Сни в 5 Місячний День — Тлумачення Снів

Це гармонійний день у всіх сенсах цього слова, який примирює розум і тіло, коли духовний розвиток активно підтримується фізичним. Так що у цей день можна досягти хороших показників, займаючись своїм тілесним і духовним здоров’ям. Медитація, мантри, молитви, а також спорт гармонійно поєднуються саме в п’ятий місячний день. Квінтесенцією і того, і іншого може стати медитація. Після таких занять ви відчуєте себе особливо посвежевшими, бадьорими, енергійними і ніби заново народилися.

Самотність буде корисним у цей день з точки зору роботи над власними думками і бажаннями. Потрібно ретельно проаналізувати всі свої життєві позиції, щось переглянути, від чогось відмовитися, змінити напрям думок, якщо це необхідно. Якщо правильно налаштувати себе на хвилю добра, любові і всепрощення, обраний напрям дуже скоро найкращим чином позначиться на вашому житті і порадує вас.

В п’ятий місячний день загострюється чутливість, коли інтуїція може підказати правильне рішення, особливо якщо це стосується вибору вашого оточення або продуктів для постійного меню. Прислухайтеся в цей день до свого внутрішнього «я», щоб уникнути прикрих помилок. У суперечці з доводами розуму в цей день перемагає інтуїція. Відразу два зодіакальні сузір’я впливають на цей день: Телець і Близнюки. Перший дарує їй силу і розвиток, а ось другий сприятиме двоїстості цього дня. Це може виразитися в перепаду настрою, неоднозначних ситуаціях, вирішенні нагальних проблем. Дуже важливо не піддаватися цьому негативному впливу Близнюків, зберегти впевненість, спокій і прислухатися до свого внутрішнього голосу.

Відстояти переконання і життєві позиції буде в цей день легко, так як символом п’ятого місячного дня є Єдиноріг, що втілює собою вселенське добро, справедливість, непідкупність, честь і гідність. Тим, хто збереже в цей день цнотливість і чистоту і в тілесному, і в духовному плані, буде в найближчому часі винагороджений. Якщо на момент п’яте місячних діб у вас є якісь добрі справи, що вимагають вашої участі, обов’язково закінчите їх, а інакше вони в недалекому майбутньому можуть обернутися для вас дуже погано. В цей день не потрібно боятися сліз, так як вони несуть з собою очищення, просвітлення і легкість. Причому поплакати буде корисно не тільки в реальному світі, але й уві сні.

Так як загальну атмосферу п’ятого місячного дня визначають духовний початок, чутливість і інтуїція, і сни, зі сну сьогодні, будуть мати сенс. Не можна сказати, що всі вони віщі або навпаки, ніколи не збуваються. Головне — правильно їх осягнути, щоб не помилитися в тлумаченні. Вони допоможуть вам зрозуміти, чи на правильному шляху ви знаходитеся в своєму духовному розвитку. Адже можна рухатися вперед, удосконалюючись, а можна зациклитися на круговому русі і кожен раз повертатися назад. І зрозуміти це напрямок допоможуть сновидіння п’ятого місячного дня.

Приснилася дорога? Це відмінний знак, що у вашому житті все йде за наміченим планом. Якщо ж ви прокинулися з важким почуттям, це вірна ознака того, що пора щось кардинально змінювати у своєму житті. Сльози уві сні у цей день не будуть гіркими або образливими: вони будуть означати духовне очищення, яке принесе легкість. Якщо ж сновидіння було дуже неприємне, расстраивающее вас, зверніть увагу на своє здоров’я.


Залишити відгук