Сни у 2 Місячний День — Тлумачення Снів

Цей день сповнений творчої енергії: все, що ви запланували вчора, можна починати реалізовувати. Керує цим днем Овен — творець нового життя і оновлення. Під впливом цього зодіакального сузір’я людина має відчути в собі пробудження нових сил, розквіт можливостей, побачити далекі горизонти своєї діяльності. Овен вселяє в людей впевненість у завтрашньому дні і дарує бажання звернути гори. А правильну дорогу в цей день допоможе вибрати інтуїція.

Місяць дозволить в цей день зрозуміти власне ставлення до багатьох речей, оточуючих вас: починаючи від меню і закінчуючи коханою людиною. Якщо прислухатися до внутрішнього голосу, можна нарешті вирішити багато свої сумніви і бути впевненим в правильності обраного шляху. Як це зробити?

Для початку потрібно усамітнитися в тихому, затишному місці, де вас ніхто не буде турбувати. Сядьте в зручну позу, розслабтеся, спробуйте відсторонитися від сторонніх думок і зосередьтеся на тому предметі, своє ставлення до якого ви хотіли б зрозуміти. Наприклад, ви сумніваєтеся, чи залишити у своєму оточенні якоїсь людини чи розірвати підозрілу зв’язок. Уявіть подумки його образ до дрібниць: згадайте його рухи, міміку, голос, характерні вирази. Те, що ви відчуєте до нього в цей момент, і буде вашим щирим ставленням, якому ви можете довіряти: адже воно було отримано у другий місячний день, коли інтуїція загострена до межі і підказує тільки правду. Не зайве буде таку ж процедуру провести і з вибором продуктів харчування, які благотворно позначиться на вашому організмі.

Уявіть те або інше блюдо, його запах, вигляд, смак. Захочеться вам його спробувати — сміливо включайте його в свій раціон на весь майбутній місяць. Якщо ж продукт викличе негативні емоції, відмовтеся від нього. Таким чином ви зможете скласти правильне меню не тільки цей день, але і на весь місячний цикл, який тільки розпочинається. Організм за такий вибір тільки подякує вас хорошим самопочуттям. До власної інтуїції можна прислухатися і в повсякденних справах, коли релаксувати немає часу. Якщо потрібно прийняти якесь рішення, прислухайтеся до почуттів серця, а не доводам розуму: тільки інтуїція допоможе зробити все правильно і не покаятися в подальшому про прийняте рішення.

Символ другого місячного дня — міфологічний Ріг Достатку, який символізує собою багатство, процвітання, матеріальні блага. Він має не тільки світлу (щедрість, доброта, багатство) сторону, але і темну (жадібність, жадібність, заздрість). Тільки від самої людини залежить, яку сторону йому сьогодні прийняти. Постарайтеся в цей день не скупитися ні на гроші, ні на почуття: говоріть людям приємні слова, не ображайте нікого, робіть подарунки, дайте милостиню — в цьому випадку Місяць обдарує вас незвичайною силою і енергією, а кожна віддана копійка повернеться в майбутньому сторицею.

Багато хто вважає, що сновидіння, які людина побачила в другі місячні добу, не мають сенсу, марні. Але це далеко не так. У цей день все сновидіння породжуються нашою інтуїцією, підсвідомим. Їх просто дуже важко розтлумачити, тому що вони продиктовані інтуїцією. Зате ті, хто зможуть вловити в цих снах раціональне зерно і зробити для себе висновки, отримають справжнє одкровення, яке буде мати величезне значення в майбутньому.

В цей день вам можуть снитися страшні сни, ви можете бачити неправдоподібні кошмари і прокидатися в холодному поту. Але не варто сильно лякатися. Спробуйте за всією цією фантасмагорією розгледіти раціональне і зрозуміти, що всіма цими картинками вам хоче сказати підсвідомість. Особливо варто серйозно поставитися до сновидінь в цей день тим, хто перебуває на роздоріжжі, потрапив у важку ситуацію і шукає потрібного рішення: саме сон допоможе вам вибратися з безпросвітної павутини.


Залишити відгук