Сонник Золота рибка — до чого сниться ?

Приснилася золота рибка — значить, пережити безліч пригод, приємних та вдалих. Спіймали її — значить, ваші життєві плани будуть легко стає реальністю. Для молодої жінки це знак майбутнього подружжя з симпатичною людиною. Рибка була сонної чи мертвої — це говорить про те, що в житті жінки будуть присутні суворі випробування. Самим вбити її — цей сон попереджає, що в нещастях, які незабаром зваляться на вашу голову, будете винні тільки ви самі.

Сновидіння, яким ви займалися ловом риби на човні, і золота рибка потрапила до вас на гачок, то значить ви зможете досягти всього, чого бажаєте, адже ви володієте мудрістю, талантом і наполегливістю, які допоможуть вам у цьому. Головне вірити в себе і свої сили і у вас все обов’язково вийде.

Золота рибка у сні передвіщає багато вдалих і приємних пригод. Молодій жінці такий сон обіцяє шлюб з симпатичним і заможною людиною. Якщо рибка сонна чи мертва – сновидінню загрожують важкі випробування.

Якщо людині сниться, як він вдало ловить золоту рибку, як вона виявляється у нього в руках — це до того, що він уникне усіх неприємностей, від усіх підступів, які йому будуть будувати за спиною його противники, конкуренти.

Якщо дівчина побачить у сні золоту рибку, це віщує їй весілля з гарним і багатим людиною. Цей сон обіцяє також романтичні пригоди. Мертва золота рибка сниться до суворих самотності.

Радість і прибуток.


Залишити відгук