Сни в 4 Місячний День — Тлумачення Снів

З настанням четвертого місячного дня багато з незрозумілих причин втрачають спокій, сон і апетит: зовні нічого не відбувається, але всередині людини наростає тривога. Це пов’язано з подвійністю цього дня: Місяць змушує людину робити серйозний вибір між світлим добром і темним злом.

По-перше, в цей день багатьом людям доводиться приймати дуже серйозні, часом навіть доленосні рішення, які вимагають відповідальності. Причому багато які рішення будуть представляти собою болісний вибір між совістю і особистою вигодою. Деякі здатні в цей день піти дорогою правди і справедливості.

По-друге, в пам’яті людини оживає минуле. Але це не світле минуле з приємними спогадами, а всі ті вчинки, які були зроблені неправильно і які неприємним плямою лежать на совісті. Вони знову будуть терзати людини і не давати йому спокою. Що ж робити, рятуючись від цієї битви добра і зла?

Рекомендується не тікати від власних думок і не відкладати рішення на «потім», а як слід гарненько все обдумати і не піддаватися спокусам. Згадайте старі добрі казки з свого дитинства: той, хто вибирає дорогу добра, обов’язково буде винагороджений. Це день самовдосконалення: той, хто зрозуміє свої минулі помилки, зможе змінити життя на краще.

Приготуйтеся до того, що в четвертий місячний день оголюється вся правда. Це може стосуватися будь-яких сфер вашого життя: роботи, сім’ї, друзів. Причому пам’ятайте, що правду не завжди приємно дізнатися, якщо вона гірчить. А саме такою істиною і переповнені четверті місячну добу. Дізнавшись її, не потрібно впадати в паніку або відчай: прийміть до уваги ту інформацію, яка відкрилася вам в цей день, і постарайтеся щось виправити у своєму житті, звернути на правильний шлях.

Так як це інформаційний день, він наповнює особливим змістом і незвичайною силою слова. Так що якщо ви дозволите собі не виконати обіцянку, дану в цей день, це обернеться тільки проти вас. Слідкуйте за своїми словами в четвертий місячний день, наповніть їх добрим глуздом. Дуже добре в цей день молитися або співати мантри. Недарма в давнину в цей день всі виконували священні гімни.

Так як четвертий місячний день проходить під Знаком Тельця, символом земною стихією, непогано було б сьогодні бути ближче до природи: виїхати за місто, зайнятися городом, просто перебувати на свіжому повітрі. Існує прикмета: якщо в цей день хтось знайде грудку поплутаних волосся або переплутаних ниток, у майбутньому зіткнеться з такими проблемами, які дуже важко буде вирішити. А ось рукоділлям, коли розплутати нитки і прядуть, зайнятися дуже навіть корисно.

Сни, які бачить людина в цей день, мають інформаційний характер, тому дуже часто вважаються віщими. Але віщими не в тому сенсі, що вони скоро збудуться, а в тому, що при правильному тлумаченні вони можуть вказати людині правильний шлях. Постарайтеся запам’ятати і прислухатися до того, що побачите в сновидінні. Образи, які будуть вам бути в цей період, виступають свого роду сигнальними точками, покажчиками на ті моменти і ситуації, в яких ви можете «проколотися», зробити щось не правильно, зробити «гріхопадіння». Правильно витлумачивши свої сни, ви зможете чітко визначити для себе ситуації, в яких потрібно бути максимально обережним і діяти раціонально та усвідомлено.

Такі сни, подвійні, як і весь день: при неправильному їх тлумаченні людина може прийняти бажане за дійсне і прийняти неправильне рішення, яке заведе його в нетрі ще глибше, заплутає і зіб’є остаточно з шляху. Так що якщо ви впевнені, що ваш сон щось означає, зверніться за допомогою в його поясненні до фахівця, який допоможе правильно його зрозуміти і використовувати це знання вам на благо. Вважається, що якщо цього дня сняться батьки або родичі, це є прямою вказівкою на те, що ваші сімейні відносини зайшли в глухий кут і вимагають вашого втручання.


Залишити відгук