Сни в 22 Місячний День — Тлумачення Снів

Символ двадцять друге місячної доби — великий і добрий слон, який і повідомляє цього дня таку позитивну енергетику і розміреність дій. У той же час він символізує собою мудрість і високий інтелект, силу і розсудливість, проникливість і терпіння, енергію та верховну владу. Все це в тій чи іншій мірі проявиться в цей день, але в будь-якому випадку він буде приємним, тихим і спокійним.

В цей день дуже корисно зайнятися рутинною роботою, яку ви постійно відкладали на завтра. Дуже корисно звернутися сьогодні до своїх витоків — почитати стародавні документи, переглянути свій родовід, зайнятися питаннями історії. Все це допоможе зробити правильні висновки, врахувати помилки своїх предків і свої власні.

Приготуйтеся до того, що інформація в цей день буде реагувати на вас суцільними потоками, і ви повинні крізь ці лавини інтуїтивно почути, вловити тільки найважливіше, потрібне, що має безпосереднє відношення до вашого життя. Це знаки, які надсилаються енергетикою двадцять другого місячного дня — і вони допоможуть вам правильно зорієнтуватися в обстановці, що склалася, підкажуть, як діяти в майбутньому.

Ви будете постійно відчувати гостру інтуїцію, яка допоможе вам у пошуку правильного і потрібного шляху. Умійте в цей день слухати себе, щоб розкрити тайники своєї свідомості. Можливо, вам відкриються такі знання, якими потрібно буде обов’язково поділитися з оточуючими. Знайте, що двадцять другий місячний день тільки підтримує передачу будь-якого досвіду. Тільки постарайтеся робити це без всякої чванливости і зарозумілості: вони не впишуться в позитивний фон цього дня.

Сьогодні буде корисно зайнятися творчістю і власним самовдосконаленням. Це допоможе вам направити енергію двадцять друге доби на творення чогось кращого та досконалішого. Слон, символ цього дня, вчить всіх нас в цей день проявляти альтруїзм, мудрість, щедрість, терпіння, справедливість і розсудливість, але без всякого жалю позбавлятися від гордині і брехні в будь-яких їх проявах. Прикмета двадцять друге місячної доби свідчить, що заняття живописом і малюванням у цей день можуть накликати на художника нещастя.

Насичена інформаційність і загострена інтуїція двадцять друге місячних діб робить сновидіння цього дня справжніми відкриттями для тих, хто вміє вловлювати суть снів. Сни цього дня часто бувають віщими. Вони несуть у собі багато корисної інформації, символізму, вказують нам на існуючі проблеми або привідкривають завісу над подіями, які відбудуться в майбутньому. Постарайтеся запам’ятати все, що побачите уві сні сьогодні. Не варто лякатися, якщо образи зі сновидінь будуть страшними і страхітливими. Пам’ятайте, що прямого тлумачення вони не піддаються, все це — прихований символізм. Зумієте побачити таємні знаки — зможете змінити власне життя так, що потім з вдячністю згадуватимете ту ніч, що послала вам такі безцінні знаки.

При тлумаченні снів двадцять другого місячного дня постарайтеся відтворити цілісну картину свого життя. Для цього згадайте події останніх днів, врахуйте ті інформаційні знаки, які надсилалися вдень, а потім вирівняйте це все зі своїми сновидіннями. Тільки так ви зможете зрозуміти, що відбувається з вашим життям насправді, чого остерігатися і куди рухатися далі. Постарайтеся в цей день максимально використовувати всі канали інформації, які надають вам цю місячну добу. В цілому, двадцять другий місячний день дозволяє активно відпочити і душею, і тілом і насититися на інші дні позитивною енергетикою.


Залишити відгук