Сни в 18 Місячний День — Тлумачення Снів

Вісімнадцятий місячний день сприятливий насамперед тим, що надає людині шанс попрацювати над собою і виправити ті недоліки, які були до цього часу в його душі. Однак це ж тягне за собою труднощі цього дня: доведеться докласти чимало зусиль, щоб розібратися в собі і зрадити самій жорстокій критиці себе коханого. Якщо ви захочете відсидітися сьогодні по-тихому де-небудь в куточку і нічого не робити, ваша пасивність вам незабаром вийде боком. Це загрожує тим, що ви можете потрапити під чийсь вплив і перетворитеся на звичайну маріонетку. Вам буде здаватися, що вас всі поважають, що ви вище їх усіх, але це виявиться лише самообманом і примарною ілюзією. Коли прийде час щось вирішувати, вас просто не стануть слухати.

Якщо ж прислухатися до свого внутрішнього голосу, можна почути не тільки його. Зверніться до своєї духовної боці, і вам відкриються енергетичні канали, ви зможете зрозуміти невидимі раніше зв’язки між якимись подіями, вчинки близьких вам людей. Ви зможете явно побачити ставлення оточуючих до вас і осягнути причини тих проблем, які існують у вашому житті на сьогоднішній момент. Слухайте уважно вдивляйтеся в кожну деталь цього дня — все буде служити ключем до розгадки вашої ж сутності. Кожне слово приміряйте на себе, робіть висновки, аналізуйте — тільки так можна звернути цей незвичайний день собі на благо.

Символ вісімнадцятого місячного дня — дзеркало, в якому ви при намаганні зможете побачити свою справжню сутність. Це символ самопізнання і істини — може бути, для когось вона виявиться гіркою. Звичайно, робота над собою передбачає смирення. Не потрібно піддаватися своєї гріховної сутності: упокорюйте свою гординю, наберіться терпіння, прислухайтеся до чужої думки. Зберігайте в цілому по можливості розсудливість, а ось інстинкти саме час втихомирити і залишити до кращих часів. Женіть геть марнославство і спрагу помсти, ненависть і злі помисли. Пам’ятайте, що вісімнадцятий місячний день закликає виключно до добра, втіленням якого ви і повинні стати сьогодні.

Якщо у вас залишилося занадто багато нерозтраченої енергії, що залишилася з минулих місячних днів, спрямуйте його в творче русло: зробіть добру справу і зосередьтеся на духовній практиці. Повірте: це принесе лише позитивні результати. Здавна вважається, що в цей день потрібно виглядати в дзеркало. Кілька аллегоричная прикмета: дивіться в духовне дзеркало на самого себе, щоб осягнути свої помисли і вчинки. Це допоможе вам зробити глибокий аналіз своїх принципів і моральних цінностей, які керують вашим життям. І чим краще ви себе сьогодні зрозумієте, тим легше вам буде в майбутньому впевнено робити кроки на своєму великому та просторому шляху.

У вісімнадцяту місячну добу будуть снитися сни про вас самих. А вірніше, вони будуть відображати саму затаєну вашу сутність, про яку, можливо, ви навіть не здогадуєтеся. У цей день часто сняться віщі сни. Сновидіння стануть тим дзеркалом, у якому ви зможете побачити власну сутність. Це буде дуже до речі, щоб приборкати згодом якісь пориви.

Якщо вам у сні раптом приснилося, що ви агресивні і готові зруйнувати навколо себе все, подумайте: чому така негативна енергія сидить у вас і рветься назовні? Може бути, ви занадто заганяєте себе в рамки і боїтеся зайвий раз виступити з ініціативою, хоча душа горить і просить зовсім іншого? Чи ви так ненавидите когось, але не можете з’ясувати стосунки з цією людиною до кінця, і це вас так мучить, що проявляється навіть у сні? Подумайте: це — ваша справжня сутність і вона коли-небудь обов’язково знайде вихід назовні, якщо ви вчасно не вирішити купу проблем, що накопичилися.

Ретельно аналізуйте свої сни у вісімнадцятий місячний день, тому що саме вони і тільки вони покажуть вам вашу власну сутність і її хворі місця, на які варто звернути увагу. Завдяки їм, ви зможете врівноважити зовнішнє і внутрішнє, навколишній та свій внутрішній світи. Вісімнадцятий місячний день — це час активної роботи над собою і своїм внутрішнім світом, яка не залишає часу на лінь і пасивність.


Залишити відгук