Сни в 19 Місячний День — Тлумачення Снів

Непростий, досить важкий дев’ятнадцятий місячний день буде сприяти напрузі всіх людських сил, що пов’язано з колосальною енергією, яка спускається у цей день з Космосу. Символ девятнадцатых місячної доби — павук. З одного боку, він може заманити в свої мережі, заплутати і скувати всі ваші подальші руху. З іншого боку, у багатьох культурах павук — символ Ткача і Творця. Це означає, що людина в цей день сам творить свою долю. І тільки від його вчинків і думок буде залежати те, в якому напрямку йтиме його подальше життя.

Надлишкова енергія цього дня загострює чутливість, і людина стає вразливим. У результаті він може піддатися чужому впливу з боку, від якого потім буде дуже важко звільнитися. Крім цього, ви легко можете опинитися і самі маніпулятором інших людей у цей день. Все це може призвести до ілюзій, самообману і неправильного вибору шляху.

Негатив девятнадцатых місячних діб пов’язане ще й зі Скорпіоном, під знаком якого він проходить. Це дуже подвійний символ, що безпосереднім чином відбивається на девятнадцатых місячних добі. З одного боку, Скорпіон сприяє жорсткої внутрішньої самодисципліни, самоконтролю, що веде до підкорення найвищих вершин. З іншого боку, цей образ — символ брехні, спритності, зради і навіть саморуйнування. І те, і інше має місце бути в цей суперечливий і складний день.

Все це загрожує тим, що ризик бути обдуреним в цей день дуже великий. Будьте готові до того, що навіть найкращі друзі і перевірені часом партнери можуть зрадити і запропонувати ідеї, які незабаром обернуться проти вас. Так що перевіряйте будь-яку інформацію, яка стає доступною вам у цей день. Не довіряйте нікому і нічому.

Щоб убезпечити себе від брехні і гірких розчарувань, самотність і усамітнення стануть оптимальним виходом. Заглибитися в читання корисної літератури, ретельно помоліться, присвятіть деякий час мантр і медитації, різних духовних практик. Це все буде вам тільки на користь, допоможе направити надлишок енергії в потрібне русло. Під час аналізу свого минулого ви можете несподівано для себе відкрити в ньому такі сторони, про які навіть не підозрювали. Це допоможе вам краще зрозуміти помилки, які ви зробили, і знайти вірний спосіб їх виправлення. Прикмета девятнадцатых місячної доби — уникати боргів: причому не рекомендується не тільки брати гроші в борг, але і не давати їх. А от щирі сльози вважаються в цей день дуже корисними і очисними.

На дев’ятнадцяті місячну добу ми часто бачимо віщі сни. У сновидіннях цього дня нам відкриваються самі темні і приховані сторони нашого характеру. Але не варто буквально трактувати всі побачені образи. Не забувайте, що наша підсвідомість може дуже гіперболізувати будь-які картинки і події, і найбезпечніший кошеня уві сні перетворюється на жахливого тигра. А якщо вам, наприклад, присниться сексуальне насильство, то це може бути всього лише сигналом, що вказує, що у вашій інтимного життя якісь аспекти потрібно змінити. Сьогодні нам потрібно бути особливо уважними при розшифровці снів. Головне, не впадати в крайнощі і фаталізм. Адже помилкові висновки можуть вас направити по неправильному шляху і збити з пантелику.

Всі приховані аспекти вашого підсвідомості мають властивість проявляти себе у сновидіннях дев’ятнадцятого місячного дня. Правильно помітивши той інший образ у своєму сні, отримавши правильне тлумачення, можна переглянути багато чого, що відбувається у вашому житті. Ці знання допоможуть взяти під контроль не тільки свої вчинки і думки, але і деякі події, які раніше, як вам здавалося, зовсім не залежать від вас. Будьте гранично уважні і обережні в дев’ятнадцятий місячний день, щоб не потрапити в павутину самообману і ілюзій.


Залишити відгук