Сни в 16 Місячний День — Тлумачення Снів

Незважаючи на те, що повний місяць впливає і на шістнадцяті місячні добу, цей день дуже позитивний буквально у всьому. Сьогодні світом керують гармонія, рівновага, спокій і поміркованість. Дуже важливо зловити цю хвилю і слідувати за нею, щоб не залишитися осторонь і не втратити такий чудовий в енергетичному плані день. Сьогодні все працює на умиротворення. Символи шістнадцятого місячного дня — метелик і голуб — символізують собою душу і легкий перехід з одного світу в інший. Навіть знаком Зодіаку цього дня є Ваги, які прагнуть все врівноважити і привести в стан гармонії: на одній шальці терезів — наша грішна, земна, тілесна сутність, на іншій чаші — наше духовне існування. Все це в будь-якому разі сьогодні позначиться на вашому настрої.

Які рекомендації можна дати для того, щоб шістнадцятий місячний день був наповнений і корисний? По-перше, потрібно знайти всередині себе це рівновага між тілесним і духовним, щоб одне ненароком не переважувало інше. По-друге, робоче завзяття і жадоба фізичної активності повинні сьогодні приутихнуть. Краще зайнятися духовними практиками і медитированием, щоб налаштуватися на шлях духовного пошуку та самовдосконалення. Сьогодні потрібно зробити все можливе для того, щоб ввечері відчути душевний комфорт і гармонію, яка наповнює цей день. Якщо ви цього не відчуєте, швидше за все, десь ви сьогодні зійшли з наміченого шляху і збили чашку ваг свого життя.

Шістнадцятий місячний день ідеальний для самовиховання, причому варто зупинитися на таких загальнолюдських цінностях, як доброта, всепрощення, любов, справедливість, смиренність, лагідність і терпимість. Якщо сьогодні акцентувати свою увагу саме на цих рисах, ви відчуєте себе ніби оновленим, заново народженою людиною, який розлучився з гріховним своїм минулим і відкритий для абсолютно нового життя. Саме в цьому і полягає суть шістнадцятого місячного дня.

не Можна забувати про те, що шістнадцяті місячну добу відчувають вплив повного місяця, так що негативна енергія буде шукати свій вихід, і вам дуже важливо вчасно блокувати її, щоб вона не зіпсувала гармонію цього дня. Згідно з прикметами шістнадцятого місячного дня, категорично забороняється в цей день вбивати птахів. Якщо ви в цей день знайдете на своєму одязі брудна пляма, — це вірний знак того, що у вашому житті, на жаль, далеко не всі так добре, як здається.

Часто сни цього місячного дня бувають віщими. Але іноді вони просто є дзеркалом нашого внутрішнього стану. І вам самим доведеться визначити, який з цих снів ви побачили цієї ночі. Віщі сни, як правило, будуть досить реалістичні. Вам можуть наснитися люди з вашої реальному житті, рідні або колеги. Ви можете опинитися в знайомих вам місцях. До картинок, побаченим у такому сні, в цей день варто прислухатися і спробувати їх зрозуміти. З великою ймовірністю цей сон віщий.

Якщо ж ваші сновидіння будуть сюрреалістичними, містичними або навіть фантастичними, то цей сон не що інше, як віддзеркалення вашого внутрішнього психічного стану, який через сновидіння підсвідомість транслює у вашу свідомість. Тут вам ніякі сонники не допоможуть, спробуйте самі зрозуміти, які риси і проблеми відкриваються вам через такий сон. Якщо ви правильно розберетеся в цих образах, у вас є всі шанси правильно попрацювати над собою, своєю поведінкою і вчинками. А це допоможе вам якісно поліпшити своє життя, позбутися поганих якостей, що заважають жити щасливо.


Залишити відгук