День Народження 3 Січня: Знак Зодіаку — Козеріг

Народжені 3 січня енергійні і відкриті, що робить їх неймовірно популярними серед численних друзів і приятелів. Настільки ж працьовитий і відповідальний, як і більшість представників вашого знака, ви, на відміну від них, любите спілкування і веселощі. Серйозність Козерога врівноважується у вас юнацькою енергією і прекрасним почуттям гумору. Ви сповнені ентузіазму і оригінальних ідей, проте прагнення пробувати все нове впливає на поверхневе ставлення до багатьох предметів.

Народжені 3 січня досить розсудливі у ставленні до свого здоров’я та організовують для себе регулярні відвідування стоматолога і терапевта. Однак вони дуже часто жертвують своїм здоров’ям і благополуччям заради роботи. Тому важливо з дитячих років виховати в них потребу в регулярному і повноцінне харчування, здоровий сон і особистої гігієни. Фізичні вправи, в тому числі змагальні та командні види спорту, вітаються. Народилася 3 січня слід побоюватися проблем з алергією і шкірними захворюваннями.

Життя людей, народжених 3 січня, визначається одним дуже важливим якістю: взявшись за що-небудь, вони з першої хвилини і до кінця на всі сто відсотків занурюються » в своє заняття. Їх захопленість практично будь-якою діяльністю, за яку вони беруться, настільки велика, що неможливо собі уявити, щоб вони відволіклися хоча б ненадовго або тим більше кинули своє заняття. Однак подібна відданість справі може створювати їм певні труднощі; наприклад, коли щось не виходить, народжені в цей день просто не хочуть цього визнавати — поразка для них гірше смерті. У тому ж випадку, коли все йде як треба, вони являють собою найбільш надійних працівників, яких тільки можна знайти, — уважних, акуратних, в міру ініціативних. Їм не нудно виконувати навіть найпростіші доручення в основному внаслідок властивого їм почуття відповідальності. Народжені 3 січня ніколи не будуть намагатися взяти на себе якомога менше обов’язків, вони прекрасно знають, що зробити так — значить просто перекласти частину своїх функцій на інших, що не сумісно з принципами їх.

Знак Зодіаку 3 Січня — Козеріг

Стихія Знака: Земля. Ваш знак Зодіаку відноситься до групи Земних знаків, які виділяються наступними якостями: обачність, сумлінність, ясність, дисципліна, професіоналізм, відданість, незалежність.

Планета Управитель: Сатурн. Відповідає за бажання підпорядкувати всі правилами і розпорядком. Сатурн сприятливий для професій у сфері будівництва, а також для суддів. Планета у вигнанні – Місяць. Несе відповідальність за нестачу почуттів, а також невміння емоційно співпереживати.

Козеріг — знак зодіаку в народилися 3 січня, і він дарує своїм підопічним силу волі й уміння не кидати розпочату справу на півдорозі і завжди, що б то ні стало наполегливо йти до фінішу. Народжені 3 січня – натури у вищій мірі захоплюються, інший світ перестає для них існувати, коли вони займаються улюбленою справою. У них завжди безліч незвичайних ідей, які вони намагаються втілити в реальність. На жаль, іноді такий підхід викликає неглибоке знання багатьох областей діяльності і предметів: тобто поки ці люди захоплюються однією ідеєю, вони опановують одну область знань, потім другу, третю і так далі до нескінченності. Вузьких фахівців, що народилися 3 січня, як бачимо, не вийде.

В захопленні вони здаються одержимими і повністю втраченими для інших сфер життя. Вони готові не їсти і не спати, щоб безперервно займатися улюбленою справою. Така одержимість може і завдати шкоди. Справа в тому, що ці люди не люблять і не вміють програвати. Вони не вірять у відсутність належних результатів або програш, навіть коли всім іншим він вже очевидний. Можуть працювати над вже марним контрактом і проектом з рідкісних впертістю, аби тільки не приймати того факту, що треба відступити, що вони програли.

Народжені 3 січня часто бувають дуже вперті. В той же час вони чудово вміють переконувати оточуючих у власній правоті. Тим, хто про що-небудь з ними домовився, як правило, буває важко, а часом навіть і неможливо відмовитися від взятих на себе зобов’язань. Народжені в цей день здатні звалити на плечі інших непосильну ношу, змусивши їх у що б то не стало виконати дану обіцянку. Для цього вони здатні використовувати якісь приховані способи «закручування гайок», іноді гумор або навіть відверту лестощі, в залежності від того, чим можна спокусити об’єкт уваги. Незважаючи на подібний нюанс, в тому, що стосується роботи, їх рідко можна звинуватити в корисливому використанні інших в своїх особистих цілях, так як відданість народжених 3 січня своєї організації або справі знаходиться поза досяжністю. Народжені 3 січня не мають нічого проти того, щоб перебувати на лінії вогню. Вони можуть проявляти відкриту агресивність, якщо їх провокують, однак у всьому іншому вони будуть уникати конфліктів, вести себе чемно і пристойно в усіх відношеннях.

Народжені в цей день виглядають навченим життєвим досвідом, і ця досвідченість надає їм деякий чарівність, так як дійсно заснована не тільки на знанні, отриманому з книг, і вміння його використовувати, але і містить в собі якусь частку «уличности», життєвості. Незважаючи на те що вони ніколи не проти поговорити на піднесені теми, в їх діях завжди присутній чисто земна практичність. Вони, як правило, завжди надають вибір іншим — робити щось в хороших умовах чи ні, але зроблено це «щось» має бути обов’язково, відмовитися від їх прохання неможливо. В силу таких якостей, як сильна воля, наполегливість і здатність переконувати інших, народжені 3 січня в деяких ситуаціях можуть бути просто нестерпними. Їх наполегливість здатна викликати в оточуючих цілком зрозуміле роздратування, яке буде наростати, заважати спілкуванню і з часом, можливо, навіть виллється в неконтрольовані спалахи гніву з обох сторін. Хоча, треба зауважити, що першою втрачає терпіння, як правило, протилежна сторона.

Народженим 3 січня властивий дуже високий рівень самоконтролю, що є однією з причин їх перемог у більшості конфліктних ситуацій. Дуже часто вони роблять вигляд, що капітулюють, збираючи насправді сили для вирішальної битви у більш зручних для них умовах. Навряд чи ви коли-небудь дочекаєтеся від них визнання остаточної поразки в тому, що їх дуже цікавить. Народилася 3 січня варто звернути увагу на те, щоб не занадто підпорядковувати свою індивідуальність колективним інтересам. Їм корисно обрати таку професію, за якою вони мали б можливість поставити свою особисту печатку на все, що вони роблять, і гармонійно поєднувати особисту свободу з боргом в розумних пропорціях. Духовні цілі також не повинні бути винесені за рамки цього рівняння або пожертвувати в ім’я виконання роботи за будь-яку ціну.

Чоловік Козеріг — народився 3 Січня

Чоловіки, народжені 3 січня — володіють наступними властивостями: такий кавалер — амбіційна, наполеглива, передбачливий, що володіє почуттям гумору. Чоловіки цього знака Зодіаку не здатні визнавати свої помилки і поразки, для них це стрес, важке моральне страждання. Вони занадто вперті з одного боку, але з іншого — чудово вміють зарядити своїми ідеями колег по роботі, хоча і використовують найчастіше при цьому, не зовсім чесні методи.

Чоловіки, народжені під знаком Козерога, що часто опиняються на передній лінії вогню, що їх зовсім не лякає, адже їх вроджена агресивність дозволяє йти в атаку і своїм напором досягати життєвого успіху. Однак не варто думати, що цей чоловік так діє завжди, спочатку він спробує домовитися, знайти компромісне рішення, а вже якщо не вдасться домовитися, діє напористо і жорстко.

Жінка Козеріг — народилася 3 Січня

Жінки, що з’явилися на світ 3 січня, характеризуються такими гранями темпераменту: така дама — щира, обережна, економна. Люди, народжені 3 січня під сузір’ям Козерога, як правило, мають високий рівень самоконтролю, що в певних ситуаціях допомагає їм здобувати перемоги там, де, здавалося б, неможливо отримати позитивний результат.

Ця людина не любить працювати індивідуально, в більшій мірі він любить колективну роботу, яка часто займає в його житті чи не головне місце. Козеріг, буквально розчиняється в своїй роботі, але щоб йому зберегти свою ідентичність, необхідно вибирати ті професії, які могли б поєднувати у цієї людини — особисту свободу і його почуття обов’язку.

День Народження 3 Січня

3 січня — про що розповість ваша дата народження? Люди, народжені 3 січня знак зодіаку Козеріг, концентруючись на ділі, повністю йдуть в нього, не в силах відволіктися хоч на секунду. У цей момент будь-які перешкоди викликають у них гостре роздратування. У разі виникнення якої-небудь невдачі вони воліють її ігнорувати, оскільки категорично не сприймають поразки. Що автоматично виключає прийняття чиєї-небудь допомоги. Якщо ж справа просувається як треба, вони перетворюються в дивно виконавчих і уважних працівників, які піклуються про його успішне завершення.

Люди, народжені 3 січня знак зодіаку Козеріг, мають непоступливий і впертий характер. При цьому вони здатні переконати будь-кого у власній правоті. До кожної людини вони вміють знайти підхід, натискаючи на його слабкі місця, звертаючи все в жарт або безсоромно розхвалюючи його кращі якості, змушуючи його танцювати під свою дудку. Навіть, якщо їх співрозмовнику така задача не по силам, їх це не зупиняє.

Участь у конфліктах і лютих суперечках підбадьорює людей, що народилися 3 січня знак зодіаку Козеріг, і надає їм потрібну дозу адреналіну. Вони завжди відповідають на провокацію подвійно посиленою агресією, але ніколи першими не починають військові дії. У звичайному спілкуванні вони досить ввічливі і попереджувальні. Хоча їх зовнішність говорить про їх искушенности в життєвих проблемах і досить багатому досвіді, набутому не у вищих навчальних закладах, а десь на задвірках суспільства і у вуличних бійках.

Люди з датою народження 3 січня знак зодіаку Козеріг, цілком здатні підтримати розмову на піднесені теми і проявити свої пізнання в мистецтві і літературі, але у своїх вчинках завжди керуються суто прагматичними і матеріальними мотивами. У їх співрозмовників є вибір — виконати доручену їм справу добровільно і з наданими зручностями, або вимушено, не даючи на те своєї згоди. Результат все одно буде один, оскільки їх прохання проігнорувати не представляється можливим.

Така риса характеру людей, народжених 3 січня знак зодіаку Козеріг, в поєднанні з їх незаперечним авторитетом і сильним непохитним характером робить їх часом досить нестерпними суб’єктами. Непробивна самовпевненість і наполегливість, що межує з настирливістю, може призвести до негативної реакції співрозмовника, яка, накопичуючись, може викликати вибух неконтрольованих емоцій і початок збройних дій з обох сторін. Причому першим втрачає контроль над собою опонент, оскільки люди з такою датою народження мають залізну волю, що дозволяє їм тримати себе в руках в будь-яких ситуаціях. Це якість, що допомагало їм вижити в своєму темному минулому, забезпечує їм перемогу і в цивілізованому світі. Навіть у здавалося б зовсім безнадійних ситуаціях з явно невдалим результатом, вони лише зроблять вигляд, що відступили, в реальності збираючись продовжити конфронтацію в більш зручний момент. Остаточно визнати свою поразку вони органічно не здатні.

Людям з датою народження 3 січня знак зодіаку Козеріг, небажано працювати в колективі. Їм потрібна свобода і незалежність у прийнятті рішень. Вони потребують можливості коригувати свій робочий графік у відповідності з власними інтересами і особистим життям. При цьому не потрібно забувати про духовні цінності, відсутність яких може призвести до повної деградації особистості.

Любов і Сумісність

Схильні відсувати любов на другий план, віддаючи перевагу роботі. Народжений 3 січня Козеріг, завжди буде дорожити своєю другою половинкою, і вірний їй, він розділить радості, смутку і печалі, як і погляди на життя свого партнера. Він людина високих моральних принципів, стабільний і надійний.

Народжені 3 січня чоловіки і жінки знака Зодіаку Козеріг, повинні зосередитися на пошуку своєї долі серед тих людей, хто з’явився на світ під знаками — Риби, Скорпіона і Діви. Непогані варіанти на будівництво щасливої родини у Козерога є і Водолієм, Тельцем і Козерогом — хороші шанси на вдалий шлюб, хоча і потрібно буде звикнути. Варіантів з Овном, Левом, Стрільцем у Козерога практично немає, вони живуть на різних орбітах, як і Вагами і Раком, відразу ж виникне непорозуміння та розбіжності, в самих різних питаннях.

Робота і Кар’єра

Ці люди добре вміють керувати і підкоряти своїй волі оточуючих. Якщо ви їм щось пообіцяєте, то доведеться тримати слово, вони простежать за цим особисто з властивим їм впертістю. У хід підуть усі засоби переконання: іронія, лестощі, тиск. При цьому їм не важливо, як змінилися обставини і чи можете ви на даний момент виконати те, у що впряглися. Іншими словами, вони недостатньо гнучкі, не знають поблажливості і люблять настояти на своєму. Однак використовувати в особистих цілях цю рису свого характеру їм не дозволяють суворі принципи, так що можна не побоюватися зловживання службового становища народилися 3 січня. Благо фірми і справи – найважливіше для цих людей. В цілому ж ці люди неконфліктні, але на провокації відповідь і постояти за себе у разі потреби здатні.

Вони практичні, у них багатий життєвий досвід, часто досить цікавий, але філософські розмови вони теж люблять. Іноді впертість і прагнення нав’язати всім свою волю робить цих людей неприємними. Вони можуть бути занадто настирливі, вибиваючи потрібне обіцянку щось зробити – іноді це може закінчитися скандалом. Нерви можуть підвести і в народилися 3 січня, але частіше не витримують їх «жертви». З конфліктів вони майже завжди виходять переможцями завдяки тому, що відмінно себе контролюють і прораховують кожен свій крок. Ці люди – знавці тактики, вони можуть прикинутися, що здаються, зібрати сили і знову піти в наступ. Пам’ятайте, що по-справжньому вони не здаються майже ніколи.

Здоров’я і Хвороби

Алергія і захворювання шкіри – ось найбільш ймовірні хвороби людей, що народилися 3 січня. В цілому ці люди займаються своїм здоров’ям, розуміючи, що без нього вони не зможуть займатися роботою або улюбленою справою, вони час від часу відвідують лікарів для профілактичних оглядів.

Якщо ви не забули, який знак зодіаку 3 січня, то розумієте, що і ці люди можуть забутися, захопившись роботою, і принести в жертву їй і своє особисте життя, і здоров’я. Це можна виправити тільки своєчасним вихованням, орієнтованим на потребу в здоровому способі життя: збалансоване харчування, дотримання гігієнічних норм, режиму дня, достатньої кількість годин сну і відпочинку. Заняття спортом і зарядка вранці тільки допоможуть зміцнити здоров’я і додадуть енергії для трудових подвигів.

Доля і Удача

Вібрації цього дня такі, що посилюють всі негативні властивості натури. В цей день народжуються агресивні, самолюбивые, амбітні люди з погано уживався характером. Вони незалежні, завжди мають свою думку, люблять сперечатися, доводити свою правоту, навіть у тому випадку, її самі розуміють, що неправі. Ніколи не зізнаються в тому, що зробили помилку. Незважаючи на те, що природа наділила різноманітними талантами, вони не можуть повною мірою реалізувати себе, тому що не вміють ладнати з людьми. У будь-якій справі, в будь-якому колективі завжди наживають собі ворогів, заздрісників. Навколо них постійні інтриги, сварки, плітки. Люди не люблять з ними спілкуватися і часто їх уникають, у зв’язку з цим народжені в цей день не можуть реалізувати багато свої плани.

Поради Козерогам, Народженим 3 Січня

Які якості варто в собі виробляти цим людям? Перш за все, їм потрібно навчитися цінувати і свої особисті інтереси, намагатися не обмежувати їх заради справ своєї фірми. Можна вибрати роботу з достатнім ступенем самовираження і творчої свободи, щоб дозволити своєї особистості залишати сліди на всьому, що складає їхнє життя.

Таким чином обов’язок і особисті інтереси не будуть обмежувати один одного. Також не варто забувати про духовність і вищих прагнення людської душі. Робота і особисте життя не повинні повністю витіснити духовне. Не чекайте від всіх такою ж відданості справі, яку ви демонструєте. Визнайте і поважайте різницю в людях.


Залишити відгук