Сонник Зоопарк — до чого сниться ?

Сновидіння, в яких фігурує зоопарк, нерідко пов’язані зі снами про музеї. У зоопарку можуть жити не тільки абсолютно реальні тварини, але і абсолютно незвичайні персонажі — родичі, колеги по роботі, колишні кохані та ін. Крім того, ви можете бути не спостерігачем, а виставленим для споглядання екземпляром.

У сні публіці показували інших, а не вас — ви можете відчувати, що ці люди заслуговують того, щоб їх утримували під замком, а можете думати, що вони залучають до власних персон надто багато уваги. Напоказ виявилися виставлені ви — може з’явитися відчуття ненормальності вашому житті в якій її сфері і того, що тепер вона виставлена для критики на суд громадськості.

чи Було у вас у сні відчуття, що хтось з оточення тримає вас в клітці або постійно на увазі? Може бути, вам ніяково з-за набутою специфічної слави. Ще значення снів, де сюжет розгортається в зоопарку, може мати відношення до дитячих спогадів, тривог, пов’язаних з екологією, а також до одержимості пригодами.

Приснилося відвідування зоопарку — значить, вже скоро на вас обрушиться маса неприємностей. Перебуваючи в ньому, зустрітися з ворогом, — такий сон означає, що наяву вам належить сутичка не на життя, а на смерть. Побачили, як з нього втекли мешканці, — значить, ваші пристрасті візьмуть над вами верх, спричинивши тим самим у вир проблем. Жити в звіринці — сон говорить про те, що ви надзвичайно незадоволені власним оточенням і зробите все, щоб його поміняти.

Бачити уві сні зоопарк і незнайомих звірів у ньому – до зустрічі з цікавими людьми. Вони допоможуть вам слушною порадою, вирішать якісь ваших проблем, допоможуть досягти своїх цілей. Якщо вам приснилися люді в клітинах замість звірів, напевно, ви не дуже доброзичливі, не цінуєте людей і вважаєте себе вище оточуючих. Будьте спокійніше і терпиміше до інших.

Бачити уві сні звірів у зоопарку – до вашого хвилювання, неспокою. Якщо звірі вийшли з клітин і вільно ходять по зоопарку, чекайте неприємностей серед ваших близьких людей. Уві сні вас переслідують тварини із зоопарку? Вас напевно чекає погана слава, від якої буде важко позбутися. См. Звірі.

Відвідування зоопарку — це ознака несерйозного сприйняття вами союзу з партнером. Ви приписуєте йому недовговічність і неміцність і не впевнені, що коли-то перетворитеся в гармонійну пару.

Зоопарк — символічне значення стримуваних інстинктів. Більш детальна інтерпретація пов’язана з образом конкретної тварини, який поміщений в клітку.

Відвідувати зоопарк у сні — до несерйозного сприйняття відносин з близькою людиною. Вам здається, що ваша зв’язок приречена на провал і не триватиме довго.

Зі звірами контрольовані інстинктивні спонукання; хвилювання, тривоги. Звірі власні вади, пристрасті.

До зустрічі з небажаними людьми.


Залишити відгук