Сонник Знахар — до чого сниться ?

Виготовляти уві сні якесь зілля по рекомендацій народної медицини або спостерігати, як це ліки роблять інші — до визнання якогось вашого відкриття оточуючими. Це буде дивним і несподіваним навіть для вас. Якщо ви самі намагаєтеся вилікуватися за допомогою знахарських рецептів, власних зілля, то в реальному житті ви чимало настрадаетесь, перш ніж досягнете бажаного. Бути лютим супротивником народної медицини уві сні — не дуже хороший знак, що вказує на вашу недоречну консервативність. Саме там, де для успіху потрібні креативні методи і прийоми, що ви встанете на бік традицій.

Знахар сниться до обману, неприємності і недузі. Побити його уві сні, нацькувати на нього собак — такий сон пророкує, що ви будете запекло боротися за свій добробут. Самі були знахарем — значить, вам відкриються таємні знання, і вам потрібно правильно ними розпорядитися, щоб не нашкодити ні собі, ні іншим. Снилося, що ви втратили свій дар лікувати, — наяву будете вести себе з людьми занадто грубо й зарозуміло, і вони від вас відвернуться.

Бачити знахаря – Ваші амбіції дивно зміняться, розчарування. Приймати знахарська ліки – під впливом якоїсь біди Ви станете болісно вразливі і зможете впоратися з цим, лише приблизно виконуючи свій обов’язок. Читати рекомендацію по застосуванню народного ліки – горе-компаньйони будуть Вас мучити і шкодити Вам.

Якщо вам сниться, що ви приймаєте якісь знахарська зілля: значить ви станете болісно вразливі. Приснилося, що читаєте уві сні рекомендацію по застосуванню зілля: бійтеся своїх компаньйонів.

Знахар (цілитель-травник): надії на лікування не осуществлятся, посвята в цілительство.


Залишити відгук