Сонник Зов — до чого сниться ?

Чути своє ім’я, промовлене у сні незнайомими голосами, означає, що Ваші справи опиняться в ризикованому стані, але чужі люди допоможуть Вам. Чути голос друга або родича — означає хворобу когось із них. Закоханим, почула голос свого коханого, слід звернути увагу на це застереження: можливо, вони були уважними один до одного. В іншому випадку їм загрожує розлука з-за сварки.

Чути голос померлого — застереження про Вашої власної хвороби або якісь неприємності. Цей голос — ехо, возвращающееся з майбутнього до Вашого розуму, який сприймає голос свого предка через ту свою частину, де залишається пам’ять про нього. У кожної людини якась частина розуму залишається незмінною, передаючись в родині від покоління до покоління.

Поклик у сні — попередження про небезпеку, спроба привернути вашу увагу до накопичених проблем. Ваше ім’я, вимовлене голосом близької людини уві сні — знак швидких звісток про те, що він потребує вашої допомоги, або ж йому погано без вас. Якщо вам присниться, що вас кличе незнайомий голос, то допомога прийде, звідки ви не очікуєте. Голоси мертвих, кличуть вас у сні — знак небезпеки. Те ж саме означають неприємно звучать голоси, що кличуть вас уві сні.

Почути поклик невідомого людини — такий сон означає, що вам загрожує небезпека, що виходить від людей. Кликав жива людина — значення залежить від того, хто саме, в якій конкретній ситуації. Поклик померлого — це заклик до обережності: протягом двох діб з моменту пробудження ризикуєте потрапити в аварію або загинути з власної вини. Заклик виходив від вас — це свідчить про те, що ви потребуєте допомоги; не соромтеся звернутися за нею до людей.

Чути в сні своє ім’я, промовлене незнайомими голосами, означає неприємності в справах, впоратися з якими вам допоможуть сторонні люди. Голос друга або родича сниться до хвороби людини. Закоханому, услышавшему голос своєї «половинки», слід замислитися над тим, чи достатньо вони уважні один до одного. Чути уві сні голос померлого означає отримати застереження про власної хвороби чи якихось інших неприємностях.

Якщо в сні вас хтось кличе по імені, хоча самого зве ви не бачите, то це знак того, що ви знаходитеся у небезпечній ситуації. Якщо голос, який кличе вас по імені, вам знайомий і є голосом друга або родича, то цей сон передвіщає важку хворобу і навіть небезпека смерті останнього. Якщо ж вас кличуть ті, хто вже померли, то цей сон вказує вам на небезпеку захворіти самому.

Якщо закоханим сниться сон, в якому вони чують голос коханої людини, це означає, що в реальному житті вони приділяють занадто мало уваги своєму коханому, з-за чого можливі сварка і розлука.

Якщо ви почули у сні поклик по імені і вас гукав знайомий голос, то значення цього сну буквально. Вас звали незнайомим голосом — це сон-застереження:вам загрожує небезпека.

Трапиться щось незвичайне і при цьому неприємне.

Серйозне застереження.


Залишити відгук