Сни в 27 Місячний День — Тлумачення Снів

Двадцять сьомий день сам по собі дуже гарний день, але він відрізняється дефіцитом енергії, тому так важливо сьогодні акцентувати свою увагу лише на найбільш важливих справах і відмести від себе геть усе зайве і непотрібне. Ідеальним варіантом стануть всілякі духовні практики, які допоможуть досягти внутрішньої рівноваги і гармонії. Краще розслабитися: будь-яка напруга сил сьогодні не принесе вам користі.

Сьогодні можуть загостритися інтуїтивні здібності, так що будьте готові до зашифрованого потоку інформації. Вмійте бачити знаки і правильно їх тлумачити. Одкровення двадцять сьоме місячної доби можуть бути вам дуже корисні в подальшому. Крої зовнішніх джерел інформації задійте свої внутрішні ресурси: прислухайтеся до власного внутрішнього голосу, який сьогодні буде підказувати вам правильні рішення. Це допоможе вам знайти вихід з багатьох ситуацій, які раніше здавалися тупиковими.

Двадцять сьому місячну добу хороші і для того, щоб отримувати нові знання, збагачуватися досвідом інших поколінь. Навчання, читання, спілкування з досвідченими старшими людьми, які зможуть вас чомусь навчити, будуть сьогодні дуже корисні. Позбавте себе від повсякденної суєти і непотрібних контактів, на які ви тільки витратите енергію, а результату так і не дочекаєтеся. Правильна політика щодо отримання потрібних знань призведе до того, що ви зможете сьогодні розширити свій кругозір, дізнатися багато корисної інформації, осягнути багато зв’язків і слідства навколишнього світу, які вам були незрозумілі раніше.

Двадцять сьомий день рекомендується провести в оточенні своїх близьких, відвідати родичів, проявити до них увагу, турботу і любов — це збагатить вас внутрішньо. Уникайте всякої метушні, чорних думок, нудьги, ліні, нудьги. Займіться власним самовдосконаленням і роботою над собою. Поганою прикметою двадцять сьомого дня вважається виглядати в дзеркало.

На сни двадцять сьоме місячних доби впливає той факт, що ваші інтуїтивні здібності сьогодні загострені до межі. Тому ви відкриті для інформації більше, і вона до вас спуститься саме в сновидіннях. Причому найчастіше це шокуючі одкровення, яких ви навіть не очікуєте. Як правило, вони відкривають вам очі на реальну дійсність, зривають рожеві окуляри і допомагають осягнути те, що відбувається у вашому житті. Сни цього дня рідко бувають віщими, з них можна почерпнути корисну інформацію щодо нашого майбутнього або минулого. Як правило, те, що ми бачимо уві сні на двадцять сьому місячні добу, більше характеризує наш внутрішній світ, показує нам, наскільки він знаходиться в гармонії з навколишнім світом зовнішнім. Якщо ваші цінності не збалансовані, якщо ви впадаєте в крайнощі, то у вас буде спостерігатися явний енергетичний дисбаланс.

Багато ілюзії можуть розбитися саме про тлумачення сновидінь цих місячних доби, але просто так вони вам не дадуться: вони дуже символічні, занадто зашифровані і кодовані, так що не чекайте прямих відповідей на свої питання. Доведеться серйозно поламати голову над тим, що ж вони означають, як правильно їх тлумачити і в яку сторону вони вас направляють. Іноді здаватиметься, що сон абсолютно позитивний, а при професійному тлумачення виявляється, що саме він є прямою вказівкою на ваші помилки і застерігає вас від можливої катастрофи. Ось такі особливості двадцять сьоме місячних діб необхідно враховувати, щоб цей день протікав гладко, спокійно і рівномірно з користю для душі і тіла.


Залишити відгук