Сни в 26 Місячний День — Тлумачення Снів

Перевитрата енергії в двадцять шостий місячний день буде просто колосальним. Навіть ті, хто вміло управляється з енергетичними потоками, відчують, що вони не в змозі керувати ними сьогодні. Тому найбільш правильне напрям в цей день — пасивність, спокій і споглядання. Постарайтеся захистити себе від усілякої ініціативи, агресії та активності: ні до чого хорошого такі рухи сьогодні не приведуть. Відповідно, сьогодні потрібно провести в роботі над собою, роздумах і духовних практиках.

Символи двадцять шостого місячного дня (жаба і болото) — не самі позитивні: вони знаменують собою духовне розкладання і самі темні сторони людської душі. Вони тягнуть людини в її прагненнях і бажаннях вниз, до свого тварині єству. З іншого боку, Козеріг, під знаком якого протікають ці місячні добу, означає духовне переродження і устремління людини до духовних висот, пізнання вищої істини, самовдосконалення. В результаті цей день виявляється енергетично нестабільним: люди бігають з боку в бік, немов маятник: від поганого до хорошого і назад. Сумніви і коливання будуть сьогодні опановувати кожним, кожну хвилину буде відбуватися переоцінка власних цінностей, і це може дуже вимотати.

Відповідно, і емоційний фон двадцять шосте місячних діб залишає бажати кращого. Не тільки ви, але і всі навколишні будуть придушені, внутрішньо напружені, роздратовані. В результаті можуть спалахувати конфлікти, сварки, нерозуміння. Щоб уникнути їх, потрібно вміти контролювати свої емоції, а ще краще — усамітнитися, щоб вас ніхто не зміг спровокувати на негативний сплеск емоції, який в результаті спустошить до дна душі.

Усамітнившись, ви зможете подумати про те, що відбувається навколо вас. Займіться самокритикою (але не до самобичування), щоб побачити власні слабкі сторони. Це допоможе вам почати поступово звільнятися від них, прагнути вгору, йдучи від своєї тваринної сутності духовної. Постарайтеся навіть наодинці з самим собою, нікого не засуджувати і ні про кого не думати погано: цей день не дасть вам зробити об’єктивних суджень про інших.

Двадцять шостий місячний день гранично наповнений енергією, яка відкриває людині таємні знання, тому потрібно особливо уважно поставитися до прикмет і снам цього важкого дня. Зустріли людину з повним відром — вірний знак того, що ви робите все правильно, не відступайте. Приснився блискавка — справжнє одкровення, яке в цей день попереджає вас про насування і дуже серйозної небезпеки.

Вдень вся інформація постає перед людиною в спотвореному вигляді, тому більшість висновків, які він робить у цю місячну добу, неправильні й оманливі. А от сни, навпаки, будуть очищені підсвідомістю і постануть перед вами без всяких прикрить. Тлумачення і розшифровка не знадобляться: те, що ви побачите, буде прямою вказівкою на те, що відбувається у вашому житті. Сновидіння в цей день як би відкривають завісу над нашим можливим майбутнім, показують нам, ким можемо стати, якщо нічого не змінимо у своєму житті.

На двадцять шостий місячний день до снів треба поставитися уважно. Сновидіння цих доби можуть відкрити нам завісу таємниці, показати, які психологічні проблеми у нас існують. Якщо ви в своїх снах двадцять шостого місячного дня будете проявляти такі якості, як егоїзм, жадібність, злість, марнославство, кар’єризм, — як би вам не було це неприємно, ви такими є в справжньому житті. Якщо ж ви були занадто критичні до себе у своєму сновидінні, варто задуматися про об’єктивність власної самооцінки, щоб це не заважало розкриттю ваших справжніх здібностей в реальному житті. Незважаючи на всю тяжкість двадцять шостого місячного дня, він багатьом допоможе правильно оцінити власні сили і зрозуміти, на що він здатний. Головне — зберігати спокій і ні в що не втручатися.


Залишити відгук