Сни в 23 Місячний День — Тлумачення Снів

Нестабільна енергетика двадцять третього місячного дня буде проявлятися в усіх сферах життя. Якщо не приборкати її і не направити на корисні справи, вона призведе до буяння, гніву і руйнування. Цьому ж сприяє символ цієї місячної доби — Крокодил. Він завжди позначав рух проти течії, смерть, руйнування звичних меж. Якщо не впораєтеся з цією енергетикою двадцять третє місячних доби, вже до середини дня ви відчуєте себе абсолютно спустошеним і знесиленим. Тому потрібно бути гранично уважними, обережними і діяти дуже усвідомлено.

З іншого боку, день дуже діяльний, і багато в чому це — вплив двох символів, абсолютно протилежних один одному. Черепаха означає розміреність, традиційність, спокій, мудрість, безсмертя, творче начало. Вона диктує всім у цей день заглибитися в себе для пошуку істини і золотої середини у цей непростий день. Все, що пов’язане з духовним зростанням, у цей день принесе тільки позитивні результати. Потрібно акцентувати увагу тільки на світлих сторонах своєї душі і намагатися не виявляти агресію.

Це буде дуже важко: думки кожного разу будуть повертати до злості, помсти, ненависті і іншим руйнівним емоціям. Деякі здатні впоратися з ними. В особистих справах краще взагалі ніяк не проявляти себе: усамітнитися і зайнятися самовдосконаленням. А ось на професійному терені енергетичний надлишок двадцять третього місячного дня можна легко обернути собі на користь. Для цього потрібно домагатися наміченої мети будь-якими способами, бути напористими і твердо відстоювати свої переконання і принципи. Тільки так можна чогось добитися в цей непростий день. Небезпека в тому, що потрібно зуміти балансувати між напористістю і нахабством. Не можна нікого виводити з себе і розпалювати конфлікти: це скінчиться саморуйнуванням.

Подвійність цього дня проявить себе і в фізичному стані людини. Так як місячний цикл йде на спад, місяць убуває, ви будете відчувати себе млявим, слабкими, апатичними. Вас здолає лінь, і вам буде здаватися, що ви ні на що не здатні. Проте це можна подолати саме думками про власному самовдосконаленні, про своєму подальшому шляху і виправлення минулих помилок. Все це буде сприяти припливу нових сил.

Подвійність двадцять третього місячного дня проявляється навіть у тому, що відбувається перехід від знаку Стрільця до знаку Козерога, і перехід цей здійснюється людиною зовсім не без праці. Обидва знака символізують собою трансформацію свідомості. Але якщо Стрілець — це зміни у внутрішньому світі людини, трансформація його духовності, то Козеріг торкнеться своїм впливом усього світського, земного, суєтного і матеріального. Абсолютно несподівано для себе людина може проявити у цей день незвичайну жадібність, скупість, жадібність, марнославство, честолюбство. З одного боку, все це призведе в кінцевому підсумку до саморуйнування. З іншого боку, ви зможете дізнатися себе краще: що криється в глибинах вашої підсвідомості і на що ви здатні.

Весь негатив двадцять третього місячного дня буде шукати виходу у ваших сновидіннях, так що не варто чекати сьогодні легенів і безтурботних снів. В основному, сновидіння цього дня дуже сумбурні, незрозумілі, збиті в одну купу, але найголовніше — тяжкі та неприємні. Сни цього дня рідко бувають віщими, не сприймайте ці образи буквально. Як правило, все відбувається навпаки. Якщо вам сниться щось трагічне і погане, значить, у недалекому майбутньому у вашому житті відбудеться якась радісна подія. Якщо вам приснилося, що хтось із ваших рідних або близьких помер — це прямий знак, що жити він буде довго.

Вони допоможуть зрозуміти, що за внутрішній конфлікт у вас назріла, як пережити з мінімальними втратами цю трансформацію свідомості, який із шляхів вибрати. При правильному тлумаченні можна розрубати той гордіїв вузол, який вже давно мучить вас, але ви ніяк не можете зрозуміти, в чому суть ваших мук. Сни двадцять третього місячного дня допоможуть вам усвідомити це. Тільки так можливо подальший рух вперед. Незважаючи на складність, подвійність і суперечливість двадцять третього місячного дня, сильні особистості зможуть обернути надлишок енергії собі на користь.


Залишити відгук