День Народження 5 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Характер людей, чий день народження припадає на 5 липня, являє собою рідкісний контраст між емоційною, чуттєвою природою Раку і точним інтелектом числа народження. Ви можете бути раціональним і об’єктивним, а потім перетворитися на похмурого і непередбачуваного. Потреба в особистій свободі — ваша відмінна риса, але ви не любите неприємностей і сварок, а тому тримайте свої плани при собі, поки не будете готовим втілити їх в реальність. Тоді, якщо хтось спробує вас зупинити, виявиться занадто пізно що-небудь робити.

У народжених 5 липня дивні смаки в їжі. «Що одному м’ясо, іншого — отрута» — це в повній мірі відноситься до них. Саме з цієї причини не варто перешкоджати тому, щоб вони самовыражались в приготуванні їжі і виборі страв. Все-таки слід враховувати їх тягу до всього незвичайного і нетрадиційного. Збочені смаки в інших сферах також не забороняються, якщо тільки вони не підривають психологічної рівноваги. Народжені 5 липня віддають перевагу активні види спорту і командні змагання.

В життя народжених 5 липня рідко знаходиться місце нудьзі, оскільки їх заходів-курианская енергія перескакує з одного об’єкта на інший, — досліджуючи його, пробуючи і прямуючи далі. Народжені в цей день люблять життя у всьому її різноманітті, люблять незвичайних і ексцентричних людей, по-справжньому цікавляться неординарними явищами, предметами, колірними поєднаннями. Перебуваючи в постійному русі — будь то у фізичному чи інтелектуальному сенсі — народжені 5 липня з успіхом завойовують серця оточуючих (вони просто обожнюють веселити інших), проте їх не можна віднести до розряду тих, на кого ви хотіли б покластися.

Знак Зодіаку 5 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до знаків Водної стихії, які мають домовитостью, сприйнятливістю, таємничістю, вірністю.

Планета Управитель: Місяць. Зумовлює інстинкти, адаптованість. Місяць — покровитель для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідає за відсутність практичності, брак лідерських якостей.

Це дивовижно енергійний, веселий і захоплюється Рак. «П’ятірки» виділяються з натовпу своїм інтересом до всього навколо, любов’ю до життя, оптимістичними поглядами. Їх люблять оточуючі люди, але Рак, народжений 5 липня, буде дотримуватися в першу чергу власні інтереси. Не у всіх ситуаціях можна довіряти їм, і повністю покладатися на них не варто. За цим стоїть аж ніяк не підлість характеру, а просто деякі егоїстичні риси. Раки цієї групи володіють мистецтвом переконання можуть змусити інших повністю змінити погляди. «П’ятірки» відчувають вікові кризи у підлітковий період, в 30 років. В цей час вони дуже потребують власному гуру, який наставить їх на шлях істинний, в духовному керівника. Саме в кризові періоди починаються важливі етапи становлення особистості для цієї групи Раків, визначаються їхні життєві пріоритети на довгі роки.

Народжені 5 липня не тільки користуються можливостями, які надає життям, але і самі шукають їх. Вони віртуози в мистецтві переконання, але їм не слід застосовувати цей талант у різного роду маніпуляції і махінаціях. Харизма-тичні і сильні особистості, хоча і не завжди врівноважені й помірковані, вони заряджають оточуючих своїм ентузіазмом. Найважливішим пріоритетом для них може стати пошук надійного партнера чи підприємства, які б служили свого роду якорем для лихого корабля їх енергії.

Такий момент настає у віці приблизно двадцяти восьми — тридцяти років (перше повернення Сатурна) або в самому початку п’ятого десятка (криза середини життя). Найважчий період в житті народжених 5 липня — підлітковий. Для нього характерні складні взаємини з однолітками та старшими, хаотична зміна інтересів, буйну поведінку у стінах школи, небажання слідувати встановленому розпорядку. Крім того, в цей час надзвичайно активно протікає внутрішнє життя, пов’язана з мріями і фантазіями. По можливості до неї треба поставитися досить серйозно, так як саме ранні уявлення про добро і зло поступово формують базу майбутніх успіхів та поразок.

Якщо народженим 5 липня вдається трансформувати свої фантазії в реальність, — можна вважати, що вони цілком відбулися як особистості. В іншому випадку вони потім так і будуть існувати у світі власних ілюзій, викликаючи глузування оточуючих. Навіть якщо народжені 5 липня, як кажуть, не покладаючи рук працюють в офісі (або, у всякому разі, зайняті на службі протягом усього робочого дня), їм вдається творчо самовиражатися у рідкісні години дозвілля. Однак, якщо вони займаються цим шкоду вихованню дітей або домашніх справах, можуть виникнути проблеми. Щоб уникнути їх, потрібно залучити в своє хобі улюблених і близьких (скажімо, спільно зайнятися садівництвом, облаштуванням житла тощо). Народжені 5 липня повинні створити таку атмосферу, щоб ті, хто перебувають поруч із ними, відчували себе комфортно. Яскрава, соковита натура народжених 5 липня незмінно привертає до них людей. Головне завдання для народжених 5 липня полягає в тому, щоб стабілізувати і не розтрачувати даремно свою невгамовну енергію.

Чоловік Рак — народилася 5 Липня

Чоловіки, які народилися 5 липня — володіють наступними рисами: такий кавалер — артистичний, інтуїтивний, обережний, щедрий. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 5 Липня

Жінки, народжені 5 липня, не схожі на інших такими властивостями: така дама — інтуїтивна, обережна, романтична. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 5 Липня

Народжених 5 липня чекає яскрава і насичена життя, наповнена масою цікавих і незвичайних подій. Якщо неприємності і будуть час від часу затьмарювати їх існування, ці люди завжди знайдуть сили, щоб з ними впоратися, оскільки їм від природи дано дуже сильний характер, – саме сила волі, наполегливість і здатність працювати не покладаючи рук дозволяють народженим в цей день домагатися того, до чого вони прагнуть. Як правило, ті, хто народився 5 липня, протягом перших тридцяти років свого життя борються з труднощами і відстоюють своє право на щастя. Причому ця боротьба не ламає їх, а, навпаки, робить сильнішими і досконалими, нагороджуючи в результаті всілякими життєвими благами і виконанням будь-яких бажань.

Можливо, саме тому, народжені 5 липня знак зодіаку Рак, так люблять життя, беручи її в найрізноманітніших проявах. Їх приваблюють неординарні і ексцентричні люди, незвичайні предмети, явища і колірні поєднання. Володіючи величезною енергією і внутрішньою силою, вони мають ще й веселу вдачу і оригінальне мислення, тому постійно перебувають у русі і легко завойовує симпатію оточуючих. Однак тим, хто знаходиться з ними поруч, не варто розраховувати на те, що вони знайдуть у цих людях вірних друзів, оскільки, по-перше, народжені 5 липня не здатні довго зупинятися на якомусь одному занятті, а по-друге, для них існують в кінцевому підсумку виключно власні інтереси.

Ті, хто з’явився на світ 5 липня, знаходиться під впливом Рака, який наділив їх неперевершеним мистецтвом переконання, що допомагає перемагати у будь-якій суперечці. Але їм потрібно розуміти, що не варто користуватися цим умінням в цілях маніпулювання людьми, а тим більше – для здійснення якихось махінацій. Нехай даний природою талант використовується тільки на благо. Будучи сильними особистостями і харизматичними, при цьому часто неврівноваженими і не завжди поміркованими, народжені 5 липня знак зодіаку Рак, здатні зарядити своїм ентузіазмом усіх, хто знаходиться поруч. Їм дуже важливо знайти такого партнера, який став би для них мудрим наставником, здатним правильно зорієнтувати їх життєвий шлях і направити їх енергію в потрібне русло.

Особливо актуально таке надійне партнерство у періоди так званого важкого віку, оскільки люди, що народилися 5 липня знак зодіаку Рак, дуже болісно переносять будь-які переломні моменти в житті. Підлітковий вік для них у цьому сенсі – найбільш складний, адже саме цей період характеризується складними стосунками з однолітками та зі старшими, постійно мінливими інтересами і небажанням підкорятися взагалі якого б то ні було розпорядку. У цьому віці дуже важливо сформувати правильні уявлення про те, що таке добре і що таке погано, і зуміти втілити юнацькі мрії і фантазії в реальність, інакше з власних ілюзій цим людям буде дуже важко вибратися.

Взагалі ж, ті, хто народився 5 липня знак зодіаку Рак, встигають у своєму житті зробити дуже багато: реалізуватися в професії, створити гарну сім’ю, знаходячи при цьому час для захоплень, яких у них безліч, але головне для них – це усвідомлення того, що вони комусь в цьому житті потрібні.

Любов і Сумісність

В любовних відносинах ви — романтичний ідеаліст, спраглий казкового роману. Якщо ви вважаєте, що знайшли свого героя, то зробите все, щоб ваші відносини збіглися з вашою мрією про ідеальну любов.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

На роботі Раки-«п’ятірки» можуть спочатку не займати високих посад, але практично завжди захоплюють неформальне лідерство. При цьому вони настільки енергійні, що чудово справляються зі службовими обов’язками і стають організаторами розваг колег у неробочий час. Вони все встигають і намагаються спрямовувати енергію в правильне русло. Часто це відволікає увагу від Раку сім’ї, і йому доводиться пустити в хід свій дар переконання.

Здоров’я і Хвороби

Проблемою стає нервова перевтома і невміння досить розслабитися, щоб відпочити. Може розвинутися м’язовий твк особи, особливу увагу треба приділяти ніг – існує небезпека травм. Однак Раки-«п’ятірки» мають здатність до швидкого відновлення, що дозволяє їм справлятися з будь-якими хворобами.

Доля і Удача

В цей день народжуються вразливі, суперечливі люди. Вони володіють сильною волею, впертістю, честолюбством. У дитинстві і юності бувають нерішучими, але, подорослішавши, знаходять твердість. До своєї мети йдуть цілеспрямовано, часом крокуючи по головах, не дуже перебірливі в засобах досягнення мети. В особистому житті будуть проблеми, можливі кілька шлюбів. У матеріальному плані успішні, але їм необхідно навчитися зберігати зароблене.

Поради Ракам, Народженим 5 Липня

Головний рада Ракам, народженим 5 липня: вирішуючи глобальні проблеми, не забувайте про нагальні питання, які потребують нагального вирішення. Іноді дайте своїм емоціям виплеснутися, не тримайте їх у собі, але при цьому не ображайте інших. Будьте обережні з незвичайними харчовими продуктами.


Залишити відгук