Сни в 21 Місячний День — Тлумачення Снів

Всі символи цього чудового дня наповнені активної, дуже корисною енергетикою, яка допоможе багато чого зробити в цей день. По-перше, один із символів двадцять першого місячного дня — храм, що знаменує собою духовне відродження, єднання земного життя і небесної. Таким чином, день сприятливий для роботи над собою і самовдосконалення. По-друге, двадцять перший місячний день проходить під знаком могутнього та приємного у всіх відносинах знаку Стрільця. Він знаменує собою трансформацію свідомості, яка сьогодні буде дуже корисною і не сповільнить принести самі швидкі і благодатні результати.

Зазвичай у цей день встановлюються рекорди і робляться найзнаменніші відкриття. Адже саме сьогодні пробуджуються всі приховані досі у вас сили, резерви, потенціали. Головне — вчасно скористатися цими проснувшимися можливостями, направити їх на добру, велика справа, а не розпорошувати по дріб’язках. Сьогодні багато відчують небувалу рішучість і сміливість для того, щоб реалізувати багато з того, що було задумано раніше. Сьогодні не буде місця таких почуттів, як страх або сумніви. Мало того, ви можете навіть пожертвувати деякими своїми інтересами заради благих цілей і досягнення результату, чого б не зробили ніколи раніше. Але тільки так ви зможете вирватися з кола повсякденності і змінити в кращий бік буденний, звичний спосіб життя.

Двадцять перший місячний день — це один з тих небагатьох днів місячного циклу, коли можна і навіть потрібно перервати свою самотність. Це день самого активного і корисного спілкування, яке допоможе вам зрозуміти багато речей і розкриє перед вами нові горизонти для діяльності. На роботі більшу користь принесе командний дух, коли безліч людей повинні об’єднатися заради однієї мети — і результат перевершить всі очікування. Варто відвідати друзів, проявити турботу та увагу до них. Двадцять перший місячний день матиме благотворний вплив на тих, хто сьогодні виявить шляхетність, чесність, справедливість, доброзичливість, участь, дружелюбність і буде уникати брехні, жадібності і користі.

Тому в моменти самого активного спілкування не забувайте ретельно аналізувати свої думки, вчинки, дії — працювати над собою, самовдосконалюючись. В цей день будуть мати успіх групові духовні практики, спрямовані на роботу з енергетичним потоком. Велике полегшення принесуть і духовні бесіди, покаяння, сповідь. Прибирайте негативні моменти, виправляйте їх, а позитивні підсилюйте і проявляйте. У будь-якому випадку не замикайтеся сьогодні у собі: выплескивайте назовні всі свої проблеми.

Двадцять перший місячний день має і свої прикмети. По-перше, якщо вас обдурили в цей день, зрадили, вкрали щось, то незабаром ви про це дізнаєтеся: правда обов’язково спливе. По-друге, в цей день особливу силу мають обіцянки, недотримання яких може обернутися самими трагічними наслідками для вас. Так що будьте обережні і не давайте марних обіцянок, у виконанні яких ви не впевнені.

Так як двадцять перший місячний день так багатий творчим потенціалом, що рветься назовні, він, не знайшовши гідного виходу вдень, обов’язково проявить себе у снах. І неважливо, чи пов’язана ваша основна діяльність з вашими талантами, але сни цього дня покажуть вам ваші творчі здібності. У цей день ви навряд чи будете бачити віщі сни. Як правило, вони не несуть нам ніякої цінної інформації і є просто підсвідомим переживанням подій, які відбуваються з нами в реальному житті.

Тільки один символ з нашого сну може мати значення. Якщо вам присниться що-небудь пов’язане з кіньми, зверніть увагу на ці образи. Це символізує майбутні зміни або випробування, з якими вам доведеться зіткнутися. Якщо сон буде легким і яскравим, значить, ви в повній мірі реалізуєте себе в житті, правильно вибравши напрямок. Якщо ж після пробудження залишаться важкі відчуття, швидше за все, ви не змогли реалізувати в життя свій творчий потенціал. Може бути, варто нарешті зайнятися улюбленою справою і вибиратися з болота, в якому ви опинилися?


Залишити відгук