Сонник Золото — до чого сниться ?

Золоту посуд бачити в сні, їсти або пити з неї — до почестей і багатства. Те ж саме означає і сон, де ви побачите багато сервірований стіл і безліч дорогих золотих предметів. Однак якщо вам присняться коштовності, зроблені з золота, то Дивіться тлумачення: Коштовності і предмети за назвами.

бачити Сон про золотих ланцюгах, іконах, уборах — передвісник обману, підступу, попередження про можливе зраді, які кинуть вас у злидні і позбавлять душевного спокою. Жінці отримувати золоті дрібнички в подарунок у сні означає, що її життя буде безбідного і благополучною. Якщо предмети з золота вами будуть загублені або поламані уві сні, то вас чекає розрив відносин, втрати, приниження, бідність. Якщо вам присниться, що деякі частини вашого тіла з чистого золота, то не будуйте повітряних замків. Краще мати синицю в клітці, ніж журавля в небі. Втрачати золото — знак того, що ви упустили блискучу можливість поправити своє становище. Іноді такий сон пророкує вам розрив відносин з коханою людиною. Знайти золото у сні — попередження про те, що вам не треба упускати свій шанс. Міняти золото на інше — можете упустити вигоду. Дивіться тлумачення: Статуя, Посуд.

Золото в руках тримати — знак успіху і благополуччя. Золоту жилу знайти в сні — до великим можливостям і нелегкої праці. Працювати з золотом уві сні самому або інших бачити за такою роботою — знак небезпеки з-за вашого надмірного бажання легко збагатитися. Цей сон також попереджає вас про те, що вам слід бути обачнішими, щоб уникнути ганьби. Золотий вінець бачити у себе на голові у сні — знак бідності і розорення. Хворому такий сон пророкує смерть. Дивіться тлумачення: Вінець.

Нести золото на горбу чи спині — знак тяжкого тягаря. Золоту рибку зловити або тримати в руках у сні — до незвичайних змін у житті. Якщо рибка здохне або вистрибне (не втримаєте), то ви пропустіть свій шанс. Купувати золото в сні — до клопотів. Багато золотого металу бачити в сні — до бідності та нестачі в сім’ї. Позолота в сні — знак обману, фальші, зради, зради. Дивіться тлумачення: Казка, Гроші, Купувати.

Тримати в руках золото — такий сон пророкує, що буквально всі ваші починання будуть надзвичайно успішні. Для жінки уві сні отримати в дар монети або прикраси із золота означає, що вона стане дружиною багатого, але корисливого людини. Знайшли уві сні золото — значить, завдяки своїм достоїнствам ви легко досягнете слави і багатства. Втратили золото — такий сон пророкує вам, що в житті випаде унікальний шанс, але ви розпорядитеся абсолютно бездарно. Знайшли золоту жилу — це означає, що вам довірять непростий, але при цьому почесна справа. Наснилося, бажання працювати на золотій копальні віщує вашу майбутню спробу незаконно прибрати до рук права інших. Також сон є попередженням про те, що будете зганьблені з-за нехороших розмов про вас.

Золото уособлює чистоту й багатство. Придбання золота уві сні — це демонстрація власної могутності і багатства. Для тлумачення важливо з’ясувати джерело отримання золота і зрозуміти, що це було — подарунок, власне завоювання або відкриття. Крім того, принципово важливо розуміти значимість золотого предмета.

Для чого використовувалося золото в сновидінні, чиє саме багатство і владу уособлює метал? Якщо вам дарують шолом із золота, на зразок такого, як у Дон Кіхота, це можна назвати прикладом архетипної форми священної влади, яку ви отримали, щоб закінчити якусь місію, чи героїчний похід. Згадайте, звідки взявся у вас у сні цей золотий предмет і які емоції він викликав.

Сон про золоте тлумачиться навпаки, оскільки цей благородний метал передвіщає лиха і бідність, інші суворі випробування. Вкладення грошей, гра на біржі будуть небезпечні непередбачуваними наслідками, а тому торговці, комерсанти і просто любителі пригод повинні проявляти обережність. Остерігайтеся спекуляцій, пам’ятаючи, що не все те золото, що блищить.

Приснилося, що у коханої людини багато золота, — це означає: якщо ви одружитеся, злагоди в шлюбі не буде, він може бути нещасливим. Золото уві сні нерідко є знаком хвороби і журби як слідства нещасної долі.

Бачити уві сні золото — ознака радості, уділів від Аллаха і зникнення турбот і тривог. І це в тому випадку, якщо його уві сні побачила жінка. Чоловікам бачити уві сні золото — до знегод, прикрощів і збитків. Бачити у сні, що вам дають золото чи ви знайшли його, значить наяву вам загрожує втрата майна. Плавити золото — до сварки з людьми з-за чогось непристойного. Видетъ уві сні ювеліра — до зустрічі з обманщиком і шахраєм. Є золото, значить, у міру з’їденого витратитися на жінку. Бачити уві сні будинок, побудований з золотих цеглин, значить бути пожежі в цьому будинку.

Якщо у сні ви бачите золото в своїх руках – вас чекає надзвичайний успіх у всіх починаннях. Знайдене золото означає, що ви легко подолаєте шлях до матеріального добробуту і доб’єтеся поваги з боку оточуючих. Якщо ви втратили золото – наяву через свою недбалість ви можете втратити найбільшу можливість у вашому житті. Якщо жінка уві сні отримала в подарунок золоті прикраси або монети – вона вийде заміж за заможного, але меркантильного людини.

Золото, срібло, перли, дорогоцінні камені — велика удача, вигода. Золоті і срібні дорогі предмети, прикраси — віщує багатство й знатність. Золоті і срібні кубки, посуд — народження шляхетного нащадка. Зроблені з золота та срібла сковороди, котли — велике щастя. Прикраси, інкрустовані золотом, у наборі по парам — віщує поява улюбленої дружини, коханки.

Золото (пісок, злитки) — духовні знання; успіхи в творчості. Дуже багато — обман, розчарування. Золото, золоті прикраси — до обману, біді, активності пристрастей і пороків. Ковтати — успіхи в науці і творчості. Знайти, розкопати злитки — придбати таємні знання, духовну мудрість. Золотий (колір) — До обману, зваблюванню.

Просто побачити — загрожує розорення, злиднів. Давати, дарувати — вам щось подарують. Отримувати, брати — боржник не поверне гроші, невдало вкладете кошти, можете втратити внесок або гаманець. Носити прикраси із золота — це сон-попередження: обережно, розбійник з великої дороги вже вийшов на полювання.

Побачили уві сні золото — здійсніть нерозумний крок. Робили золото — сон до марнування часу. Знайшли — до прибутку. Збирали золото або срібло — це до втрат і обману. Побачили фальшиве золото — належить знайти якусь важливу істину.

Якщо жінці сниться, що їй подарували золоті прикраси – сережки, каблучки, ланцюжок, – значить, вона вийде заміж за багатого, але користолюбного людини. Втратити золото у сні означає пройти повз щасливої любові, яка дається раз в житті.

Бачити уві сні предмети з золота або дарувати їх символізують ваше прагнення змінити своє життя зі своїм партнером в кращу бік.

До успіху і хвороб.

Знак фальші.


Залишити відгук