День Народження 29 Січня: Знак Зодіаку — Водолій

Основним завданням народжених 29 січня є підтримання рівноваги між незалежним духом Водолія-аутсайдера і їх прагненням бути частиною групи. Це парадоксальне поєднання виростає з внутрішнього конфлікту: ви розриватися між ідеєю святості індивідуалізму і глибинним бажанням належати колективу. Володіючи широкими поглядами і бувши надзвичайно толерантним до оточуючих, ви вибираєте собі в друзі досить незвичайних людей. Інтуїтивне розуміння людської природи робить вас чудовим знавцем характерів. Незважаючи на турботу і гуманізм, ваш ідеалістичний підхід до вирішення проблем не завжди практичний і краще працює в теорії, ніж на практиці.

Народжені 29 січня можуть різними способами коригувати свої недоліки — особливо це стосується алергіків. В якості допомоги їм можна запропонувати скоротити споживання борошняних виробів і особливо молочних продуктів. Народжені в цей день можуть бути схильні до варикозного розширення вен, яке бажано вилікувати на ранніх стадіях, і необов’язково з допомогою медичного втручання (за можливості — за рахунок зміни звичок, а також зменшення споживання червоного м’яса, скорочення безперервних періодів стояння на ногах або сидіння). Регулярні помірні фізичні вправи дуже корисні для судинної системи і повинні виконуватися в середньому віці, так і в більш пізньому. Щодо дієти народженим 29 січня слід уникати вживання жирної їжі і, звичайно, продуктів, на які у них алергія.

Народжені 29 січня на смерть борються за свої ідеали, але тільки в тому випадку, якщо це дійсно необхідно. Вони глибоко вірять в можливість людського розуму взяти верх в будь-якій ситуації і тому намагаються виконувати свою роботу настільки добре, наскільки дозволяють умови і здібності. Народжених 29 січня можуть провокувати ті люди, які після розгляду та обговорення проблем самі знаходять вихід і приймають рішення. Рідко коли вони нав’язують свої ідеї оточуючим. Ймовірно, вони отримують найбільше задоволення, перебуваючи в повній гармонії з іншими, як члени однієї команди.

Знак Зодіаку 29 Січня — Водолій

Стихія Знака: Повітря. Ваш знак Зодіаку має безпосереднє відношення до повітряним знакам, які характеризуються наступними якостями: космополітизм, неупередженість, творчий підхід, прогресивність, природність.

Планета Управитель: Уран. Дарує Водолію прогрес. Вплив Урану ідеально для тележурналістів. Планета у вигнанні – Сонце. Відповідальна за погане розуміння власних інтересів, а також м’якість характеру.

Народженим 29 січня — який знак зодіаку-це Водолій подарував прагнення до індивідуалізму, самотності. Одночасно ці люди тягнуться до інших людей, до групи, до колективу. Таким чином складається їх основний життєвий конфлікт. Між двома цими полюсами, самотністю і роботою в групі, вони повинні знайти свій власний шлях, який в якійсь мірі повинен поєднувати обидва підходи. Протегує 29 січня знак зодіаку Водолій. Він наділяє вас самобутністю, самостійністю, вмінням бачити людей наскрізь. Ви – природжені психологи. Ви прагнете допомагати оточуючим, навіть піклуватися про них, але підходите до проблеми занадто ідеалістично, що не завжди допомагає вирішити її на практиці. Водолій, знак зодіаку народилися 29 січня, також наділяє вас терпимістю і вкрай широкими поглядами.

Народжені 29 січня, вельми активні в повсякденному житті особистості, мають яскраво виражену пасивну сторону, складову основу їх характеру, яка надає їм відкритість і дозволяє прислухатися до думки інших. Зворотна сторона полягає в тому, що вони нерішучі, часто зупиняються, відкладають важливі рішення і перестають орієнтуватися в часі. Вони здатні роками займатися такою професійною діяльністю, яка не викликає у них інтересу, — для них це найкращий варіант, порівняно з тим, щоб зайнятися пошуками чогось більш підходящого. Насправді їм потрібна впевненість, яка (неважливо, наскільки радикально або консервативно буде виглядати) відіграє в їхньому житті провідну роль. В емоційному плані життя народжених 29 січня дуже складна — можливо, тому, що вони рідко бувають задоволені тим, що мають. Приміром, якщо народжені в цей день набувають впевненості в любовних відносинах, невдовзі їм може набриднути, і з’явиться бажання відчути свободу. Якщо вони живуть одні, вважаючи за краще не зв’язувати себе узами шлюбу, вони далекі від особистого щастя і лише відзначають прагнення до нього в інших.

Творчі натури, народжені 29 січня, можуть жадати визнання роками, в той же час вони рішуче відмовляються від будь-яких комерційних пропозицій, так як вважають — і треба сказати, не без підстав, — що гроші здатні занапастити їх фантазію і уяву. Народжені 29 січня принаймні намагаються враховувати різні точки зору. Орі рідко відкидають рішення, не розглянувши їх з усіх сторін. Іноді навіть виникають проблеми з-за того, що вони занадто довго схиляються до того чи іншого думку.

Глибоке розуміння людей (одна з особливостей народжених в цей день) в кінцевому рахунку може сприяти формуванню двоїстих відносин, які нерідко стають перешкодою на їх шляху до успіху в зв’язку з тим, що вони ніколи не забувають особисті інтереси. Характерно, що ці сміливі особистості знаходяться у постійній боротьбі зі своїми основними сумнівами і соціальними бар’єрами, так як ключ до успіху, як правило, лежить у формуванні власного «я», щоб захистити і досить просунути свої прагнення.

Чоловік Водолій — народився 29 Січня

Чоловіки, що з’явилися на світ 29 січня — можуть пишатися такими характеристиками: такий кавалер — щедрий, незалежний, гуманний. Чоловіки, під зодіакальним сузір’ям Водолія — досить активні в професійній діяльності і повсякденному житті люди. Хоча вони і змушені боротися за те, щоб оточуючі вважали про них, саме так.

Природа представника Водолія така, що у них яскраво виражена пасивна сторона їх особистості, що є основою їх характеру, яка надає їм, позитивні якості — прямота, чесність, неупередженість, вони можуть уважно вислухати людину і часто прислухаються до пораді.

Жінка Водолій — народилася 29 Січня

Жінки, які народилися 29 січня, виділяються особливими властивостями: така дама — безпечна, незалежна, інтригуюча. Яскраві, непосидючі люди, всю свою бурхливу життя будуть боротися за свої життєві ідеали. Ці особистості вірять в людський розум, в те, що саме розумний підхід до вирішення питань життя, дає людині можливість вийти переможцем у будь-якій, навіть самої складної і заплутаної ситуації.

Ведені своїми принципами і переконаннями, які народилися 29 січня Водолії, постійно працюють над собою, розвиваючи свою духовність і розумовий інтелект. До своїх професійних обов’язків вона ставиться вкрай серйозно, завжди прагне виконати покладені на обов’язки настільки добре, наскільки це можливо.

День Народження 29 Січня

Народжених 29 січня чекають великі звершення. Народилася 29 січня знак зодіаку Водолій, неймовірно пощастило, адже доля приготувала для них яскраву і незабутню життя. Від народження в них закладені унікальні здібності до творчих професій. Їх внутрішня сила допомагає зберегти душевну гармонію і позитивний настрій в будь-якій важкій ситуації. Вони звикли дивитися на все з позитивом, вірити в краще, бачити в людях тільки хороше.

Іноді, може здатися, що ті, хто народився 29 січня знак зодіаку Водолій, дуже суворі і суворі особистості, але це помилкова думка, взагалі вони надзвичайно добродушні, їх скоріше можна назвати «свій хлопець». Вони дуже чуйно реагують на емоції оточуючих, намагаються допомогти всім, хто до них звертається. Їх доброта проявляється не тільки у словах, а у вчинках. Вони не будуть довго вас утішати, а постараються реально допомогти вийти зі складної ситуації.

І хоча, народжені 29 січня знак зодіаку Водолій, дуже яскраві та запам’ятовуються особини, в житті їм доведеться нелегко. Їм буквально належить боротися за власне щастя, при цьому зуміти уникнути недоброзичливців. Також, їх прагнення поспішати на допомогу друзям вельми похвально, але намагаючись вирішити проблеми інших, ці люди забувають про свої інтереси. Вони просто проживають чуже життя, так і не зумівши побудувати свою. Тому їм потрібно правильно розставляти пріоритети, навчитися приділяти час в першу чергу собі, а вже потім – знайомим. Що стосується їх відкритості і позитивному ставленню до людей, то тут також треба бути обережніше. Адже завжди знайдуться охочі використовувати вас, або ще гірше нажитися на вас. Навчіться розпізнавати оточуючих і їх приховані мотиви, щоб уникнути подальших, зовсім не потрібних вам, колотнеч.

Тим, хто відзначає народження 29 січня знак зодіаку Водолій, потрібно навчитися вірити в себе та власні сили. Тому що у вас є все для того, щоб бути успішними. Ви активні, інтелігентні, виховані, працьовиті і ерудовані. Але всі ваші плюси нічого не значать, якщо ви не навчитеся самі приймати рішення. Більше того, ви повинні відстоювати свою думку, не чекати підказок від оточуючих і прагнути допомагати собі точно так само, як і друзям. Ось тоді у вас буде щасливе і забезпечене життя.

Взагалі, люди цього дня досить активні, вони готові у будь-який момент розгорнути бурхливу діяльність. Але їх звичка прислухатися до думки сторонніх не обіцяє нічого хорошого. В результаті, вони починаю сумніватися в правильності своїх рішення та ефективності дій, які вжили. Зрештою, робота зупиняється, і вони не доводять до кінця задумане. Якщо ж почути думку оточуючих їх спонукало тільки бажання оцінити те, що відбувається з боку, тоді потрібно звертатися за цим до компетентним людям. Інакше, звичка прислухатися до думки ззовні призведе до того, що ви втратите багато вигідних можливостей.

На емоційний стан людей, що з’явилися світла 29 січня знак зодіаку Водолій, впливає їх знак зодіаку – Водолій. Вони амбітні, але при цьому нерішучі. Можуть будувати величезні плани, але ніколи не реалізують і половину з них.

Любов і Сумісність

Ви більш романтичні, ніж більшість Водоліїв, і прагнете знайти партнера на все життя. Проте, набувши свого єдиного, ви чекаєте ідеальних відносин. У любові ви здатні на справжню відданість, але, якщо обранець вас розчарує, ви без довгих роздумів його кинете.

Представники Водолія, народжені 29 січня, цілеспрямовані і волелюбні люди, тому знайдуть спільну мову з тими знаками Зодіаку, які поділяють їхню життєву позицію, підійдуть їм — Стрільці, Ваги і Близнюки. Відносини на середньому рівні у Водоліїв з — Левом, Овном, Козерогом і Рибами. В цих поєднаннях пар, якщо обидва готові поступатися і зуміють притертися один до одного — вийде цілком нормальна осередок суспільства. Навряд чи що вийде у повітряного знака з Дівою, Тельцем, Раком, Скорпіоном і самим Водолієм. Нормальні і довірчі відносини не складуться, у них зовсім різні погляди на життя.

Робота і Кар’єра

Народилися 29 січня – відмінні працівники, які виконують свої обов’язки на совість. Що стосується їх численних ідей і проектів, подарованих народженим 29 січня — який знак зодіаку ми пам’ятаємо, це Водолій, то їх вони не нав’язують оточуючим, поки ті самі не запитають. Вони з повагою ставляться до думки інших людей, завжди уважні і відкриті.

Однак у них є наступний недолік: вони часто виявляють зайву нерішучість. Ці люди здатні довгий час працювати на ненависній роботі замість пошуків більш цікавою сфери діяльності. Цей варіант здається їм менш енерговитратним.

Здоров’я і Хвороби

Основна вразливе місце організму народилися 29 січня – це стан імунної системою. Часто вони хворіють тієї чи іншої алергією. Також їх біч – варикозне розширення вен, яке краще вилікувати на ранній стадії, змінивши свій спосіб життя (змінивши дієту, прибравши звідти м’ясні страви, а також змінивши графік рухливості: менше безперервно сидіти або стояти).

Обов’язково приділяйте час занять спортом. Що стосується раціону, скоротіть споживання молочного і мучного, продуктів, що викликають алергію, і жирної їжі.

Доля і Удача

В цей день народжуються мужні, самовпевнені, активні, люблять ризикувати люди. Вони наполегливі, наполегливі. Це добрі, чуйні люди, готові прийти на допомогу у важкий момент, підтримати. Життя у них буде бурхливою, повної непередбачуваними подіями, боротьбі за місце під сонцем. Їм доведеться пройти через всілякі перешкоди, труднощі, але, подолавши гідно всі перешкоди, вони зможуть досягти великих висот у житті, будуть щасливі і багаті. У житті їм необхідно остерігатися інтриг, заздрісників, які будуть чекати зручний момент, щоб їм нашкодити. Буде багато друзів, але чимало і ворогів. Можуть проявити себе в науці, політиці, театральної діяльності.

Поради Водоліям, Народженим 29 Січня

Що стосується сфери почуттів і емоцій, то народжені 29 січня вічно незадоволені тим, що у них є, і шукають чогось ще. Навіть знайшовши щастя в любові, вони незабаром неодмінно почнуть рватися на волю. Але життя в самоті теж не приносить їм задоволення. Якщо художник, письменник, актор або поет народився 29 січня, то йому варто побоюватися грошей. Краще вже роками чекати популярності в злиднях. Справа в тому, що гроші в разі народилися 29 січня і творчість ніяк не сумісні. Якщо прийде багатство, то піде муза і ніяк інакше.

найпростіший шлях не завжди найкращий. Не наполягайте на тому, що ви обійдетеся без підтримки. Висловіть ваші бажання і розраховуйте на допомогу інших. Серед безлічі рад частенько не можуть визначитися, яким слідувати. Незважаючи на вплив Сонця у Водолії, ці люди ніколи не забувають про свою вигоду. Що стосується їхньої нерішучості, то вони намагаються перемогти її заради руху вгору.


Залишити відгук