День Народження 31 Січня: Знак Зодіаку — Водолій

Яскраві, обдаровані логічним мисленням Водолії, які народилися 31 січня, часто відхиляються від лінійного стилю мислення, якщо на них знаходять проблиски натхнення. Ці раптові спалахи інтуїтивного розуміння пробуджують уяву і допомагають вирішити проблеми, з якими ви давно воюєте. Хоча ви чужі умовностям і відкриті назустріч новому, але енергія вашої дати народження не дозволяє вважати інформацію, отриману в такі моменти, цінного. Однак якщо ви вирішите їй наслідувати, то отримаєте необхідні кошти для поєднання інтелектуальних і творчих ідей з інтуїтивними прозріннями, що допоможе втілити в реальність ваші самі незвичайні фантазії.

Народжені 31 січня часто страждають від неприємностей в особистих відносинах, зазвичай позначаються на стані здоров’я і виражаються в неспокої, що переходить у депресію. Їм не слід вдаватися до серйозним медичним втручанням із-за невпевненості, низького почуття власної гідності і інших психологічних причин, які вони не усвідомлюють. Народжені у цей день часто відчувають проблеми з дієтою, тому що у деяких з них у важких ситуаціях може пропасти апетит, а у інших, навпаки, виникає гостра потреба в їжі, доставляє насолоду. Маючи сім’ю, де харчування повинно ретельно контролюватися, дуже важливо купувати смачні та корисні продукти і вживати його в помірних кількостях. Рекомендуються такі фізичні вправи, як аеробіка, біг підтюпцем; участь у спортивних змаганнях допустимо тільки в тому випадку, якщо немає серйозних медичних протипоказань.

Народжені 31 січня — особистості, які у що б то не стало хочуть бути почутими. Їм необхідно завжди бути на виду, вони впадають у глибоку депресію, якщо довгий час не є об’єктами загальної уваги. Для збереження почуття власної гідності, впевненості в собі дуже важливо, щоб їх оцінили і зрозуміли — нехай навіть у вузькому колі близьких друзів. Народжені 31 січня — натури суспільно активні, але іноді обставини складаються так, що їм не вдається реалізувати себе в цьому напрямку. Якщо їм буде нанесена душевна травма і зачепили їх самолюбство, вони можуть замкнутися в собі. На щастя, вони досить швидко приходять до себе, знову розділяючи з світом радість буття. Народжені 31 січня володіють легким характером, тому іноді їх можуть сприймати не настільки серйозно, як вони того заслуговують.

Знак Зодіаку 31 Січня — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку примикає до знакам Повітря, які виділяються наступними якостями: неупередженість, прогресивність, космополітизм, щедрість, лояльність.

Планета Управитель: Уран. Зумовлює новаторство. Вплив Урану ідеально для тележурналістів. Планета у вигнанні – Сонце. Її Водолії можуть подякувати за погане розуміння власних інтересів, а також м’якість характеру.

Якщо ми розглянемо характер народжених 31 січня людей, то відразу відпаде питання 31 січня — який знак зодіаку. Логіка та інтуїція постійно борються за контроль над цими людьми, а їх призначення – об’єднати ці два шляхи в певному синтезі. Інтуїція підстьобує їх натхнення і допомагає вибрати новаторське, незвичайне рішення проблеми, часто є єдино вірним. Адже знак зодіаку народилися 31 січня – Водолій, і, як справжні Водолії, що народилися в цей день люди відкриті всьому новому.

Багато хто з народжених в цей день щиро хочуть, щоб їх оцінювали не лише за зовнішніми даними, але і по розуму. Більшість з них потай бажають, щоб до них ставилися з належним пієтетом. І все-таки цих людей сприймають поверхово, як ліричну пісню, під яку добре мріяти, або як прекрасний квітка, яким можна відкрито захоплюватися. У зв’язку з цим народжені 31 січня іноді роблять відчайдушні спроби змінити свій імідж — вони можуть бути жорсткими, то критичними, то дотепними, то філософськи налаштованих, але все безрезультатно. Деякі з них заходять настільки далеко, що стають образливо різкими, але все одно продовжують подобатися іншим, так як оточуючі завжди знайдуть виправдання їх дій, якими б екстравагантними вони не були.

Причина, через яку зовнішність людей, народжених 31 січня, стає об’єктом загальної уваги, абсолютно очевидна — вони дійсно дуже привабливі. Така увага може спочатку навіть лестити, проте з часом народжені в цей день вимагають більшого. Зрештою, кому приємно відчувати себе такою собі Барбі, продається у всіх магазинах, коли ти людина зі своїми проблемами, радощами і печалями, власним ставленням до світу, в якому жити часом буває дуже і дуже нелегко.

Якби вони були дітьми, займаються комерцією або творчою діяльністю, народжені 31 січня завжди відрізняються красою вчинків. Вони часто запитують себе, чому їх недооцінюють — адже вони набагато глибше, ніж їх сприймають. У деяких випадках народжені 31 січня марно нехтують таким увагу з боку оточуючих. Іноді захоплення в очах інших дійсно допомагає звернути гори на шляху до одного поставленої мети. Але все-таки краще рішення для них — бути більш незалежними від думки суспільства. Поступаючи так чи інакше, народжені в цей день тільки виграють від того, якщо знайдуть в собі сміливість не приводити свої дії у відповідність до тим, на що розраховують інші. Навчившись цінувати внутрішню свободу, народжені 31 січня зможуть завоювати світ.

Чоловік Водолій — народився 31 Січня

Чоловіки, які відзначають день народження 31 січня — можуть похвалитися такими рисами: такий кавалер — незалежний, веселий, оригінальний. Навколишні знають Водолія, народженого 31 січня люди ставляться до нього з благоговінням і повагою, вбачаючи в цьому людині безліч позитивних якостей, а ще й те, що він привабливий зовні і відрізняється не тільки красою, але і витонченістю своїх вчинків.

Жінка Водолій — народилася 31 Січня

Жінки, чия дата народження припадає на 31 січня, характеризуються такими відзнаками натури: така дама — цікава, загадкова, оригінальна. Вони часто милі і чарівні. Водолій любить зміни, тому так часто змінює свій імідж, манеру поведінки, то він спокійно веде себе, то раптом починає проявляти активність.

День Народження 31 Січня

Народжені 31 січня – люди, що з’явилося на світ під зодіакальним знаком Водолія. Серед багатьох знаменитостей варто виділити таких яскравих представників цього знака – актори Ст. Глаголєва та А. Нілов, співак Д. Тімберлейк і багато інші.

Люди, народжені 31 січня знак зодіаку Водолій, завжди прагнуть до того, щоб їх слухали і чули, і якщо вони позбавлені суспільної уваги – можуть впасти в депресивний стан. Багато з них внутрішньо прагнуть до того, щоб їх сприймали, до них ставилися з більш належною пошаною. При цьому такі люди володіють легким і веселим характером і багато їх не сприймають всерйоз, вважаючи легковажними і легковажними, що нагадують швидше прекрасну метелика або ж луговий квітка.

Бо бачачи таке до себе ставлення, багато прагнуть докорінно змінити власний стиль і імідж – можуть бути жорсткими, то уїдливими, гострими у своїх висловлюваннях або ж філософами. У своєму прагненні змінити до себе ставлення багато заходять дуже далеко і навіть у цьому випадку не перестають подобатися своїм близьким і рідним – рідня завжди знайде виправдання такій поведінці, якими б ексцентричними не були їхні вчинки.

Також варто відзначити і те, що причиною, по якій зовнішність народжених 31 січня знак зодіаку Водолій, привертає до себе увагу оточуючих, досить очевидна – вони дійсно дуже привабливі і симпатичні. Подібне сприйняття на самому початку, звісно, лестить, але, тим не менш, з часом, дорослішаючи такі люди вимагають до себе більшої. Не кожному хочеться бути красивою Барбі, яку можна купити в будь-якому магазині – всі ми люди і у кожного є власні проблеми і турботи, радості і свій світогляд, життєва позиція та сприйняття навколишнього світу.

Люди, народжені 31 січня знак зодіаку Водолій, незалежно від того, діти вони вже дорослі особи, займаються комерцією або ж творчістю, багато відрізняються гарними вчинками і добротою душі. Багато з них запитують у себе – чому ж їх досі не оцінили по достоїнству? Тим не менш, це не завжди так і увагу оточуючих допомагає згорнути всі перешкоди на шляху до накресленої мети.

В даному випадку оптимальним рішенням для народжених 31 січня знак зодіаку Водолій, є те, що їм варто бути більш незалежним від думки оточуючих, рідних, знайомих, колег і всього соціуму в цілому. Вступаючи в конкретній ситуації так чи інакше люди, народжені 31 січня знак зодіаку Водолій, виграють, якщо знайдуть в собі сміливість не підганяти власні дії і вчинки під бажання і думки оточуючих. Поставивши внутрішню свободу вище за всіх, Водолії тільки виграють – відпустіть себе, і ви завоюєте світ, оскільки в цьому випадку ви задіюєте весь свій потенціал, а не будете стримувати себе рамками думки оточуючих вас людей.

Рада Водоліям – вибудовуйте свої відносини так, щоб з вами спілкувались так, як хочете ви, а не ваше оточення. Відчуйте справжню дружбу і позбавтеся від брехливих друзів і заздрісників, знайшовши людину з яким ви зможете відчувати себе самим собою, розділивши і радощі і горе, власні успіхи і спертися на кремезне, дружнє плече в будь-якій біді.

Любов і Сумісність

У вас гострий і проникливий розум, але емоційно ви холодні, і вам складно відчувати глибокі почуття. Незважаючи на вашу відчуженість, ви маєте потребу в прив’язаності і дружбу більше, ніж можете це визнати. Коли ви дозволяєте собі розслабитися, то виявляєте себе відданим і надійним другом і коханим.

Саме з тієї причини, що ці люди люблять свободу, як життєву, так і думки, їм слід починати пошук своєї долі серед таких особистостей, як вони, а добре підійдуть їм Ваги, Стрільці і Близнюки. Побудувати надійну сім’ю з довгостроковими відносинами, можна спробувати Водолію з Рибою, Козерогом, Левом або Овном. В даних сполученнях пара хоч і не все так просто, але надія є, при обопільному бажанні жити під одним дахом. А ось з ким повітряному Водолію не рекомендується катувати щастя, адже шансів не так багато, так це з такими знаками, як Діва, Рак, Телець і Скорпіон, як втім, Водолій з Водолієм, під одним дахом не ужитися — або їм буде мало місця, або нікого там довго не буде.

Робота і Кар’єра

Народженим 31 січня знак зодіаку відповідає Водолій, який наділяє їх ні з чим не порівнянної харизмою. Зовні ці люди зазвичай дуже гарні собою, але це парадоксально викликає деякі проблеми, так як вони хочуть, щоб їх цінували не за зовнішність, а за їх інтелект і складність натури. У спробах привернути увагу до вмісту вони іноді починають експериментувати зі своїм образом, змінювати свою поведінку, іноді навіть кидатися в крайнощі, вести себе або зухвало, або епатажно, як і належить класичному Водолію (а ми пам’ятаємо, який знак зодіаку 31 січня), занадто агресивно, або ж займають позицію блазня, або байдужого до життя філософа – загалом, намагаються відвернути увагу від зовнішності. Але, на жаль, це досить рідко допомагає.

У будь-якій своїй іпостасі вони зазвичай подобаються оточуючим, навіть якщо показують різкість і озлобленість. В цілому, це оптимісти і дуже приємні в спілкуванні люди. Зазвичай вони як справжні екстраверти відкриті всім віянням і дуже товариські. Для них вкрай важливий відгук з боку світу і суспільства, тому без уваги і публіки ці люди просто «в’януть» і навіть можуть впасти в депресію. Для них вкрай важливим є знайти хоча б вузьке коло близьких і друзів, хто б завжди вислуховував їх.

Здоров’я і Хвороби

Головна проблема здоров’я народжених 31 січня – це депресії і психологічна пригніченість, викликана їх невезінням у сфері особистих відносин. Їм потрібно навчитися тримати себе в руках і не ковтати таблетки по найменшого приводу, такого як, наприклад, зіпсується настрій. З-за того, що ці люди часто нервують і переживають, що їм особливо уважно потрібно стежити за своїм харчуванням.

Часто вони втрачають апетит, то, навпаки, бажаючи погасити нервозність, починають споживати багато шкідливої їжі. Їм дуже важливо дотримуватися суворої дієти, бажано, щоб дана дієта поширювалася на всю їх сім’ю, в такому разі вони не будуть відчувати себе кинуто або самотньо. Народженим 31 січня корисно бігати вранці, відвідувати фітнес-центри, займатися гімнастикою, пілатесом, йогою. Можливо і більш професійне заняття спортом, якщо немає медичних протипоказань.

Доля і Удача

В цей день народжуються м’які, емоційні, вразливі натури. Вони добрі, привітні, не люблять грубості, неохайності, хамства. Це великодушні люди, вони не люблять з’ясовувати стосунки, всі суперечки зазвичай дозволяють спокійно, не принижуючи і не ображаючи людей. У них дуже розвинена інтуїція, це допомагає їм уникнути багатьох помилок, так як вони вміють знаходити оптимальне рішення в будь-якій ситуації. Вони можуть проявити себе у театральній діяльності, літературі, мистецтві. В шлюбі зазвичай щасливі. В матеріальній сфері все буде залежати від уміння зберігати зароблене.

Поради Водоліям, Народженим 31 Січня

Для народжених 31 січня дуже важлива естетика і краса не тільки зовнішності, але і вчинків. В цілому ж їм можна порадити виробити в собі більше самодостатності, щоб їх настрій і самопочуття не настільки сильно залежало від оцінки з боку. Їм краще йти своєю власною дорогою, а не постійно озиратися на оточуючих людей, думаючи, як вони сприймуть той чи інший вчинок.

Іншими словами, живіть для себе, а не для інших. Станьте внутрішньо незалежні і вільні, тоді ви побачите, що люди починають вас поважати набагато більше і вам легше досягти своїх цілей. Будьте природні. Відчуйте справжню дружбу, позбавивши себе від помилкових друзів. Знайдіть таку людину, з яким ви могли б сповна розділити і горе, і радощі.


Залишити відгук