Сни в 30 Місячний День — Тлумачення Снів

Особливістю тридцятого місячного дня є його короткочасність: він може тривати кілька годин або навіть хвилин. Мало того, його може і взагалі не бути в місячному циклі. Але вже якщо він все-таки присутня, це хороший знак. День настільки гармонійний і світлий, гарний настрій і відмінне самопочуття гарантовані всім. Причому радість нічим зовні не обумовлена: ви просто інтуїтивно будете відчувати легку і позитивну енергетику цього дня і піддаватися їй.

Тридцятий день місяця максимально наближений до критичного моменту місячного циклу (xix), але, на відміну від попереднього дня, спускає на землю виключно позитивну енергію. Не варто упускати цей факт до уваги, щоб насолодитися моментом і використовувати це собі на благо. Ви відчуєте, що у вас немає сьогодні ні ненависті, ні роздратування, що все горить в руках, все вдається. У цьому і буде проявлятися тридцяті місячну добу.

Як можна використовувати собі на користь цей незвичайний день? Щоб не перетворити його позитив у буденність і рутину, не зіпсувати настрою ні собі, ні оточуючим, потрібно самому випромінювати теплоту і світло. Виключіть будь-які темні і сумні думки, відкиньте від себе плани помсти і ненависть. Ніякої метушні або агресії в цей день бути не повинно. Не потрібно проявляти ініціативу і кудись прагнути, поспішати, спізнюватися: просто споглядайте, любіть, кайтеся, виявляйте тільки кращі сторони своєї натури. Робіть добро — воно повернеться вам сторицею найближчим часом. Вибачте навіть своїх заклятих ворогів і самі гіркі образи, віддайте борги, займіться благодійністю, милостынями та пожертвами.

Ще одну особливість тридцятих місячної доби варто взяти до уваги: у цей день дуже корисно підбивати підсумки минулого місяця, робити висновки, виправляти помилки, зважати на власні промахи. Це допоможе ввійти у новий місячний цикл очищеними і оновленими. Гавкіт собаки, почута вами в цей день, стане застереженням знаком: варто звернути увагу на власні вчинки, які, швидше за все, були продиктовані не найкращими спонуканнями. Зате ювелірна робота, камені талісмани сьогодні принесуть істотну користь.

На тридцяті місячну добу сни рідко бувають віщими. Але вони можуть нести багато корисної інформації, відкриваючи завісу і, показуючи окремі приховані куточки нашої підсвідомості. Як правило, це якісь епізоди з нашого минулого, які мають великий вплив на наше поточне психо-емоційний стан. Логічно, що тридцятий місячний день подарує вам легкі, радісні, щасливі сни. Вони дозволять вам набратися сил, відпочити, взяти позитивну енергію. Однак не варто надто легковажно ставитися до сновидінь цього дня, тому що вони несуть у собі певні знаки, які теж потрібно вміти розтлумачити. Вони будуть в собі нести інформацію про підсумки прожитого місячного місяця.

При правильній розшифровці можна дізнатися, де саме ви зробили помилку і чи можна її виправити, в якому випадку ви пішли на компроміс із власною совістю і які наслідки це мало і для вас особисто, і для оточуючих вас людей. Образи таких сновидінь — це не що інше, як покажчики, «маячки», які характеризують нашу особу і вказують на якісь важливі моменти нашого характеру, на які слід звернути увагу. Однак не варто на цьому зациклюватися: всі засвоєні уроки з приснився образів будуть вам дуже корисні у майбутньому. Це дозволить наступний місячний місяць прожити з мінімальними втратами. Жоден день не зрівняється з тридцятими місячними добами в настільки позитивної енергетики. Обов’язково скористайтеся цим собі на благо, увійдіть у новий місячний цикл з очищеною душею і світлими помислами.


Залишити відгук