Сни у 8 Місячний День — Тлумачення Снів

Перехід — це завжди трансформація і відповідне їй зміна, яка сьогодні буде відбуватися у всіх сферах (у роботі, любові, дружбі) і на всіх рівнях (фізичному, духовному, психічному). Ця мінливість, подвійність і метаморфози у всьому роблять восьмі місячну добу абсолютно нестійким днем, коли змінюються всі погляди і підстави, якими людина жила раніше. Багато немов народжуються заново і по-іншому починають думати, дивитися на світ.

Не потрібно зустрічати зміни восьмого місячного дня болісно і тим більше давати їм відсіч. Приймайте все, що відбувається як є, не втручаючись в цей процес трансформації: тільки так він звернеться для вас творчою, корисною стороною. Пізніше ви побачите, що ваші нові погляди і нові відносини більш якісні і правильні, ніж були раніше. Відмова від колишніх звичок, багато в чому згубних, теж буде вам на користь. Ви очистіться через це переродження.

Звичайно, в емоційному плані буде дуже складно зберегти самовладання, так як буде здаватися, що все навколо валиться, а грунт йде з-під ніг. Мінливість восьмого місячного дня позначиться на божевільних перепадах настрою, коли нестримний регіт перетворюється в істеричні ридання. Так що далеко не всі проходять гідно крізь випробування цього дня: тільки найсильніші духом зможуть взяти себе в руки і зберегти мудрість, спокій і розсудливість.

Які поради можна дати в цей день? Будьте готові з самого ранку до різного роду провокацій, на які ні в якому разі не піддавайтеся. Не треба нервувати, дратуватися, вступати в сварки і конфлікти. Краще налаштуватися на позитив і пронести його в душі крізь весь день.

Символом восьмого місячного дня вважається міфічна птиця Фенікс, яка уособлює собою відродження з попелу. Навіть якщо людині буде здаватися, що його всього переламало і искорежило, це не так: крізь усі ці метаморфози можна стати абсолютно новою людиною, переродитися. Фенікс пов’язана зі стихією восьмого місячного дня — вогнем, адже вона відроджується з попелу, попередньо згораючи. Тому стає цілком зрозумілим бажання багатьох людей в цей день погрітися біля вогню. Не відмовляйте собі в цьому: запаліть свічки, посидьте біля каміна, сходіть на природу на шашлики — все, що пов’язане з вогнем в цей день, буде благотворно впливати на вашу духовну організацію. Адже вогонь — це очищення, він спалює все погане в своєму ненажерлевому пеклі. Ті, хто відчули сьогодні тягу до цієї стихії, знаходяться на правильному шляху: їх душа жадає цього очищення. Бажано не впадати в буйство і бути гранично акуратними: вогонь любить дбайливе і шанобливе до себе ставлення.

Сприяючи власним переродження і очищення, непогано було б попросити у цей день прощення у всіх, кого ви скривдили. Крім того, і самі відпустіть в цей день всі образи, будьте готові до прощення. Медитація і молитва також принесуть полегшення і налаштують на потрібний лад, допоможуть зберегти самовладання. Корисними виявляться у восьмий місячний день заняття музикою, віршування, малювання — все те, через що ви можете розкритися і самореалізуватися. Вважається, що в цей день у тих, хто знаходиться на неправильному шляху, може боліти шлунок, горіти вуха або статися несподіваний озноб.

На восьмі місячну добу часто сняться віщі сни. Важливо обов’язково запам’ятати свій сон у цей день, так як в ньому ви можете побачити дуже багато важливих для вас речей. Тлумачення сновидінь у восьмі місячну добу впливають символи цього дня: птах Фенікс і скриня з скарбами. Адже вони намагаються приховати від людей свою сутність і свято оберігають свої таємниці, так що будьте готові до того, що сни цього дня буде розтлумачити зовсім непросто. Сьогоднішні сни — це справжнє одкровення: вони виявляють те, що лежить глибоко в підсвідомості людини. Зумієте зловити нитка правильного тлумачення — зможете зрозуміти, що відбувається у вашому житті і куди потрібно рухатися далі, які і де коригування потрібні.

Часто сни восьмого місячного дня вказують на ті бажання, які не були виконані, плани, які не були реалізовані. Якщо ви відчували свободу і легкість, значить ви на правильному шляху. Якщо ж після пробудження у вас залишилося відчуття тяжкості, скутості, ви відчуваєте пригнічений стан, тоді варто задуматися: у вашому житті явно назріла необхідність великих змін. Так що, можливо, настав час виправити помилки минулого. Восьмий місячний день — це час перетворень, змін і переродження, коли світ відкривається перед людиною по-новому. Будьте готові до болючим, але необхідним трансформацій, не опирайтеся їм.


Залишити відгук