Сни в 3 Місячний День — Тлумачення Снів

Третій місячний день є найсильнішим з усіх місячних доби по своїй енергетиці, яка пронизує всі сфери життя. З самого ранку, прокинувшись, людина відчуває в собі бадьорість і заряд енергії, які дуже важливо спрямувати в цей день в потрібне русло, задати йому правильний напрямок, а інакше прокинулася енергія спалить вас самих. Як це зробити? По-перше, потрібно цілком присвятити себе роботі: у цей день можна розібрати і переробити справи, що накопичилися за кілька тижнів і висять мертвим вантажем на вашій совісті. По-друге, потрібно вміти стримувати в собі спалахи негативної енергії.

Такі емоційні сплески можуть вилитися в цілком безпричинну агресію, ненависть, злість, жорстокість, незрозуміле роздратування проти всіх оточуючих. Емоції настільки переповнюють розум, що не кожному під силу вгамувати в собі розбушувався звіра. Якщо випустити на волю цього злого духа, можна серйозно покалічити долю і собі, і своїм близьким: саме в третій місячний день частіше за все відбуваються серйозні сварки, конфлікти, скандали, бійки. Все це можна приборкати в собі силу волі, тренуючи її якраз на таких спалахах: зумійте переключити свої думки на щось позитивне, взяти себе в руки і не розпалювати пристрасті. В цей день буде дуже корисно тренувати в собі такі якості, як самовладання, усвідомленість, зосередженість, спокій духу, увагу.

Навіть символом цього місячного дня став хижак — леопард або гепард, який завжди готовий до стрибка. І тільки від людини буде залежати мета цього стрибка: розірвати жертву на шматки або стримати свій звіриний порив, перетворивши його в щось більш благородне і корисне. Третій місячний день вкрай невдалий для пасивних людей і ледарів. Активність у всьому — його напрямок. У третього місячного дня є особлива прикмета: вважається, що якщо в цей день хтось розлив олія, він заблукав по життю, збився з наміченого шляху, втратив мета і знаходиться в туманному стані, з якого пора вибиратися.

Не дивуйтеся, якщо і сни у третій місячний день будуть дуже експресивними і запам’ятовуються. Вам можуть снитися кошмари, або можете побачити сьогодні в сні щось дуже приємне. Але ні в першому, ні в другому випадку не варто зациклюватися на побачених картинках, так як сни третього місячного дня не збуваються. Вони показують ваші енергетичні, потенційні можливості і можуть підказати, в якому напрямку потрібно рухатися, щоб бути успішним. Дуже часто в сновидіннях цього місячного дня вирішується життєво важлива для людини завдання. Наприклад, якщо сон важкий, гнітючий і залишає неприємні відчуття, він показує, наскільки непроста ситуація, в яку ви потрапили. Якщо ж сон легкий, то і з поставленим завданням ви справляєтеся відмінно, так що переживати не варто.

Якщо ви відчуваєте, що не в змозі вирішити поставлене перед вами завдання, якщо відчуваєте сумніви і нерішучість, займіться своїм енергетичним рівнем і життєвим тонусом. Для цього існують фізичні вправи, духовні практики, медитація, йога та інші способи. Вони не тільки направлять енергію третього місячного дня в потрібне русло, але ще і можуть підказати правильне рішення у вашій ситуації. Тільки через деякий час людина може оцінити вплив енергетики цього дня: негативно спрямована зруйнує стосунки, а правильно організована винагородить відмінними результатами.


Залишити відгук