Сонник Звіринець — до чого сниться ?

Сновидіння, в яких фігурує звіринець, нерідко пов’язані зі снами про музеї. У зоопарку можуть жити не тільки абсолютно реальні тварини, але і абсолютно незвичайні персонажі — родичі, колеги по роботі, колишні кохані та ін. Крім того, ви можете бути не спостерігачем, а виставленим для споглядання екземпляром.

У сні публіці показували інших, а не вас — ви можете відчувати, що ці люди заслуговують того, щоб їх утримували під замком, а можете думати, що вони залучають до власних персон надто багато уваги. Напоказ виявилися виставлені ви — може з’явитися відчуття ненормальності вашому житті в якій її сфері і того, що тепер вона виставлена для критики на суд громадськості.

чи Було у вас у сні відчуття, що хтось з оточення тримає вас в клітці або постійно на увазі? Може бути, вам ніяково з-за набутою специфічної слави. Ще значення снів, де сюжет розгортається в зоопарку, може мати відношення до дитячих спогадів, тривог, пов’язаних з екологією, а також до одержимості пригодами.

Під час прогулянки по зоопарку вам довелося побачити невідомих звірів — наяву чекають зустрічі з цікавими людьми. Вони дадуть вам дуже цінну пораду, можуть допомогти у реалізації ваших планів. Якщо в клітках зоопарку в сновидінні чомусь знаходилися люди, це говорить про ваших мизантропических схильностях. Більшість людей у вашій виставі є просто тупоголовим стадом, яке здатне тільки на ниці інстинкти. Але що в такому разі можна сказати про вас, про ваш відміну від маси? Вже не вища це освіта і хороші доходи? А вам ніколи не приходило в голову, що цим людям просто пощастило набагато менше, ніж вам, і що, за великим рахунком, вони не заслуговують презирства, а співчуття? Проявіть об’єктивність і пам’ятайте, що по-справжньому розумна людина ніколи не буде виробляти подібний порівняльний аналіз, свідомо знаючи, що результати будуть на його користь.

Приснилося відвідування звіринця — значить, вже скоро на вас обрушиться маса неприємностей. Перебуваючи в ньому, зустрітися з ворогом, — такий сон означає, що наяву вам належить сутичка не на життя, а на смерть. Побачили, як з нього втекли мешканці, — значить, ваші пристрасті візьмуть над вами верх, спричинивши тим самим у вир проблем. Жити в звіринці — сон говорить про те, що ви надзвичайно незадоволені власним оточенням і зробите все, щоб його поміняти.

Звіринець – символічне значення стримуваних інстинктів. Більш детальна інтерпретація пов’язана з образом конкретної тварини, який поміщений в клітку. Дивіться тлумачення за назвами конкретних тварин.

Відвідування зоопарку — це ознака несерйозного сприйняття вами союзу з партнером. Ви приписуєте йому недовговічність і неміцність і не впевнені, що коли-то перетворитеся в гармонійну пару.

Відвідувати звіринець у сні — до несерйозного сприйняття відносин з близькою людиною. Вам здається, що ваша зв’язок приречена на провал і не триватиме довго.

Звіринець зі звірами – контрольовані інстинктивні спонукання; хвилювання, тривоги. Звірі – власні вади, пристрасті.

Відвідувати звіринець у сні – до багатьох неприємностей в найближчому майбутньому.

До зустрічі з небажаними людьми.


Залишити відгук