Сни в 29 Місячний День — Тлумачення Снів

Двадцять дев’ятий місячний день дуже близько розташований до критичної точки усього місячного циклу — молодика, тому так енергетично насичений. Причому енергетика цього місячного дня досить важка і нестабільна, тому так важливо вміти впоратися з нею. Ви відчуєте, як у вас піднімаються і темні сторони вашої особистості, вашої душі, і світлі. Дуже важко буде сьогодні керувати власними емоціями та переживаннями, так що у цей день готуйтеся до сварок, конфліктів, скандалів і істерик. З-за такої нестабільності люди часто не можуть правильно оцінити ситуацію, в результаті чого вони блукають у світі обманів і власних ілюзій.

У першій половині дня, коли енергетика проявляє себе ще не в повну силу, впоратися з чорними думками і сплеском емоцій буде простіше і легше. Якщо ви зумієте не втрачати пильності, то і в другій половині дня зможете утримати це рівновага між своїми позитивними і негативними якостями. Постійно будьте напоготові, контролюйте кожну свою емоцію, кожне слово і вже тим більше — вчинки. Уважно ставтеся до всього, що відбувається навколо вас: не давайте провокувати себе і захоплювати в сумнівні заходи. Залишайтеся гранично спокійними в будь-якій ситуації — тільки це зможе врятувати вас від необачних рішень. У будь-якому випадку двадцять дев’ятий місячний день вимагає постійного душевного напруги, так що ввечері ви можете відчути себе зовсім розбитим і втомленим.

Щоб провести цей день з максимальною користю, постарайтеся зосередитися на власному внутрішньому світі. Займайтеся духовною практикою, аскезою, медитацією, молитвою — всім, що призводить до самоаналізу і внутрішнього умиротворення. Мета таких занять сьогодні в тому, щоб зрозуміти всю відповідальність за дії, вчинені вами ж у своєму житті.

Двадцять дев’ятий місячний день вважається підсумковим у всьому місячному циклі, який підійшов до кінця і вимагає підведення підсумків. Він показує вам, як ви прожили цей період і правильний шлях руху обрали. Якщо день зажадає від вас неймовірних сил і буде на грані зриву, вам слід звернути увагу на пройдений етап: можливо, ви допустили занадто багато помилок і в якихось моментах були абсолютно неправі. Саме час озирнутися назад і підвести підсумки, щоб надалі не наступати на ці ж граблі.

Треба постаратися в цей день не давати волю таким почуттям, як запальність, гордість, образа, злість, нетерпимість. Всі вони будуть сьогодні призводити до таких грандіозних скандалів, які будуть тривати дуже довго. Тому сьогодні постарайтеся прощати навіть самі гіркі образи, роздати борги, що накопичилися, уникати марних і суєтних зв’язків та навіть жертвувати власними інтересами заради інших. Прислухайтеся до своєї інтуїції: в цей день, як правило, вона буде підказувати правильні рішення, які допоможуть уникнути неприємних моментів або гострих кутів.

Прикмети двадцять дев’ятого місячного дня свідчать, що кістяні прикраси сьогодні можуть накликати псування, тому їх краще не надягати сьогодні. Щоб звільнитися від негативної енергетики сьогоднішнього дня, обов’язково рекомендується прийняти прохолодний душ перед сном: це полегшить ваш стан.

Двадцять дев’яті місячну добу — жахливий день для тлумачення сновидінь, як правило, вони не збуваються. Сновидіння двадцять дев’ятого місячного дня носять досить негативний характер, як і весь день: вони важкі і часто дуже неприємні. Якщо вдень ви можете і повинні контролювати потоки своєї свідомості, почуття і емоції, то уві сні ви цього зробити не зможете. Саме в таких випадках кажуть: «Прокинутися в холодному поту». Часто все побачене в цьому сні — не більше, ніж гра нашої підсвідомості. Ці образи пов’язані з «темною» стороною нашої особистості, про яку ми і самі мало що знаємо. Через них підсвідомість намагається достукатися до нас і звернути нашу увагу на якусь важливу рису особистості, яка терміново потребує зміни.

Тому не варто лякатися нічого з того, що вам присниться, але постарайтеся максимально точно і повно запам’ятати всі побачені картинки. Причому образи в ваших снах будуть не прямим зазначенням: їх потрібно буде правильно розтлумачити. Проробіть ті проблеми, які вам вдасться виявити завдяки цим образам, не відмахуйтеся від них і не чекайте, що вони вирішаться самі собою. Цього не станеться, а напруга всередині вас буде тільки зростати. У результаті невелика складність, яку ви віддасте перевагу не помічати, може обернутися справжньою проблемою в найближчому майбутньому. Тільки від вас буде залежати, як пройде ваш двадцять дев’ятий місячний день: умійте керувати своїми емоціями — і важка енергетика цього дня обійде вас стороною.


Залишити відгук