Сни в 7 Місячний День — Тлумачення Снів

Цей день є енергетичним піком, найвищою точкою розвитку, еволюції і самовдосконалення. Якщо зосередитися, можна відчути небувалий підйом всіх своїх душевних і фізичних сил. І тепер головне — мудро реалізувати їх, спрямувати всю енергію на творення фундаменту, тієї основи, яку можна буде відчути під ногами у найважчі моменти. Пора втілити в життя хороший проект, давно задумане діло, на яке раніше просто не вистачало сил і рішучості.

Символ сьомого дня — жезл, який вказує вам правильний напрямок. Посох у давнину був символом якраз тієї еволюції, на вершині якої людина перебуває у цей день. Особливою силою сьогодні буде мати слово. Так що приготуйтеся ретельно стежити за своєю мовою: якщо сказане вами буде наповнений злістю, ненавистю, заздрістю та іншими негативними емоціями і почуттями, все це бумерангом повернеться до вас. Нічого обіцяти в цей день нікому не потрібно, навіть якщо це власне слово здається вам кам’яним і непорушним.

Обставини можуть спрацювати проти вас, ви не виконаєте обіцянку і постраждаєте від цього самі. І навпаки: будь-яке добре слово з ваших уст обернеться для вас тільки гарними результатами. Варто як слід прислухатися і до інших: в цей день вони напевно будуть сказані не просто так, а мати якийсь глибинний, особливий сенс. Слухайте, аналізуйте, робіть відповідні висновки. І не забудьте, що саме сильне слово — це молитва, яка сьогодні буде почута, принесе полегшення і заспокоєння. Співи, мантри — все буде наповнене тільки позитивною енергією.

Попрацюйте зі словом у сьому місячну добу: можна скласти вірші, написати щось, навіть зайнятися своїм щоденником. Мовні вправи будуть сьогодні дуже успішними. Всі написані в цей день документи будуть мати важливе значення для вас.

Енергія цього дня буде захоплювати вас за собою і навіть провокувати на авантюри і пригоди. Сила слова, зі свого боку, буде пробуджувати у вас величезне бажання спілкування. Нічого поганого в цьому немає. Якщо пригоди будуть веселими, але мирними, а спілкування добрим і відкритим, це тільки наситить вас додатковою енергією. Можна посидіти і в самоті, присвятивши свій вільний час свого духовного самовдосконалення. Поганою прикметою цього дня є розбитий посуд.

Часто на сьому місячну добу нам сняться віщі сни. Причому, їх відмінною рисою є те, що всі образи і сюжети вкрай зрозумілі, без подвійного тлумачення і не вимагають складної розшифровки. Тому сьогодні рекомендується трактувати не те, що ви побачите уві сні, а те, що почуєте. Уважно слухайте і запам’ятовуйте будь-яке сказане у сні слово: можливо, він направить вас в потрібне русло або застереже про що-небудь. Часто буває, що в реальному житті в дуже короткому часі ви почуєте те ж саме. Це може шокувати і здивувати, але насправді в таких збігах немає нічого незвичайного.

У сні до вас може прийти розуміння вашого справжнього призначення, того, чим ви повинні насправді займатися в житті. Стане зрозуміло, в чому її сенс полягає саме для вас. Поганим сном вважається в цей день півень, який буде знаменувати невдачу у важливих справах. Направивши енергію сьомого дня на самовдосконалення, можна отримати дуже непогані результати в самому недалекому майбутньому.


Залишити відгук