Сни в 11 Місячний День — Тлумачення Снів

Складний і неоднозначний місячний день, подвійність якого позначиться на всьому, що буде сьогодні відбуватися. Розумний, вольовий, благородний, справедливий, хоробрий і гордий Лев може несподівано обернутися жорстоким, лютим, безжальним звіром. Багато людей не зможуть контролювати в собі ці дві сторони і будуть дивуватися власним вибухів роздратування, спалахів люті, які будуть зникати так само раптово, як і з’являється. Енергія розподіляється в цей час дуже нерівномірно: то буде здаватися, що ви можете згорнути гори, то вже через хвилину будете падати від власного безсилля.

Символами цього дня є лабіринт і корона. Той, хто пройде звивистими стежками лабіринту, повні таємниць і неясності, і знайде вихід, знайде в кінцевому підсумку влада — корону. Головне — не заблукати, знайти свою дорогу, слухати інтуїцію, намагатися контролювати неприборкану енергію цього дня. Той, хто виходить з лабіринту — вже не той, що був раніше: він заново народжений, тому що випробування загартували його і зробили сильніше. Ті, хто сьогодні залишиться в лабіринті, можуть залишитися блукати в ньому вічно.

Одинадцяті місячну добу допоможуть знайти себе тільки тим, хто вміє володіти енергетичним потоком і перерозподіляти його самостійно. Тільки так можна впоратися з тим енергетичним вулканом, який зійшов сьогодні на багатьох. У моменти такого обвалу може відкритися істина, яку потрібно запам’ятати і зрозуміти, тому що сплески енергії сьогодні сильні, але дуже короткочасні. Гранична уважність і крайня обережність можуть уберегтися від неправильних рішень.

Енергетичні сплески будуть відчувати на собі не лише люди: тварини будуть відчувати їх, вони хвилюватимуть їх лякати. Так що не варто сьогодні проявляти агресію по відношенню до них і триматися від них подалі. Риболовля та полювання можуть сьогодні закінчитися дуже невдало. Походи в глухі ліси теж рекомендується відкласти.

Постарайтеся направити шквал сьогоднішньої енергії туди, де її катастрофічно не вистачає. Це може бути любов і турбота про близьких вам людей, які напевно потребують вас. Відвідайте їх, зробіть що-небудь корисне, допоможіть їм в якому-небудь справі, яке не складе для вас праці. Другий напрямок, по якому можна направити сьогоднішню енергію, — нереалізовані цілі, які довгий час були у вас всього лише в планах. Саме час вдихнути в них життя, почати втілення, що в кінцевому підсумку принесе тільки позитивні результати.

Якщо ж ви відчуваєте, що не в змозі впоратися з енергетикою одинадцятого місячного дня, спасіння можна знайти в самоті, молитві, медитації — будь духовній практиці. Ніж і вилка сьогодні — уособлення негативу, так що якщо вони впадуть, нічого хорошого від цього чекати не доведеться. Навіть хліб сьогодні не потрібно різати ножем: потрібно просто ламати.

В цей день сни часто бувають віщими. Прокинулася енергетика одинадцятого місячного дня буде діяти насамперед на психіку і підсвідомість, так що в сновидіннях цілком можливі одкровення, яких ви так чекаєте. Сни цього дня можна тлумачити самостійно за тим відчуттям, які у вас від них залишилися. Якщо сон був приємним, радісним, щасливим, у вашому житті все йде так, як треба. Похмурі, темні, незрозумілі сни — свідчення того, що ви заблукали в лабіринті і не можете знайти вихід. Потрібно переглянути власні плани, щоб знайти той єдиний шлях, який виведе вас з глухого кута.

Поганою ознакою буде, якщо у вашому сні ви источаете злий енергію і даруєте неприємності: пора згадати про душу і звільнитися від матеріальної павутини, огорнула вас. Той, хто буде думати про своєму внутрішньому вдосконаленні в одинадцятий місячний день, отримає користь від цього дня, направивши потік енергії в потрібне русло і не втративши самого себе. Прокинулася енергетика одинадцятого місячного дня буде діяти насамперед на психіку і підсвідомість, так що в сновидіннях цілком можливі одкровення, яких ви так чекаєте.

Сни цього дня можна тлумачити самостійно за тим відчуттям, які у вас від них залишилися. Якщо сон був приємним, радісним, щасливим, у вашому житті все йде так, як треба. Похмурі, темні, незрозумілі сни — свідчення того, що ви заблукали в лабіринті і не можете знайти вихід. Потрібно переглянути власні плани, щоб знайти той єдиний шлях, який виведе вас з глухого кута. Поганою ознакою буде, якщо у вашому сні ви источаете злий енергію і даруєте неприємності: пора згадати про душу і звільнитися від матеріальної павутини, огорнула вас. Той, хто буде думати про своєму внутрішньому вдосконаленні в одинадцятий місячний день, отримає користь від цього дня, направивши потік енергії в потрібне русло і не втративши самого себе.


Залишити відгук