє найбільш повно і актуально встановити значимість того чи іншого сну, не відмовляючись від будь-якого погляду.


Залишити відгук