Сни в 25 Місячний День — Тлумачення Снів

Двадцять п’ятий місячний день — це дуже продуктивний день для свого духовного самовдосконалення, глибокого занурення у свій внутрішній світ, самоспоглядання. Він виключає всяке рух, у тому числі ініціативу і фізичну активність в будь-якому її прояві. Багато в чому сприяють цьому Козеріг і Водолій, під знаками яких протікають ці місячні добу. Саме вони акцентують сьогодні увагу на мудрості, спокійних роздумах і самовдосконаленні.

Символ Водолія — дві звивисті лінії, дві мудрі змії, кожна з яких має своє значення: перша — це раціоналізм, друга — інтуїція. Тому в цей день так важливо використовувати обидві ці лінії у справі свого духовного зростання. Водолій сприяє піднесенню людини над його тваринної сутності, запрошуючи піднятися на новий, вже духовний рівень. Козеріг закликає до того ж: поступово відриватися від своїх земних коренів, підносячись духовно. В цьому і полягає основний сенс двадцять п’яте місячної доби.

Враховуючи такий напрямок сьогоднішнього дня, дуже важливо зайнятися духовними практиками, медитаціями, відвідати храм. Усамітнення буде найбільш продуктивним заняттям, так як це дозволить вам відійти від суєтності навколишнього світу, уникнути усіляких провокацій з боку, не розплескати даремно душевні сили. Самоконтроль, рефлексія, аналіз власної ціннісної системи — ось що має стати пріоритетами цього дня. Потрібно уникати всякої суєтності в цей день, знаходячи внутрішню гармонію.

Якщо взяти все це до уваги, то можливо досягти чогось більшого — осяяння згори. Адже Водолій сприяє загострення інтуїції, і якщо дуже уважно поставитися до свого минулого, аналізуючи його події і своє в них участь, можна отримати справжні одкровення. Чому щось не виходило раніше, як виправити свої самі непростимі помилки, що зробити для покращення свого життя — на всі ці питання можна отримати відповіді саме в двадцять п’яті місячну добу в результаті одкровення згори. Щоб вирішити яку-небудь життєво важливу задачу, зосередьтеся на ній, продумайте її до найдрібніших подробиць —в цьому випадку більше шансів отримати підказку.

У двадцять п’ятий місячний день не буває випадкових збігів або несподіваних подій: все слід розцінювати лише як знак, який про щось вам повинен повідомити. Думайте, думайте, аналізуйте, здогадуйтеся. А ще це не самий вдалий день для проколювання вух.

Сни в двадцять п’яті місячну добу нерозривно пов’язані з інтуїцією, підсвідомістю і одкровеннями понад. В цей день вам можуть снитися складні, страшні, сумні бачення. Їх тлумачення буде стосуватися безпосередньо вашого духовного самовдосконалення. Причому вам не доведеться ламати голову для тлумачення цих сновидінь: всі вони будуть зрозумілі і прозорі. Завдяки їм, ви зможете зрозуміти правильність обраного шляху і визначити свої подальші дії: змінити напрямок або, не звертаючи, слідувати обраному. Але не варто пробувати повністю раціонально осмислити побачене, тільки ваша інтуїція і внутрішнє почуття зможуть підказати правильне значення будь-якого символу, побаченого уві сні. Якщо нікуди не рватися в цей день, зосередитися на споглядальності і власному духовному зростанні, двадцять п’ятий місячний день буде максимально позитивним і благотворним.


Залишити відгук