Сни в 24 Місячний День — Тлумачення Снів

Двадцять четвертий місячний день сповнений невичерпної енергії, причому вона буде стосуватися не стільки душевних поривів, скільки фізичних сил. Тому часто цей день називають чоловічим: він пробуджує сексуальне потяг і сприяє занять спортом. Вважається, що сьогодні прокидаються сили природи: недарма символом цієї місячної доби є ведмідь — справжнє втілення фізичної сили, хоробрості і витривалості. Але це лише зовнішнє тлумачення цього символу: у багатьох народів це тварина вважається провідником між двома світами.

У світлі всіх цих особливостей двадцять четверте місячних діб у цей день дуже корисно займатися спортом. Похід в тренажерний зал, біг і навіть звичайна ранкова гімнастика принесуть відчутні результати. Саме в цей день відбувається велика кількість рекордів — особистих і світових.

Пам’ятаючи про те, що ведмідь — посланник двох світів, дуже важливо не забути і про своєму внутрішньому світі. Якщо заняття спортом з якихось причин для вас сьогодні неможливі, направте потік б’є енергії в дещо інше русло, де він теж зможе принести вам користь — на самовдосконалення. Особливо добре буде сьогодні відточити уміння перерозподіляти енергію і керувати нею. Якщо не вийде впоратися з потоком сьогоднішнього дня, не треба вихлюпувати його даремно. Затаїться і прибережіть цю енергію про запас, щоб скористатися в інші дні, мізерні в цьому плані. Зачаїтися — це зовсім не означає нічого не робити і вдатися нудьзі і ліні. Займіться своєю душевною організацією, проаналізуйте свої думки, вчинки, принципи. Постарайтеся привести їх в порядок, узгодити свої дії з загальноприйнятими моральними цінностями, а не йти врозріз з ними, проти течії.

Двадцять четвертий місячний день проходить під знаком Козерога, який потребує уважного, майже трепетного ставлення до землі. Тому накопичену енергію буде корисно викинути в городі і на дачній ділянці. Просто походіть босоніж — ви наповнитесь дуже позитивною, здоровою енергією. Козеріг сприяє накопичення та передачі досвіду, сприяє зв’язку поколінь, так що можете з успіхом вести щоденник, відвідати своїх старих родичів і просто поспілкуватися зі своїми дітьми.

Гранично уважними в цей день потрібно бути тим людям, які дуже чутливі: загострення інтуїції буде властиво для цього дня. У цей день можна отримати справжні одкровення, знаки і символи, прочитавши які, вони зможуть дуже багато чого зрозуміти і засвоїти. Вони зможуть нарешті пояснити собі, що ж насправді відбувається в їх житті. Допомогти в цьому зможуть сновидіння.

Двадцять четверті місячну добу будуть особливо успішними, якщо проявити весь свій творчий потенціал по максимуму, зуміти висловити власне бачення світу. Але як зловити цю ноту натхнення? Де брати сили? Тут прийдуть вам на допомогу сновидіння-одкровення цього незвичайного, дивного дня. Уважно придивіться до образів, які побачите уві сні. Часто вони вказують нам на нереалізований творчий потенціал, показують наші сильні і слабкі сторони. Якщо ви правильно истолкуете побачене уві сні, то зможете без праці визначити, по якому шляху вам варто рухатися далі, як розвивати свій творчий потенціал для того, щоб знайти істинну гармонію і щастя у житті. Астрологи, які вірять у реінкарнацію, кажуть, що картинки сновидінь цього дня можуть показувати нам фрагменти наших минулих життів.

В цей день сни рідко бувають віщими. Як правило, наші сновидіння розкривають нам приховані аспекти нашій сексуального життя. Не шукайте в них якісь певні знаки та символи: щоб їх зрозуміти, достатньо буде прислухатися до власних відчуттів. Якщо після сну залишаться прекрасні, приємні почуття, значить, нічого в своєму житті міняти не потрібно: ваш творчий і життєвий потенціал реалізується в повній мірі. Якщо ж після сну вам противно на душі, вами опановують погані, песимістичні думки і настрій, задумайтеся: це ваша творча енергія проситься на волю. В цілому, двадцять четверті місячну добу всім несуть позитив і силу, потрібно тільки зуміти скористатися ними.


Залишити відгук