Сонник Зірки — до чого сняться ?

Зірки уві сні символізують вищу волю, вище знання. Якщо в сновидінні ви спостерігали за тим, як падала зірка, це прекрасний знак. Ваші найпотаємніші надії і бажання, на виконання яких ви навіть не сміли сподіватися, стануть реальністю; доля приготувала вам щасливу долю. Безліч падаючих зірок сниться до сильного граду, який коли-небудь знищить під корінь все сільськогосподарські посіви. Людство змушене буде голодувати цілий рік.

зі сну червоні зірки — це кремлівські зірки. Коли-небудь у Росії стане правителем великий чоловік. Він не тільки підніме країну з руїн, але і перетворить її в найвпливовіше і могутню державу у всьому світі. Побачили себе летять до зірки — можливо, коли-небудь ви полетите на іншу планету у складі космічної експедиції. Такий сон може пророкувати відкриття життя на іншій планеті. Бачити зірки серед білого дня — це вірна прикмета того, що в майбутньому біля керма влади стануть гідні люди, які доб’ються остаточного миру між усіма державами і повної згоди народів. Сновидіння такий сон відвідує перед знайомством з авторитетними особистостями.

Наснилося велика кількість маленьких зірочок є передвісником отримання звісток з США. Такий сон може пророкувати, що події, які відбудуться в цій країні, потрясуть буквально весь світ. В даному випадку безліч маленьких зірочок — це розташовані на американському прапорі зірки, які є символом штатів США. Побачити, що з неба раптом зникли всі зорі, — такий сон повідомляє про масштабну космічної катастрофи, якій судилося відбутися в дуже віддаленому майбутньому. Винуватицею стане разрушившаяся планета Фаетон, уламки якої створять реальну загрозу для безлічі планет.

Бачити відображення зірок у воді — знак великого відкриття невідомої планети, населеною живими істотами, схожими на людей. Для сновидця сон означає велике відкриття в тій області знань, де він компетентний. Яскрава зірка сниться до відкриття зірки, порівнянної з Сонцем, і саме вона в далекому майбутньому буде освітлювати Землю. Відчуття холоду, вихідного від зірки, — це знак вічної зими на Землі. Швидше за все, прийде епоха, коли на кілька тисячоліть Земля опиниться в крижаному полоні. Приснилося небо з єдиною, але дуже яскравою зіркою — значить, через десятиліття ваша доля виділиться на тлі інших і придбає значимість, яку можна порівняти з відкриттям нової планети.

Сильний зорепад сниться до того, що свій задум ви зумієте реалізувати ще дуже нескоро, по закінченні багатьох років. Опинитися на місці падіння зірки — сон до катастрофи, яка дуже багатьох людей застане зненацька. Відкриття нової зірки повідомляє, що через десять місячних циклів з вами станеться подія, яка надасть сильний вплив на вас. Вивчати зоряну карту і відзначати на ній маршрут подорожі — сон з таким сюжетом є знаком розвитку екологічної кризи та збільшення темпів міграції з територій, що становлять особливу небезпеку.

Якщо вам присниться, що ви бачите яскраві, чисті і ясні зорі, то чекайте змін на краще у вашому положенні. Сон про них передбачає отримання радісних звісток і щастя. Чим більше зірок побачите, тим більше щастя чекає на вас. Однак це станеться не відразу. Бізнесменам такий сон пророкує хороший дохід. Якщо ви збираєтеся в дорогу, то вона закінчиться успішно. Зоряні знаки (зодіакальні) бачити в сні — вказівка часу важливих змін у вашому житті. Сузір’я, побачені вами уві сні, — це підказка, яка стосується відповіді на питання, який ви весь час самі собі ставите. Постарайтеся розгадати — і, можливо, у вас з’явиться впевненість у собі.

Вважається, що зимові зірки бачити погано, так як це означає печаль, закінчення відносин, невдачі в справах. Тьмяні або зникаючі на ваших очах зірки пророкують великі втрати, смуток, печаль. Іноді такий сон може передвіщати смерть для жебраків або хворих. Такий сон пророкує користь шахраям, яким вдасться приховати свої проступки від інших. Таємниче мерехтіння зірки бачити в сні — знак того, що скоро з вами трапиться щось незвичайне або вас чекає швидкоплинне захоплення або радість. Ловити, збирати, хапати зірки у сні — знак того, що вам вдасться провернути вигідну справу. Хворим сон пророкує щасливе одужання від небезпечної хвороби, злочинцям — дострокове звільнення з ув’язнення.

Ковтати зірки у сні — до смерті або великих неприємностей. Такий сон тільки магів і астрологів віщує добре. Якщо вам присниться, що ви бачите зірки у себе в кімнаті на стелі, то чекайте смерті господаря цього будинку, або ж іншої напасти, яка нівечить і знищить цей будинок. Зоряна Всесвіт у сні — передвісник катастроф, великих лих та катаклізмів. Падаючі зірки уві сні пророкують смерть людини або повне розорення, які будуть сприйматися, як смерть. Висхідні зірки бачити — до звільнення від печалей, духовного відродження, успіху в новій справі або поповнення в родині. Згасаючі — знак закінчення чогось (періоду у житті, щастя, любові, справи). Сон, у якому ви побачили, що одна зірка впала, а інша слідом зійшла, означає, що після смерті близької людини його спадкоємець займе місце батька. Зірка, що падає вам в руки, означає швидке виконання заповітного бажання.

Бачити уві сні ясні блискучі зірки — прекрасний сон, що передвіщає щастя та доброго здоров’я, процвітання. Зірки були тьмяними і багряними — нагрянуть нещастя. Спалахнула або падаюча зірка повідомляє про майбутню смутку і тузі. Побачити в сні зірки, які таємничим чином спалахували і гасли, — такий сон означає, що у вашому житті незабаром відбудуться зміни і події, які будуть відрізнятися такий же таємничістю і загадковістю. Зірка впала у сні прямо на вас, — означає, важка втрата очікує ваше сімейство. Якщо приснився цілий зорепад, це говорить про те, що вашу сім’ю може очікувати тривала низка серйозних неприємностей. Обертання зірок навколо Землі сниться до глобальних катастроф і взагалі важких часів.

Побачити на якомусь людині сяючі зірки — хороший сон: за ним може слідувати добра звістка, вигідну подорож або процвітання в цілому. Побачити на кому-небудь тьмяні зірки — це означає, що в будинок цієї людини прийде біда. Сяючі зірки в будинку — це знак небезпеки для глави сімейства. Якщо побачили серед зірок комету, чекайте хороших звісток.

Зорепад сниться до занепаду якогось знатного будинку. Якщо зірки уві сні падали прямо через дах будинку, це означає, що це житло або загине від пожежі, чи буде назавжди залишено господарями. Приснився людина, що робить з якого-небудь матеріалу зірки, — значить, ваші справи будуть просуватися вперед з серйозними успіхами.

Побачити зірку в небі — хороший знак, духовному піднесенню, злету душі. Падаюча віщує печаль і недовгі сльози. Як геометрична фігура зірка є символом енергетичного тяжіння егрегорів (національних і державно-територіальних об’єднань). Вас затягли їх стереотипи, і ви потрапили в рабство: чотирикінцева — японський; п’ятикутна — радянський; шестикутна — єврейське; семіконечние — американське, індіанське; восьмикінцева — арабське, єгипетське; многоконечная — китайське, філіппінське; з місяцем — мусульманське; в виньетках, спіралях — рабство нових релігій і сект типу муна, бахаї.

Побачити в сні зірку, яка падає — ознака того, що заповітна й довгоочікувана мрія стане дійсністю. Зорепад — це ознака «білої смуги в Вашого життя. Будь-яка Ваша задумка буде вдалою і прибутковою. Летіти до зірки — значить мати в реальному житті спокій, умиротворення і спокій. Якщо ви уві сні побачили на небі зірки серед білого дня, то в реальному житті ви дуже щаслива людина, тому що вам опікуються вищі сили. Доля нагородила вас кількома ангелами-охоронцями, які невпинно стежать за вами з небес.

Якщо вам сняться яскраво виблискують зірки, це означає, що ви будете щасливі в любові. Проте тьмяні або багряні зорі віщують самотність, а дівчатам – безшлюбність. Падаюча зірка – знак смутку і печалі, спричинену розлукою з коханим. Якщо зірка впаде на вас, ви переживете втрату коханого (коханої). Таємниче спалахуючі зірки, які тут же гаснуть, обіцяють дивні події, які, можливо, принесуть у ваше життя любов і віддані відносини.

Зірка входить тобі в груди — народиться шляхетний син. Падає зірка — буде хвороба, проблеми на роботі. Зірки рядами на небі — господар обдарує слуг і підлеглих. Тримаєш сузір’я в руках — велике багатство і знатність. Пролітає метеорит, але не падає на землю — віщує зміну місця проживання, Проїжджаєш по Небесам, перебираючи зірки — займеш посаду міністра або високопоставленого керівника.

Побачити на небі якесь сузір’я — такий сон означає, що вам вдасться прийняти правильне рішення, коли ви потрапите в скрутну ситуацію. У вашому сні їх було відразу кілька або багато — це добрий знак: ви будете вести себе розумно і осмислено. Це неминуче приведе вас до благополучного життя, в якій ви будете забезпечені і цілком успішна, якщо тільки не захворієте на зіркову хворобу.

Сузір’я сниться до того, що, сподіваючись зробити вам приємне, вам натовпом нагрянуть друзі. Незважаючи на те, що ви будете готові до їх приходу (адже про візит вам скаже сон), постарайтеся цього не видати, так як ваші друзі розчаруються з-за невдалого сюрпризу: вони сподіваються побачити ваше здивоване обличчя. Відзначимо, що число зірок у вашому сні буде безпосередньо пов’язане з кількістю гостей.

Зірки означають з погляду Ін-се людини негативність, оскільки вони нерідко сприймаються в якості орієнтирів по ту сторону реальності, які спотворюють реальність «тут і зараз». Образ зірок може нести в собі значення символічного звільнення від земних проблем, обмежень і колізій, так сказано в соннику з приводу цього сну.

Зірка – Винагорода, підвищення по службі; духовний прогрес. Багато яскравих, нічних зірок до слави, досягнень. Вдень бачити зірки — високе заступництво. Тьмяна, самотня або падаюча зірка — смерть відомого або близької людини, хвороба матері, коханої жінки.

Яскраві зірки означають, що попереду у вас багато щастя, віддана любов; тьмяні — сон до небезпеки; вечірні — до марною любові; орденські зірки — до дурості; снилися одна, дві зірки — отримаєте радісні новини.

Бачити уві сні зірки різноманітного розміру — сварки між близькими й кревними людьми. Однакові зірки — грошова прибуток. Якщо уві сні зірки кружляють над Вами — це ознака довгого подорожі.

Зірки уві сні говорять про те, що скоро на шляху виникнуть безліч проблем, але так само не дивлячись на все це, заповітне бажання буде виконано.


Залишити відгук