Сни в 15 Місячний День — Тлумачення Снів

П’ятнадцятий місячний день накриє всіх шквалом своєї енергії. Людина буде почувати загострення всіх почуттів і процесів, що відбуваються в ньому. Причому проявляти себе з особливою силою будуть не тільки негативні якості, але й позитивні. Так що тільки від вас залежатиме, якою енергії ви дасте вихід у цей день. Інтуїція досягне свого апогею, і всі передчуття п’ятнадцятого місячного дня мають властивість збуватися в найближчому часі.

не Можна допустити, щоб розум був у владі емоцій, а інакше день загрожує дуже поганими подіями. Контролюйте кожне своє відчуття, яке ви проявляєте на людях, і не давайте негативним емоціям захлеснути вас. Як це зробити? Працюйте над своєю свідомістю: не потрібно допускати чорних, поганих думок, женіть геть песимізм і зневіру і сьогодні нікому не бажайте зла. Пам’ятайте, що все погане бумерангом повернеться до вас. П’ятнадцяті місячну добу — це день боротьби між темрявою (самовпевненість, нетерпимість, гординя, запальність) і світлом (любов, терпіння, смирення). А ареною для боротьби буде ваше серце.

Складність дня буде в тому, що ви самі вирішите, яким стане цей день у вашому житті — темним або світлим. А такі питання ніколи не вирішуються легко. Адже недарма символом п’ятнадцятого місячного дня є Змія отруйна і мудра одночасно, вона гармонійно поєднує в собі смерть і життя, зло і добро, темряву і світло, умертвіння та відродження — причому як моральне, так і фізичне. Крім всього цього, це дуже хитра тварина, та не намагайтеся змагатися з нею в цьому.

Щоб вийти переможцем і зробити цей день позитивним і світлим, рекомендується помірність у всьому: в емоціях, в нестримних почуттях, в їжі. Так що «аскеза» буде цілком прийнятною жертвою сьогодні. Піст, молитва, духовні практики, читання богоугодних книг — ось чим пора зайнятися. Якщо ви приділіть достатньо уваги своєму внутрішньому зростанню, ваші зусилля не пропадуть дарма: все буде тільки на користь.

Вчіться контролювати потоки енергії, які обрушаться на вас сьогодні: адже тільки від вас залежить, в яке саме русло ви його перенаправляти. Не давайте емоціям оволодіти розумом: контролюйте кожен свій крок, кожен вчинок і кожне сказане вами слово. Тільки так ви зможете стати чистішою, благороднішою, духовнішим і вище. Якщо злість і роздратування оволодіють вами в цей день, вони обернуться незабаром проти вас же. Уникайте провокацій, різного роду і спокус. П’ятнадцятий місячний день має свої прикмети. На щастя вважається зустріти на своєму шляху собаку. Зате сваритися і навіть їсти яблука в цей день вважалося не до добра.

Як вже було сказано, інтуїція в цей день буде загострена до межі: відповідно, і ваші сни будуть одкровеннями і прочитанням вашого власного підсвідомості. В цей день нам можуть снитися страшні сни, але можете не турбуватися, вони не збуваються. Сни цього дня є дзеркалом нашого внутрішнього світу, а не віщими картинками, передбачаючими майбутнє. І якщо в реальності ви можете взяти під контроль всі свої дії, то саме в сновидіннях п’ятнадцятого місячного дня ви зможете дізнатися, що саме вами рухає насправді: добро чи зло. Вони, по факту, є не чим іншим, як прихованими рисами нашого характеру. Так що уважно проаналізуйте сни цього дня і зробіть для себе відповідні висновки.

Сни були світлими і приємними, а після них залишилися найтепліші відчуття? Ну що ж, в такому разі можете не сумніватися, що ви перебуваєте на правильному шляху. Якщо ж сон був важким, кошмарним, неприємним, а на ранок після нього залишилися самі похмурі враження, вам варто подумати про те, в якому напрямку ви рухаєтеся. Швидше за все, все не так гладко, як може здатися на перший погляд. переглянете своє життя, врахуйте зроблені помилки і постарайтеся змінити курс свого руху по життю. П’ятнадцятий місячний день — потужний по своїй енергетиці день, який загострює багато почуття. Тільки від вас буде залежати, позитивною або негативною буде ця енергетика.


Залишити відгук