Сонник Знайомий — до чого сниться ?

Сон про знайомих, яких ви бачите в сні, зазвичай несе інформацію про події або известиях, тісно пов’язаних з вашої буденним життям. Несподівана зустріч або випадкова розмова з ними, які здивують вас уві сні, наяву означають несподівані звістки і несподіваний поворот у відносинах. Яке враження залишиться у вас про зустріч у сні, таким воно буде і в житті. Сваритися з ними уві сні — означає шкоду і переживання, які згубно позначаться на вашому здоров’ї. Жваву розмову зі знайомою людиною уві сні — знак того, що ваші справи, завдяки цій людині, підуть в гору.

Грубий розмова зі знайомим у сні — передвісник перешкод у справах і розладу відносин. Незручність відчувати при зустрічі зі знайомими уві сні — означає, що ваш обман розкриється. Намагатися уві сні потрапити до знайомих передвіщає, що вам доведеться пережити багато страждань і принижень, щоб досягти їхнього рівня добробуту і зрівнятися з ними за положенням. Якщо вам присниться, що хтось із знайомих, з ким ви в сварці, дружелюбно налаштований по відношенню до вас, то побоюйтеся змови проти вас в корисливих цілях. Бачити свого знайомого у сні красивим — знак того, що він думає про вас погано і буде паплюжити вас де попало, намагаючись зашкодити вашій репутації.

Приснилося ваше знайомство з ким-то — такий сон говорить про вашу надзвичайну скромність. Завести невимушену бесіду з незнайомцем для вас завжди було великою проблемою. З якоїсь причини ви схильні недооцінювати себе, хоча підстав для цього немає. Досить імовірно, що ви дбайливо зберігаєте теплі спогади про події давно минулих днів вашого життя, в яких були відносини, для вас дуже дорогі.

Але зрозумійте: повернути — і час, і людину вже неможливо, а крім того, і не потрібно, адже двічі ніщо не може повторитися. Не думайте, що, зустрінь ви його сьогодні, вам вдалося б неодмінно виправити помилку, зроблену якийсь час тому, — це ваша самовпевненість і оману. Ви живете минулим, в той час як можете і повинні жити сьогоденням і майбутнім. Вам слід було б уважніше придивитися до свого давнього відданого друга і подумати, радує його ця нав’язана вами роль. Швидше за все, він хотів би від ваших відносин чогось більшого.

Зустріти в сні знайомого людини і приязно розмовляти з ним — такий сон повідомляє, що ваші справи будуть йти дуже добре. Ситуація може ускладнитися невеликими домашніми розбіжностями. Розмова йшла на підвищених інтонаціях — значить, потрапите під ураган принижень і суперечок. Уві сні виникло відчуття незручності або недоречності зустрічі зі знайомим — це говорить про те, що ви нерозважливо станете учасником якогось забороненого справи, і приховати цей факт вам не вдасться.

Для молодої жінки бачити в сні багато знайомих — це означає, що після кількох легких захоплень її наздожене гаряча, щира любов. Завоювавши об’єкт своїх почуттів, вона жодного разу не пошкодує про зусилля, докладені на цю затію. Якщо уві сні вона журилася, що у неї дуже мало знайомих, то, якщо вона не буде більш жорсткою і критичною по відношенню до самої себе, її чекає прозаїчна, нецікаве життя.

Якщо у сні ви знайомилися з людиною, якого ви вже наяву знаєте, це обіцяє вам несподіване відкриття: у ньому ви виявите абсолютно нові якості, яких не мали ні найменшого поняття, незважаючи на те, що вас складно звинуватити в наївності. Знайомство зі знаменитістю означає, що ви часто відчуваєте бажання познайомитися з кимось відомим, проте цьому не судилося збутися.

Знайомство з представником протилежної статі — це натяк на те, що вам вже давно пора зробити це і в житті, і чим швидше, тим краще. Крім того, дане сновидіння підказує, що протягом першого тижня після нього шанси познайомитися з гідним людиною істотно зростають.

Якщо дівчині сниться, що в неї багато знайомих, це означає, що у неї буде безліч несерйозних захоплень, але за ними прийде справжня любов, яка вимагає від неї певних зусиль. Якщо ж жінка уві сні відчуває смуток від того, що у неї мало знайомих, це означає, що її стосунки з нареченим будуть далекі від романтичних і красивих. Дуже можливо, вона проживе нудне, сіре життя, так і не зазнавши радощів любові.

Сон-попередження, потрібна обережність. Якщо уві сні Вам зустрівся давній знайомий, людина, яку Ви добре знаєте — можете розраховувати на повернення втраченого. Перебувати в оточенні знайомих — символ положення Ваших справ. Якщо Ваші знайомі не визнали Вас у сні — до визнання, збагачення.

Знайомі сняться до виникнення проблем, які ви зможете вирішити з допомогою таємничих доброзичливців. Якщо уві сні у Вас відбулася приємне спілкування з кимось знайомим — чекайте удачу в справах і взаєморозуміння в сімейних справах, без будь-яких великих суперечок.

До тривалої і міцної дружби. Сон свідчить про те, що ви щирі і щирими.

Якщо у сні Ви бачили знайомих — чекайте просування в справах, успіх у ділових починаннях.

Зустріч ризикує обернутися неприємними наслідками.

Гурток знайомих — витрачати час на непотрібні речі.

Зустріти новину.


Залишити відгук