Сни в 13 Місячний День — Тлумачення Снів

Символ тринадцятого місячного дня — колесо, на яке завжди приємно дивитися під час обертання. Воно заспокоює, символізує рух уперед і сприятливі зміни. Саме тому в цей день на душі зазвичай буває затишно і приємно, якщо робити все правильно і гармонійно сприймати ту інформацію, яка спускається нам згори у цей день. Перш ніж рухатися вперед (колесом), доведеться озирнутися назад. Проблеми сьогодні можливі лише з-за своїх минулих помилок, які тепер не дають вам зі спокійною совістю рухатися вперед. Не потрібно зустрічати ці проблеми в багнети: треба радіти, що вони оголилися нарешті, і їх можна виправити. Тринадцятий місячний день дає таку можливість всім, але не всі вміють нею користуватися.

Щоб цей день був на благо, потрібно постаратися зосередитися на минулому: пригадати всі свої погані вчинки, кого образили і що поганого зробили. Подумайте, чи все ви встигли виправити. Якщо ні, тринадцяті місячну добу — самий підходящий для цього день, який дозволяє вам виправити власну карму в кращу сторону, і можна незабаром сильно покаятися в тому, що ви не скористалися тринадцатыми місячними добами собі ж на благо.

Якщо ви відчуваєте, що вашої інтуїції та пам’яті не вистачає, щоб згадати промахи, вчинені вами колись, потрібно налаштуватися на космічну енергію: вона обов’язково посилає в цей день знаки або просто одкровення згори. По них і можна дізнатися про те, що саме потрібно виправити. Це знову дію символу тринадцятих місячної доби. Адже Колесо — це не лише рух, але й центр, зосередження сили і світла. Сьогодні ніби розсувається грань між реальністю і тим, невидимим світом.

Енергетика тринадцятого місячного дня сприяє розкриттю творчих начал у людині. Саме в цей день створюються шедеври мистецтва. Якщо ви ставитеся до розряду творчих людей, обов’язково присвятіть себе улюбленій справі: пишіть вірші, складайте музику, малюйте картини. Предки в цей день займалися тим, що пряли, займалися хлібопеченням і робили круглі талісмани на честь символу цього дня.

Природно, що космічна енергія спробує вказати вам правильний напрямок через помилки минулого в сновидіннях тринадцятого місячного дня. Сни цього місячного дня рідко бувають приємними і легкими. Але тим не менше, вони часто вказують нам те, на що слід звернути особливу увагу на наші проблеми і невирішені завдання. Непогано запам’ятати кожну приснилося деталь, щоб потім, проаналізувавши сон, зробити відповідні висновки і виправити зазначені помилки. Пам’ятайте, що Колесо — це ходіння по колу, з якого потрібно вибратися вчасно. Тринадцятий місячний день пропонує вам піднятися на новий виток розвитку, вирвавшись зі звичного кола справ, вирішити старі проблеми і перестати наступати в життя на одні і ті ж граблі.

Сни в цей період бувають переповнені символізмом, і деколи складно запам’ятати всі картинки. Але постарайтеся бути уважними. Адже те, що вам присниться, може відкрити таємницю вашого підсвідомості. Ці символи пов’язані з нашою здатністю бути відкритими світу і всього нового. Тому якщо ви побачите уві сні те, що це властивість у вас заблоковано, постарайтеся попрацювати над собою. Адже бути здатними пізнавати нове — це одна з основних рис людини, що рухає його вперед, що дозволяє розвиватися, вдосконалюватися і бути конкурентним у нашому динамічно мінливому світі. Тринадцятий місячний день вказує людині, що потрібно виправити, і якщо цього не зрозуміти, наступного шансу вже не буде: ви так і перетягніть за собою вантаж невирішених проблем.


Залишити відгук