Сни в 1 Місячний День — Тлумачення Снів

Перший місячний день відкриває цикл, який означає нову главу в книзі життя. Те, про що ви будете думати сьогодні, вам доведеться реалізовувати протягом усього місяця. Цей день дуже важливий для того, щоб правильно запланувати поточні справи на найближчий час. Залишите цей день порожнім — виявиться марним і весь місячний місяць.

Перший місячний день завжди світлий і чистий, так що і ваші думки повинні уподібнитися йому. Намагайтеся думати тільки про хороше, щоб не впустити у своє життя негатив. Якщо в голову закрадутся погані, чорні думки, від них потрібно негайно звільнятися щоб уникнути їх швидкого втілення в життя. Не можна в цей день нікому бажати зла: воно обернеться проти вас.

Символом цього дня вважається лампада, яка знаменує собою духовне очищення від усіх своїх гріховних помислів і початок нового життя — нового місячного циклу. Скиньте з себе непотрібний вантаж попередніх помилок і недоліків, щоб більше до них ніколи не повертатися. Згадавши біль і образи минулого, саме час пробачити все і залишити. Звільнившись від непотрібного минулого, ви тим самим чистите собі дорогу вперед.

Прекрасним проведенням часу в цей день стане медитація. Непогано посидіти біля каміна і подивитися на вогонь, який заспокоїть, налаштує на потрібний лад, умиротворит. Якщо немає каміна, запаліть свічки. Вогонь — символ внутрішнього очищення, спокою і любові.

Сни, які ви бачите в перший день, вважаються віщими, але тільки при правильному тлумаченні та правильному підході до них. Не варто судорожно шукати в соннику всі предмети, які вам приснилися у цей день. Підійдіть до цього питання вибірково. Про поганих снах краще відразу забувати і не чіплятися за них, так як вони мають властивість впливати на ваш настрій і на ваше самопочуття весь місяць. Не контролюючи свою свідомість, ви будете постійно повертатися в думках до поганого сну, не предвещающему нічого хорошого. Це знизить вашу працездатність, зіпсує настрій і погано позначиться на спілкуванні з оточуючими. Так що не варто на них зациклюватись.

Краще зосередитися на тих світлих, приємних образах, які ви побачили в своєму сні. Вони будуть формулювати правильний образ думок і позитивний настрій на новий цикл. У перший місячний день ви повинні закласти той фундамент, який будете добудовувати до логічного завершення весь місяць. Відмовите потоку негативних почуттів і думок — жодна справа у поточному місяці не буде мати успіху. А налаштовані на потрібну хвилю — і все буде сперечатися у ваших умілих руках. Щоб сон у цей день був приємним, і ви змогли добре відпочити, постарайтеся лягти спати раніше.


Залишити відгук