Сни в 20 Місячний День — Тлумачення Снів

Приготуйтеся до того, що двадцяте місячний день дуже насичений енергією, але вона несе в собі творче, а не руйнівне начало. Якщо ви зумієте правильно нею скористатися, обернути збільшилися сили собі ж на користь, у вашому житті незабаром можуть відбутися події, які стануть дуже значущими. Не бійтеся сьогодні бути активними і проявляти ініціативу: це обернеться тільки гарними результатами і успіхом у будь-якій справі.

Орел, як символ двадцятих місячних доби, дарує цього дня своє благородство, перетворення, натхнення, споглядання, вознесіння, сміливість, силу і вміння долати на своєму шляху різні труднощі. Таке позитивне початок двадцятих місячної доби продовжує знак Стрільця, під яким вони протікають. Він допомагає людині в цей день трансформувати власну свідомість, прислухатися до своєї природної інтуїції, зв’язати воєдино прагнення і душі, і тіла.

В цей день рекомендується приймати найвідповідальніші рішення і не боятися їх. Тільки ті, хто не буде сумніватися у своїх діях, зможуть насолодитися бажаними результатами у майбутньому. Не забудьте залишити енергетику дня і на самовдосконалення, яким сьогодні потрібно приділити особливу увагу. Навіть якщо ви не займаєтеся спеціальними духовними практиками, досить буде хоч трохи часу приділити увагу самоти і власним думкам. Приведіть їх в порядок, відфільтруйте непотрібне і сміливо дійте далі. Якщо у вас є якийсь дар, талант — сьогодні вони розкриються повно і багатогранно, принесуть вам успіх і повагу. Тільки дайте їм виплеснутися назовні, підтримайте їх. Якщо ви вже давно бажаєте звільнитися від однієї з своїх згубних звичок, що заважають вам жити, цей день допоможе вам нарешті це зробити.

Випробування і труднощі двадцятих місячної доби будуть пов’язані із символом цього дня — Орлом. Потрібно пам’ятати, що це велична, царствена і горда птиця, яка знає собі ціну. Для людини в цей день дуже важливо не завищити власну значимість, не загордитися і не злетіти надто далеко. Постарайтеся об’єктивно оцінити свої сили і можливості, а інакше вам буде дуже боляче падати: ви ризикуєте розбитися.

У цілому енергетика цього дня здатна розкрити людині очі на багато речей, які він раніше не розумів. Світ може відкритися для нього зовсім з іншої сторони. В результаті можуть змінитися плани на майбутнє і образ думок. До цього всього можна прийти тільки через розуміння своїх минулих вчинків і помилок, через їх виправлення. Тільки так людина зможе відчути в собі сили йти далі, внутрішню чистоту, можливість щось вирішувати і робити.

Сновидіння двадцятого місячного дня при правильному тлумаченні можуть показати вам вашу ж особистість з усіх боків: і позитивні прояви вашої свідомості, і негативні — всі знайдуть вихід цієї ночі. Приготуйтеся до того, що дані одкровення можуть бути не дуже приємними, але адже це допоможе вам краще зрозуміти самого себе, засвоїти уроки і змінитися. Відмінною особливістю снів двадцятих місячних доби є возз’єднання часів. Тобто ви побачите події свого минулого, теперішнього і майбутнього, переплетені воєдино. Це зайвий раз доведе вам, що всі ваші вчинки, які ви робили в минулому, так або інакше впливають на ваше майбутнє. З’ясувавши для себе цю закономірність, усвідомивши причинно-наслідкові зв’язки у своєму житті, ви зможете побачити картину власного існування у всій її повноті, без прикрас. Це допоможе вам розібратися у власному житті, а позитивна енергетика двадцятих місячних діб допоможе вам почати світлі та потрібні перетворення.

На двадцяті місячну добу спробуйте попрактикувати усвідомлені сновидіння. Космос у цей час дуже відкритий, тому навіть якщо ви нічого про цю техніку не знаєте, у вас можуть вийти несподівано цікаві результати. Найпростіший спосіб контролювати свої сни в цей день — зробити собі ментальну установку на те, що б ви хотіли побачити у своєму сновидінні. Коли будете засипати, прокрутіть в голові якісь картинки, образи, подумайте про людей, з якими вам було приємно зустрітися. Далі підсвідомість і енергетичні потоки зроблять свою справу. Головне постарайтеся ранок не забути побачені картинки. Оцініть їх, зробіть для себе висновки і пробуйте розвивати свої вміння далі. Скористайтеся позитивною енергією двадцятих місячної доби: вона допоможе вам змінити своє життя на краще.


Залишити відгук