Сни в 12 Місячний День — Тлумачення Снів

В цей день не буде енергетичних сплесків, спалахів негативу і проявів темних сил. Однак і буяння фантазії, агресивного напору у справах сьогодні теж немає місця. Це абсолютно гармонійний у всіх відношеннях день, який приносить в душі умиротворення. Своєю гармонією дванадцятий місячний день закликає людину долучитися до центру всесвіту, який втілюється в символі сьогоднішнього дня, чаші Грааля. Цей символ чистоти і духовного самовдосконалення дозволить сосредоточившемуся на духовних аспектах людині осягнути те, що він ніколи не зможе дізнатися в інші дні. Це може бути сенс всього його життя чи пізнання Бога.

Дух — над тілом, матеріальне над духовним: ось девіз дванадцятих місячних доби, які закликають кожної людини звернути свій погляд всередину себе, проаналізувати своє життя, свої прагнення і можливості і зробити відповідні висновки. Саме в такі моменти роздумів і прийде людині осяяння Божественною Істиною. Одкровення може прийти навіть тим, хто вважав себе глухим по відношення до космічної енергії: вона знайде сьогодні будь-якого, хто подбає про своєму духовному самовдосконаленні.

Якщо хтось буде нехтувати цією порадою, буде продовжувати думати і дбати тільки про матеріальне благополуччя, забувши про свою душу, в самому незабаром всі його честолюбні плани впадуть. Адже виснажена і змучена душа не зможе підтримати навіть саме сильне тіло у важкі хвилини.

Щоб користь дванадцятого дня була більш очевидна, прозорою та ефективною, корисно буде захистити себе від будь-якого спілкування, яке може ненавмисним чином розпалити, розгнівати, вивести зі стану рівноваги. Так що цілком доречним усамітнитися, щоб як слід поміркувати про помилки минулого, врахувати їх, прийняти до уваги для майбутніх своїх дій. Подумки можна буде оглянути поглядом своє майбутнє, в якому потрібно бачити виключно позитив і щастя, але щастя насамперед тих, хто оточує людину. Дванадцяті місячну добу не прощають егоїстів, так що енергія буде дарована тим, хто зуміє сьогодні подбати про душу.

Усамітнення передбачає духовні практики, йогу, медитацію, ведення щоденника, молитви. Особливо благотворно вплинуть на дух сьогоднішні сповідь і причастя: адже вони ведуть до чистоти і самовдосконалення — всього того, чого вимагає від людини дванадцятий місячний день. Будь-які добрі вчинки, жалість, прощення, благодійність сьогодні будуть мати успіх і принесуть незвичайні результати. І не можна в цей день провокувати сварки і конфлікти, які перш за все негативно позначаться на ініціатора.

Так як яблуко здавна вважається символом збагачення, є прикмета, що в дванадцятий місячний день, який оберігає людей від гріха, не можна їсти яблука і пити яблучний сік. Потрібно намагатися також нічого не розбити і не розлити — це теж погані знаки сьогодні, як будь-яка скорботу і смуток.

На дванадцяті місячну добу сни часто бувають віщими. Звичайно, свята чаша Грааль не могла обійти стороною сновидіння людини, не залишивши в них свій знак. Сни дванадцятого місячного дня показують людині його помилки, про яких він може навіть не підозрювати. Особливо це стосується розмежування тих двох сфер людського життя, які так протиборствують саме сьогодні: матеріальне і духовне.

Образи, які ми бачимо в сновидіннях у цей день, показують нам, що для нас є справді цінними в житті. Якщо ваш сон в цей день носить суто матеріальний характер, він означає, що саме час зупинитися і згадати про свою загублену душу. Однак не варто радіти і в тому випадку, якщо сон має виключно духовний зміст: пора перестати витати в хмарах, повернутися на грішну землю і досягти гармонії душі і тіла. Тільки душа може вам допомогти в досягненні істини дванадцятого місячного дня.


Залишити відгук