Сни в 6 Місячний День — Тлумачення Снів

Шостий місячний день характеризується як мирний, добрий, сприятливий день. Місяць дозволяє людині насититися позитивною енергією і відчути себе бадьоріше і сильніше. Прилучення до неземної енергії дозволить осягнути багато прописні істини, які раніше були не доступні для розуміння. Саме в цей день зерна можна відібрати від полови: зрозуміти, де правда, а що було брехнею. Інтуїція, телепатія, чутливість — все це може максимально загостритися. Пророцтва і передбачення, дані в цей день, мають більше шансів справдитися, ніж в будь який інший час. Про це говорить один із символів шостого місячного дня — хмара, яке трактується як пророк, відкривач божественної істини.

Другий символ — журавель, благородна птиця, яка також вважається провідником в божественний світ через свідомість. В християнстві ця птах символізує собою аскетизм і смирення. Так що цей день треба провести спокійно, у послусі, не заводячи сварок і виключаючи всякі конфлікти. Не прагніть сьогодні переробити світ і тим більше — противитися йому. Всі події потрібно сприймати спокійно і природно. Вітається усамітнення, де можна залишитися наодинці з самим собою, помолитися, привести всі думки в порядок.

Звичайно, в такий день дуже добре налагодити зв’язок з енергетичними каналами: медитація, молитви, йога — все надасть максимальну користь і вашому духовному стану, і вашим фізичним силам. Це стане ще однією сходинкою на шляху до вашого самовдосконалення, над яким потрібно працювати кожен день. Шостий місячний день буде сприяти найбільш вдалому розвитку і зростанню вашої духовної особистості.

Прикмети шостого місячного дня свідчать, що стане хорошим знаком красивий дзвін, який можна почути, чи легка хмарка, пропливають по нескінченному синього неба. А от якщо ваш погляд впаде на затягнуте хмарами небо, сіре і непривабливе, це буде означати, що у вашому житті все ще занадто далеко від гармонії і досконалості, так що у вас є ще над чим попрацювати і куди прагнути. Щоб вибрати правильний напрямок свого духовного шляху, зверніть особливу увагу в цей день на свої сни, які, стикаючись з енергетичними каналами, набувають особливого сенсу.

Неоднозначний день для трактування сновидінь. Сновидіння шостого місячного дня можуть бути абсолютно безглуздими та порожніми, так і віщими, які потрібно розглядати як точне передбачення. І тільки ви самі будете здатні визначити, який саме сон вам приснився на шостий день Місяця. Справа в тому, що знаки, послані в цих снах, мають конкретні тлумачення, які при правильній розшифровці можна використовувати в житті, вибираючи зазначений у сні шлях або потрібний напрямок.

В цей час сни можуть сигналізувати вам про незавершені справи, енергетичних зав’язках з минулим, від яких потрібно позбутися. При аналізі сну намагайтеся більше уваги приділяти інтуїції та тим почуттям, які залишилися у вас після пробудження. Будьте уважні до всіх дрібниць, які побачите в цей день у своїх снах: іноді саме деталь може бути знаком. А ось доводи розуму в цьому випадку можуть запросто завести вас в глухий кут.


Залишити відгук