Сни в 17 Місячний День — Тлумачення Снів

Символ сімнадцятого місячного дня — виноградне гроно, яка приносить людям родючість і відчуття повноти життя. Своє значення символ цього дня поширює абсолютно на все: робота виявиться вельми продуктивною, відпочинок корисним, любов — ніжною і пристрасною. Однак все це ви отримаєте тільки в тому випадку, якщо самі відгукнетеся на позитивну енергію семнадцатых місячної доби. Будьте відкриті світу, даруйте любов і увагу оточуючих і близьким людям, випромінюйте тільки світло і добро: тільки в цьому випадку все буде повернуто вам сповна.

Варто будь-якими способами уникати проявів будь-якого негативу. Намагайтеся не допускати конфліктів, сварок і непорозумінь, так як вони можуть зруйнувати сприятливу ауру цього прекрасного дня. Для цього доведеться і над самим собою попрацювати: контролюйте емоції, не давайте вирватися назовні гніву і злості, які в цей день несуть тільки руйнівний початок.

Так як сімнадцятий місячний день переповнений позитивною енергією, найбільш чутливі люди можуть отримати важливі для свого життя одкровення, яких вони чекали вже давно. З цієї ж причини є ймовірність доленосної зустрічі в цей день, яка ощасливить вас вдалим шлюбом, так що варто придивитися до нових знайомств у цей день. Крім цього, розподіл такої великої кількості енергетики ляже і на ваші плечі. Якщо ви вмієте нею керувати, день пройде ідеально. Якщо ж ви допустите слабкість і розгубитеся, як і куди направити це буйство, все може закінчитися вельми сумно: у цей день багато влаштовують гучні вечірки, які закінчуються звичайної пиятикою або бійкою.

Сімнадцятий місячний день весь просякнутий любов’ю, яку захочеться дарувати своїй другій половинці багато і нескінченно. Тому саме сьогодні можливе примирення двох розсварених закоханих, вдалі одруження і пристрасні і палкі ночі кохання, які тільки можна собі уявити. Особливо прекрасні і велелюбні у цей день жінки, які створені любити і бути коханими.

Енергетика цього дня плідна і для творчих починань, так що у вас є прекрасна можливість самовираження, яка закінчиться небувалим успіхом. Тільки направте енергію в творче русло — і ви станете автором цього шедевру, який здивує і вас самих, і навіть всіх оточуючих. Як правило, в цей день вважалося корисним випити келих вина або кагору, але вчасно зупинитися і не вдаватися до нестримного пияцтва.

Енергетика сімнадцятого місячного дня позначиться і на вашому підсвідомості: сьогоднішні сновидіння підкажуть мудрому і вміє читати одкровення людині, правильною дорогою він йде. Цього дня сняться віщі сни і сни, які є нашою підсвідомої рефлексією на зовнішній світ. Дуже важливо згадати не образи, які вам снились, а то емоційне відчуття, яке залишилося у вас після пробудження. Іноді в сновидіннях ми можемо побачити також свої приховані страхи і переживання.

Якщо сон був легким, приємним, навіть якщо ви не пам’ятаєте точно, що вам снилося, це може означати лише одне: вибраний вами шлях істинно вірний. Так що не варто з нього згортати, шукати якісь інші дороги і сумніватися. Якщо ж ночі ми мучимося від жахів і страхів, варто звернути особливу увагу на любовну сферу нашого життя. У древніх книгах сни цього дня описуються, як ворота у світ нашої сексуальності і справжніх бажань. Але не варто трактувати будь-який образ зі сну лише в контексті фізіологічних процесів. Як раз навпаки, зверніть увагу на свою емоційність і духовність. Якщо уві сні в цей день вас мучать страхи і не залишають негативні відчуття, ймовірно, вам варто попрацювати над своєю розкутістю, стати більш чуттєвим і живим у відносинах з коханою людиною.

Проаналізуйте свій минулий досвід, свої вчинки, перегляньте деякі свої цінності та ідеали. Може, пора нарешті почати робити роботу над помилками, які так понівечили ваше життя і вас самих? Важкі сни в сімнадцятий місячний день — тільки зайвий тому доказ. Щоб сімнадцятий місячний день сприятливий, слід відчути його позитивну енергетику та направити її в потрібне русло. У цьому випадку він запам’ятається як самий незвичайний і щасливий день у вашому житті.


Залишити відгук