28 Місячний День

День дуже гармонійний і світлий. Сьогодні все вдаватиметься. Будь-які справи і починання, якщо вони спрямовані на благі цілі, приводять до успіху. В душі людини і в природі панує гармонія. Порушувати її не можна ні в якому разі. Уникайте поганих слів, руйнівних дій, негативних думок. Не зліться, не мстіть, не тримаєте образу всередині. З повагою треба ставитися не тільки до людей, але і до навколишнього світу. Не можна рубати дерева або рвати квіти, заборонено вбивати тварин, навіть комарів. Краще посприяти природі у її розвитку. Наприклад, посадити квіти.

Постарайтеся весь день бути в піднесеному настрої. Людина похмурий, недружній може накликати на себе неприємності або небезпечне захворювання. У першій половині місячного дня не рекомендується перенапружуватися. Можлива різка зміна настрою. Після полудня почуття вщухають, в душі панує штиль. Не робіть різких дій. Будьте послідовними, обережними і уважними. Тим, хто весь місяць жив у згоді з Місяцем і правильно використав її енергію, відкриється мудрість.

Сьогодні день, коли можна вийти на новий духовний рівень. Корисна робота зі своїм астральним тілом, з чакрами і кармою. Добре дається медитація, через неї душа може пізнати свої минулі інкарнації. Концентруйте свою свідомість, вглядывайтесь у свій внутрішній світ. Добре аналізувати свої вчинки, озиратися назад і підводити підсумки місяця. Але вносити різкі зміни у своє життя не стоїть. Сни сняться переважно віщі. В них ми бачимо наше майбутнє таким, яким воно може бути. В реальності все залежить від нас. Сьогодні можна «прозріти», отримати сокровенні знання. Головне, жити в гармонії з самим собою і навколишнім світом.

28 Місячний День — Характеристика

Фаза Місяця: Стара Місяць

Енергетика дня: Пасивний

Стихія дня: Метал

Символ дня: Лотос

Щасливе число: 1

28-й місячний день — один з найбільш спокійних і світлих днів місячного місяця. Якщо ви протягом усього місячного місяця жили в згоді з місячними ритмами, то сьогодні отримаєте нагороду — мудрість, даровану самої Місяцем. У цей день потрібно намагатися бути в піднесеному настрої, вдивлятися всередину себе, контролювати емоції. Добре садити всі корисні рослини і «сіяти» добрі думки.

Любов і відносини в 28 Місячний День

Двадцять восьмий місячний день – один з найбільш спокійних і гармонійних днів місяця. При зустрічі зі своєю половинкою підтримуйте один у одного гарний, душевний настрій, проведіть тиху зустріч, під час якої ви можете пізнати нові грані своїх відносин, відкрити в собі нові якості і навіть почуття. Поганою прикметою в цей день є подаровані зрізані квіти, які символізують розрив відносин.

Робота і творчість у 28 Місячний День

Можна починати будь-які справи і проекти. Сміливо вирішуйте фінансові питання, займайтеся покупками, продажами та іншими операціями. Найбільш важливі справи краще відкласти на другу половину місячного дня. У радах і побажання ваших партнерів може ховатися важлива інформація. Прислухайтеся до їх словами. Сьогодні вдалий день для представників усіх професій. Люди мистецтва зазнають творчий підйом, вчених чекає успіх в їх починаннях. Студентам не рекомендується здавати іспити. Якщо їх не уникнути, то варто добре підготуватися і не сподіватися на шпаргалки або допомогу товаришів.

Здоров’я і харчування в 28 Місячний День

Двадцять восьмий місячний день вважається одним з найкращих для очищення організму від шлаків, проведення лікувального голодування на соках. Якщо не можете голодувати, то хоча б відмовтеся від м’яса, зернових продуктів, і, звичайно ж, алкоголю. Корисно відвідати салон краси, особливо косметолога. Почалася в двадцять восьмий місячний день хвороба безпечна тільки тоді, коли буває захоплена в самому початку. Рекомендується берегти очі від перенапруги, вони уразливі в цей день. Поменше читайте, не дивіться на яскраве світло, менше працюйте за комп’ютером і відмовтеся від перегляду телевізора.

Щоб уберегти себе від розвитку нових загострення старих хвороб і, по можливості обмежте фізичні, розумові і емоційні навантаження. Стежте за тиском і серцевою діяльністю, уникайте важкого настрою і чорних думок. Не піддавайтеся гніву і роздратування, не вступайте в конфлікти: це відніме у вас енергію. З цього дня аж до молодика енергія йде на помітний спад. Хороший день для відпочинку на природі, відвідування лазні.

Сни 28 Місячний День

Образи сновидіння в двадцять восьмий місячний день пов’язані з людськими серцевими прихильностями, зі сферою несвідомого, яка відповідає за чуттєвий та емоційний досвід.

При тлумаченні сновидінь в цей період слід пам’ятати, що насправді людина хоче тільки одного — любові, в самому широкому сенсі цього слова, а образи сновидінь вказують на способи вирішення даної потреби.


Залишити відгук