Сни в 28 Місячний День — Тлумачення Снів

Після важкого, такого енерговитратного періоду, яким були попередні дні, двадцять восьмі місячну добу нарешті подарують вам прилив сил і наситять позитивною енергією. Сьогодні будь-яка активність і ініціатива принесе тільки позитивні результати, а тому поспішайте діяти й вирішувати. Двадцять восьмий місячний день проходить під знаками Водолія і Риб, кожен з яких привносить у цю добу щось своє. Водолій буде сприяти вашому внутрішнього вдосконалення, перехід на більш високий ступінь розвитку. А риби — це єдність душі і тіла, людського і космічного, духовного і матеріального.

Треба вміти правильно скористатися енергетикою цього дня: постарайтеся уникати будь-якого негативу, а інакше він зруйнує всю сприятливу ауру цього дня. Це зажадає від вас граничної зосередженості і концентрації на власних думках і емоціях. Контролюйте себе у всьому: тримайте гнів, ненависть, злобу і вмійте проявляти себе тільки з хорошого боку. Якими шляхами і способами уникайте сварок і конфліктів., тому що вони настільки виснажать вас, що до кінця дня у вас не залишиться навіть фізичних сил.

Духовному розвитку буде активно сприяти символ цього дня — ніжний і такий гарний Лотос. Він орієнтує на душу творчість, духовне відродження, плодючість в плані ідей, оновлення власних принципів і душевний безсмертя. Тільки Лотос вміє так гармонійно поєднувати в собі життя і смерть, дух і матерію. Під його невидимим заступництвом ви повинні переродитися сьогодні внутрішньо, відкинувши весь непотрібний негатив і залишивши лише найпозитивніше і потрібне.

Духовне переродження спричинить за собою відкриття нових істин, які будуть відбуватися через зв’язок з космосом. Так що будьте готові до одкровень понад, які стануть в нагоді вам сьогодні у справі духовного вдосконалення. Духовна чистота — запорука вашого успіху в двадцять восьмий місячний день. Будьте чесні самі з собою і з оточуючими. Постарайтеся нікому в цей день не заподіювати шкоди. Успішними сьогодні стануть заняття зі своїм астральним тілом: душа цілком може згадати свої попередні іпостасі.

Двадцять восьмі місячну добу — один з найбільш вдалих днів для тлумачення сновидінь, так як сьогодні нам сняться віщі сни. Ви без особливих зусиль будете здатні зрозуміти символи, які вам присняться. Через них можна побачити епізоди свого майбутнього. Тому будьте уважні і після пробудження постарайтеся максимально чітко згадати всі деталі. Ця інформація буде стосуватися не стільки окремих подій, колись відбувалися у вашому житті, скільки досвіду вашої емоційної життя. При правильному розумінні приснився образів ви зможете нарешті зрозуміти слабкі сторони своєї емоційної сфери, що потрібно зробити, щоб їх посилити.

Завдяки енергетиці і пророцтва двадцять восьмого місячного дня, сновидіння сьогодні будуть максимально насичені інформацією, яка при правильному тлумаченні принесе вам користь. Але тільки від вас залежить, чи збудеться те, що вам приснилося у віщому сні. Це не точна картина вашого життя, а скоріше, лише один з можливих варіантів розвитку подій, своєрідне попередження. Тому якщо ваш сон був невтішним і зловісним, не впадайте у відчай завчасно! Пам’ятайте, що тільки ви господар свого життя, і у ваших силах змінити її таким чином, щоб уникнути небажаних наслідків.

Сновидіння двадцять восьмого місячного дня допоможуть знайти спокій і гарний настрій. При правильному поводженні ви зможете зберегти їх надовго, а це самим позитивним чином позначиться на всій вашої подальшого життя. Через сни на двадцять восьмі місячну добу підсвідомість іноді показує нам приховану сторону нашої психіки, яка пов’язана з почуттями та емоціями. Пам’ятайте, щоб вам не снилося, тим чи іншим чином буде пов’язано з тим, чого хоче кожен з нас — з любов’ю. Тому труднощів при тлумаченні цих символів у вас не повинно виникнути. Скористайтеся позитивною енергією двадцять восьмого місячного дня, щоб максимально комфортно закінчити підійшов до кінця місячний цикл.


Залишити відгук