Сонник Сверблячка — до чого сниться ?

Якщо уві сні все тіло свербить і свербить — цей сон означає, що Ваші справи йдуть не зовсім так, як хотілося б, і тому Ви постійно нервуєте. Якщо Ви бачите людину, покритого коростою і постійно расчесывающего її — це віщує зустріч з людиною, який вразить Вас своєю привабливістю. Якщо Ви купуєте мазь, яка допомагає від сверблячки — Вас поставили в скрутне становище, але Ви знаєте кілька варіантів виходу з цієї ситуації. Якщо Ви відчуваєте, що у Вас свербить покусана комарами шкіра — Ви опинитеся в центрі уваги, але Вам це швидко набридне і викличе неприязнь. Якщо Ви відчуваєте свербіння, але не знаєте, в якому місці — значить, Вам доведеться продемонструвати свої сексуальні здібності в повній мірі.

Свербіж сниться до здійснення серйозної помилки вже найближчим часом. Швидше за все, вона буде стосуватися особистого життя. Потім ви відчуєте гостру потребу у виправленні її наслідків, але буде вже занадто пізно. Бачити, як свербіж мучив іншої людини, — такий сон означає, що один поділиться з вами подробицями з життя вашого спільного знайомого, і ви відчуєте величезна спокуса розповісти цю інформацію кому-небудь ще. Але робити цього не варто, щоб не накликати на свою голову неприємності.

Побачити в сні, що Ви намагаєтеся уникнути контакту з людьми, страждаючими від сверблячки, означає, що Ви боїтеся невдачі у важливій справі. Сон передвіщає Вам успіх в початому Вами починанні. Якщо уві сні Вас мучить свербіж (короста) — це пророкує, що Вам доведеться чинити опір грубому тискові. Молодій жінці цей сон передвіщає, що вона потрапить у погану компанію. Свербіти уві сні — передвісник неприємностей.

Хто побачить у сні, що чухає своє тіло через свербіння без гною і крові, той буде піклується про стан своїх близьких і за них його наздожене стомлення і втома. А якщо на ньому будуть гнойчики і болячки, то він придбає багатство через великі турботи, тривоги і важка праця. А якщо він почухає і ранить себе, то він придбає багатство через скорботу і печаль.

Якщо Вам сниться, що у Вас свербіж, — це щасливий знак, що передвіщає Вам труднощі і неприємності в справах і любові. Ви можете одружитися з людиною дратівливою, постійно перебувають у неспокійному настрої; швидше за все для Вас складуться несприятливі обставини і Ви довго будете нещасні.

Відчувати його в сні — до грошей або сварці з-за них. Свербіти у сні означає, що ви опинитеся в скрутному становищі. Але якщо уві сні у вас свербить одне і те ж місце, той сон вказує вам, що ви повинні проявити терпіння, якщо хочете, щоб ваші плани здійснилися.

Свербіти від постійного свербіння в сні — ви дуже знервовані, вам потрібно заспокоїти нерви. Бажана зміна обстановки. Подбайте про своє здоров’я.

Якщо у сні вам здається, що у вас щось свербить, то такий сон однозначно і незмінно віщує грошову прибуток.

До грошей, чим сильніше, тим більше грошей.

Отримаєте якісь гроші.

До грошей.


Залишити відгук