День Народження 5 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Типовий представник народжений 5 січня — індивідуаліст під маскою традиційності. Далекоглядний реформатор, Козеріг відчуває себе набагато спокійніше, оформлюючи свої новаторські ідеї у встановлених традицією рамках. Він не дозволяє собі піклуватися про благополуччя інших, якщо це заважає його особистим цілям. Волелюбний і заповзятливий, практичний і завзятий, Козеріг здатний пожинати успіх як в комерційних, так і в благодійних проектах.

Здатність народжених 5 січня швидко відновлюватися як фізично, так і морально благотворно впливає на стан їх здоров’я. Однак не слід зневажливо ставитися до превентивних заходів. Народжені 5 січня повинні пам’ятати, що лікування на ранніх стадіях більш успішно, ніж на запущених. Підтримати свій організм у здоровій формі можна за рахунок активних фізичних вправ, повноцінного сну, обмеження споживання жирів, цукру. Для народжених в цей день життєво важливо не переоцінити свою витривалість.

В життя народжених 5 січня центральної і постійно присутньою темою є повернення. Ці люди не з тих, хто зникає надовго; вони володіють дивовижною здатністю вибиратися — поступово або, навпаки, раптово — з найскрутніших положень як приватного, так і громадського характеру. В особистому плані вони здатні легко переносити хвороби, оговтуватися від важких поранень і потрясінь, так і просто від життєвих невдач. Зазнавши нищівної поразки, народжені в цей день вміють швидко відновлювати похитнулося реноме, а багато з них просто незамінні, беручи на себе керівну роль при відновленні законних прав якої-небудь соціальної групи.

Знак Зодіаку 5 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до знаків Землі, які характеризуються наступними якостями: вміння керувати, конкретність, методичність, строгість, відповідальність, акуратність, відданість.

Планета Управитель: Сатурн. Дарує Козерогові прагнення до порядку. Планета сприятлива для професій в сфері аграрного сектору, а також для начальників. Планета у вигнанні – Місяць. Відповідає за брак емоцій, а також суворість.

Знак зодіаку народжених 5 січня – Козеріг, він дарує своїм підопічним сили і можливість підніматися і відновлюватися після будь-яких невдач і поразок. Якщо що-то Козерогові не вдалося, він візьметься за цю справу знову. Знову і знову, поки його завзятість не переможе несприятливі обставини і поки він не доб’ється успішного завершення справ. Козеріг легко виплутається з будь-якої складної ситуації, він меткий і розумний, не втрачається. Так само з легкістю він зможе оговтатися від будь низки невдач. Більш того, багато з цих людей здатні не тільки самі встати на ноги після спіткала їх біди або неприємності, але і очолити групу таких же нещасних. Очолити й привести до успіху і перемоги.

Немає потреби згадувати, що народжені 5 січня, як правило, дуже гнучкі і витривалі. Це допомагає їм вижити фізично у воістину неймовірних ситуаціях. Ще більше вражає їхня здатність з легкістю переживати емоційні потрясіння. Очевидно, причина таких дивовижних здібностей криється у властивій цим людям самовпевненості і умінні залишити минуле позаду себе, продовжуючи рух уперед. Все це, звичайно, аж ніяк не означає, що вони є якимись надприродними істотами, для яких втрата чогось дорогого не має ніякого значення. Навіть навпаки: мало хто сумнівається в тому, що їх почуття дуже глибокі і по-справжньому сильні, і все-таки, з головою віддаючись напруженням пристрастей, зазнавши поразки, народжені в цей день моментально оговтуються від ударів долі, більш того — багато з них готові знову кинутися в бій. Безумовно, не найменша частина сили цих людей полягає у їх початкової здатності розуміти і приймати той факт, що людина не може все своє життя здобувати перемоги, в певні моменти треба вміти гідно програвати супернику.

Народжені 5 січня володіють величезними ресурсами. Звикли підкорятися внутрішньому розпорядку, вони ніколи не витрачають сили даремно. З цієї причини багато хто з них ідеально підходять на роль керівників групових проектів, так як в подібній ситуації вони не тільки принесуть цілком відчутну користь справі, але і найбільш повно проявлять свої найкращі якості. Проте дотримуватися зайвого оптимізму у поглядах їм треба далеко не завжди. Необґрунтована впевненість у тому, що практично будь-яку проблему можна вирішити раціональними методами, іноді приносить не тільки користь, але і шкоду. В силу альтруистически позитивного настрою по відношенню до оточуючих, ці люди можуть не звернути уваги або не надати великого значення потужним ірраціональним або підсвідомим енергіям, здатним завдати серйозної шкоди їм самим.

Ще однією проблемою народжених 5 січня є їх схильність до самовдоволення, зазвичай проявляється після того, як вони переживуть період невизначеності та в їх житті встановиться певна стабільність. Безумовно, що розслаблення в такій ситуації цілком природньо і навіть необхідно, але все-таки їм ніколи не варто забувати про такі якості, як спонтанність, творчий підхід і прагнення до духовного розвитку. Часто трапляється так, що з віком народжені 5 січня починають все менше і менше уваги приділяти своєму особистому житті і все більше ототожнювати себе зі своєю справою. Однак їм просто необхідно знайти в собі мужність і іноді слідувати бажанням свого серця, навіть якщо це може означати зміну звичного для них іміджу або втрату зручного місця в соціальній ніші.

Чоловік Козеріг — народився 5 Січня

Чоловіки, народжені 5 січня — відрізняються наступними характеристиками: такий кавалер — стриманий, законослухняний, працьовитий, володіє почуттям гумору. Ці люди глибоко емоційні і чутливі, а свої емоційні потрясіння переживають так само, як і всі інші неприємності у своєму житті, іншими словами — вони піднімаються з колін після невдачі і спокійно живуть далі.

Самовпевненості цим людям не позичати, вони не живуть минулим, відкидаючи все те, що вже пройшло і не знадобиться. Минуле минуло, вони вважають і треба дивитися вперед, що вони і роблять. Хорошим символом для цих людей була б птиця Фенікс, яка шаленіла в вогні, але потім воскресала з попелу.

Жінка Козеріг — народилася 5 Січня

Жінки, що народилися 5 січня, характеризуються такими властивостями: така дама — стабілізуюча, лояльна, обережна. Зодіакальні знаки землі відомі своєю величезною внутрішньою силою, природною енергією і великим внутрішнім резервом. Народжені в п’ятий день січня, вони звикли економити свої сили і жити за розробленим ними ж, індивідуальним графіком.

Слід знати, що жінки за гороскопом народжені 5 січня, під знаком Зодіаку Козеріг — відрізняються від стандартних представників даного знаку тим, що вміють програвати, ставлячись до свого ураження філософськи. Вони не стануть переживати з цього приводу, а просто напросто, через якийсь час зроблять нову спробу.

День Народження 5 Січня

Люди, народжені 5 січня знак зодіаку Козеріг, дуже живучі і здатні вибратися з самого скрутного становища. Якщо їм доводиться випадати з життя на час, вони швидко реабілітуються, і повертаються до своїх обов’язків. Будь це хвороба або нещасний випадок, або перелом — вони відходять від цього з вражаючою швидкістю і з найменшими втратами. Якщо вони впадають в депресію або переносять душевну травму, вони швидко виходять із цього стану і, наче кішка, завжди стає на всі чотири лапи. Якщо вони зазнають невдачі в справах, вони виходять з положення, що створилося без особливих проблем. Також їм дуже добре вдається захистити чужі права, і надати допомогу нужденним.

Люди, народжені 5 січня знак зодіаку Козеріг, мають гнучкий, живий розум, що дозволяє їм легко пристосовуватися до будь-яких оточуючих обставин. Удача завжди на їхньому боці. Їм вдається вижити в неймовірних умовах, результат яких був би трагічним, якби на їх місці інші люди. Жахливі моральні катастрофи не залишають відбитків в їх душі, їх душевні і фізичні рани затягуються безслідно. Вони вміють закрити двері в минуле і ніколи її більше не відкривати. Їх віра у краще майбутнє пробуджує в них бажання рухатися вперед.

Проте, люди з датою народження 5 січня знак зодіаку Козеріг, здатні сильно переживати трапляються з ними трагедії, і повністю віддаються своїм відчуттям, але пам’ять про це вони зберігають глибоко в душі своїй, і більше ніколи до цього не повертаються. Немов Фенікс, відроджуючись з попелу, вони оновлюються душею і тілом, і набувають нові сили для того, щоб знову боротися з примхами долі. Вони прекрасно усвідомлюють той факт, що в цьому житті злети змінюються падіннями, і потрібно вміти приймати це як неминуче, а якщо трапиться неприємність — радіти, що в наступний раз має статися щось хороше.

Люди, народжені 5 січня знак зодіаку Козеріг, люблять організовувати свій розпорядок дня і планувати заздалегідь майбутні дії, що допомагає їм не витрачати свої сили даремно. Тому в ролі керівника їх якості проявляються найбільш ефективно, і організовані дії всієї команди забезпечені. Але іноді їх віра в те, що будь-яку проблему можна вирішити, обертається проти них. Вони можуть не вчасно вжити необхідних заходів, і спохвачуються занадто пізно.

Якщо в житті людей, народжених 5 січня знак зодіаку Козеріг, настає смуга стабільності, вони можуть втратити чуття, і, в разі небезпеки, вчасно не відреагувати. Постійна напруженість перешкоджає їх духовному розвитку і заважає їм усвідомити правильність свого місця в житті. А щоб досягти бажаного в особистому житті, іноді їм доводиться вибирати між своїм соціальним становищем і прихильністю.

Любов і Сумісність

В близьких відносинах ви — пристрасний і люблячий партнер, але вимагаєте великої особистої свободи. Ви віддані суспільству, відчуваєте сильні почуття до сім’ї. На цих людей можна покластися, вони вірні своєму партнеру, стабільні відносини, одним словом — надійні партнери. Тим не менш ви не зазнаєте поруч вимогливого і владолюбного людини, віддавши перевагу того, хто зможе зрозуміти вашу цілеспрямовану натуру і звичку приділяти час своїм численним інтересам.

Ті з жінок і чоловіків, кому долею було уготовано народитися 5 січня під знаком Зодіаку Козеріг, повинні в пошуках своєї другої половинки, в першу чергу, звертати увагу на представників Діви, Скорпіона і Риби, саме з цими знаками в нього найбільш високі шанси на створення щасливого шлюбу. Є досить хороші варіанти на створення щасливої і сім’ї у представників Козерога і з Тельцем, Водолієм і Козерогом — досить хороший розклад пар, але є свої але, вони повинні навчитися поступатися і поважати думку один одного. Вдалих варіантів з вогняними Левом, Овном і Стрільцем у Козерога, народжених жінок і чоловіків цього знака Зодіаку 5 січня — практично немає. Як і мало шансів на благополучний шлюб і з Раком, Вагами.

Робота і Кар’єра

5 січня який знак зодіаку? Козеріг, один із знаків землі. Знаки землі славляться своєю величезною силою і великим внутрішнім резервом. Народжені в п’ятий день рік звикли економити свої сили і жити за своїм індивідуальним графіком. Тому вони завжди здатні дати відсіч, або ж витратити надлишок внутрішній сили на керівництво колективом. Небезпека в тому, щоб не дати закрутити собі голову дуже радісного і позитивного настрою. Більше реалізму і уважності, захват не повинен заважати почуття реальності.

Самовпевненість цих людей, заснована на їх блискучому досвід, теж може якось сильно їх підвести. Одного разу вони можуть зіткнутися з такою проблемою, яку не зможуть вирішити отак одразу. Тому не варто відриватися від землі і вважати себе всемогутнім. Пам’ятаєте приказку «І на стару буває проруха» і не грайте зазря зі своїм везінням. Не недооцените силу почуттів і емоцій, а також потрясіння – як ваші власні, так і чужих людей – які вони можуть викликати.

Зазвичай після періоду бурі і боротьби народилися 5 січня добиваються певної стабільності і спокою свого життя. Тут же прокидається їх самолюбство. Воно заслужено – як почуття радості переможця, але не дайте йому затьмарити все інше. Розслабляючись, пам’ятайте про те, що важливо не тільки завзятість і копітка робота день за днем (улюблений метод Козерогів), але і натхнення, порив, вільна творчість, не скуте рамками і межами.

Здоров’я і Хвороби

Це ж уміння швидко відновлювати свої сили властиво і їх здоров’ю. Тут існує небезпека переоцінки витривалості власного організму. Цим людям варто не сподіватися на те, що вони завжди будуть самостійно виліковуватися від усіх хвороб. Не можна нехтувати профілактичними оглядами лікарів, зарядкою, заняттям спортом, збалансованим харчуванням, достатньою кількістю відпочинку.

Задаючись питанням, який знак зодіаку якщо людина народилася 5 січня, слід пам’ятати, що ці люди відрізняються від стандартних Козерогів тим, що вміють програвати, ставляться до цього по-філософськи (не переживають, а просто роблять нову спробу через якийсь час), вони так само глибоко чутливі і емоційні, але емоційні потрясіння переживають так само, як і всі інші потрясіння свого життя, тобто воскресають з попелу і живуть далі.

Вони самовпевнені і не схильні зациклюватися на минулому. Минуле пройшло. Треба дивитися вперед, а не тому, що ці люди і роблять. Хорошим символом для цих людей могла б стати птиця фенікс, яка шаленіла в полум’я, але потім знову воскресала з попелу.

Доля і Удача

В цей день народжуються люди, про яких кажуть, що вони народилися під щасливою зіркою. Їм всюди, у всіх сферах життя, супроводжують удача і успіх. Володіють міцним здоров’ям. Це вольові, рішучі люди, вони з оптимізмом йдуть по життю легко вирішуючи всі завдання. Завдяки своїй завзятості, розуму, знань, працьовитості вони зможуть досягти великих висот. Всього в життя досягнутий самі, не покладаючись ні на кого. У них зазвичай багато друзів, люди люблять з ними спілкуватися, тому що відчувають ту щирість і доброту, яка виходить від них.

Поради Козерогам, Народженим 5 Січня

Які ще пастки може готувати для цих людей доля? Після багатьох років, проведених на роботі, причому часто на одній і тій же, є небезпека почати повністю співвідносити себе з улюбленою справою. Особливо до цього схильні самотні люди, не обтяжені сім’єю. Пам’ятайте, що ви і ваша робота – все ж не одне і те ж, як би ви її не любили. Не забувайте про користь гнучкості і спонтанності. Не можна все навколо підпорядкувати жорсткого плану. Не соромтеся попросити поради чи допомоги у інших. Цінуйте те, що дає дихання життя.

Про що потрібно пам’ятати людям з датою народження 5 січня знак зодіаку Козеріг? Іноді потрібно діяти під впливом почуттів, а не розуму. Життя не можна розкреслити на багато років вперед. Обов’язково намагайтеся займатися творчістю, навіть якщо вам здається це дурним, безглуздим або вам просто лінь. Слідуйте своїм бажанням і «дурним» бажанням, балуйте свою душу і емоційність. Іноді заради цих «дрібниць» навіть не шкода пожертвувати кар’єрою, звичним життям або своєю репутацією. Пам’ятайте, що диваки зазвичай викликають симпатію, і не забувайте час від часу «чудити».


Залишити відгук